Přeinstalovat Vistu - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Přeinstalovat Vistu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Chci přeinstalovat Windows phone ( HTC 8S ) na android .Další informace |
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat, jestli jde přeinstalovat OS Symbian na OS android. Mám telefonNokia 700. Předem děkuji.Další informace |
Dobrý den ja bych chtěl vědět či se da preinstalovat Android 2.3 na novší verzi? Samsung N7000 i9220 Galaxy Note děkujíDalší informace |
Jak přeinstalovat firmware na mobilu?Další informace |
Nelze přeinstalovat w7 na wXP, W7 mi padli.Další informace |
jak přeinstalovat windows popř. přeformátovat disk bez CDAhoj, potřeboval bych přeinstalovat windows, ale bohužel mi nefunguje CD rom - nenačítá se mi CD. Jde nějakým jiným způsobem přeinstalovat windows, popř nějak přeformátovat disk? Jde mi o to abych měl kompletně vymazaný disk C, jako při přeinstalaci Windows (mám ho totiž plný virů a jiných souborů, které nejdou smazat, navíc je celý zasekaný, pomalý atp.) Díky za odpovědi.Další informace |
Nelze přeinstalovat Win. 8.1Další informace |
Lze někomu přeinstalovat pc Dálkově přes logmein nebo jakýkoliv jiný program?Doplňuji:Já nepotřebuji jít na pískoviště,tam mám svoje odpracované.Asi jste nikdy neslyšel o službě nejdeto.cz kteří dělají reinstalace vašeho pc vzdáleně přes program logmein,a zároveň otázka nezazněla tak,zda-li umíte nadávat a posílat lidi do patřičných míst.Já jsem se ptal proto,abych věděl jestli se tyto funkce nachazí ve Freeware verzi nebo v komerční verzi.Pokuď na tuto otázku neznáte odpověď,tak se příště zdržte komentářů.Děkuji.Další informace |
jak přeinstalovat operační systém W8.1 ?mám od listopadu PC (kupoval jsem ho přes internet) Lenovo IdeaCentre H515s s předinstalovaným OS W8,1 ale nedali mi k tomu žádné CD s OS (pouze CD s nějakýma aplikacema) ,co když budu potřebovat přeinstalovat počítač?To si budu muset koupit OS?Měl jsem starý PC s předinstalovanýma Vistama,ale k tomu mi dali i CD s OS Vista..Doplňuji:jo díky ,zjistím to,tak to jsem nevěděl,člověk se musí pořád učit... :o)Další informace |
AlphaCam na VistuDalší informace |