• přeloží mi tohle někdo do Angličtiny?.. děkuju - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: přeloží mi tohle někdo do Angličtiny?.. děkuju. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - přeloží mi tohle někdo do Angličtiny?.. děkuju

  • poradil by mi někdo, prosím nějakej dobrej film podle zkutečné události DĚKUJU :))



    Další informace


    Je někdo ochoten přeložit mi do angličtiny pár vět technického rázu ?!



    Další informace


  • Přeloží někdo kousíček písně, teda spíš rapu?

    Zajímá mně překlad části od 0:44-0:50. Je to jedna věta a něco se tam říká o herci Heathu Ledgerovi. Přeloží někdo tu větu? ........ Nojo, omlouvám se, zapomněl jsem na odkaz:) a href"https://www.youtube.com/watch?v9T2zOPY0OxA" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


    Neznáte někdo písničku ,,show maker kdyžtak prosim odkaz děkuju :)



    Další informace


    Jak se jmenuje stránka kde zadáš jméno písničky a pak se ti přeloží.

    Chtěla bych si přeložit jednu písničku namůžu najít tu stránku.Doplňuji:Ano je to tak díky moc.

    Další informace


  • Můžete mi to někdo přeložit do angličtiny? Prosííím, spěchá!!

    Drahá Timo,Ráda vzpomínám na to, jaká byla moje první návštěva Londýna. Na to, jak jsme zpívaly v autě(to byla sranda!). A ještě se pořád divím, jak jsem Vám mohla rozumět, když jsem na tom s angličtinou tak bídně. Teď u nás v České Republice máme prázdniny, ale už 1.září nám skončí. Ale ještě s mými rodiči pojedu k moři do Turecka, tak se moc těším. A co Vy? Jak je u Vás v Londýně? Jak se máte? Snad mi alespoň na tento dopis odepovíte.P.S. Doufám, že Vás ještě někdy uvidím!S pozdravem Simona

    Další informace


  • můžete mi někdo vysvětlit placení internetu? stále to nějak nechápu děkuju...

    na počítači máme internet (přes dráty) a já za nedlouho dostanu netbook mohu se nějak bezplatně připojit na internet? přes počítač nebo něco takového?

    Další informace


  • Na kterém kontinentu žije jak? bylo to v dobyvateli přeloží mi to nekdo xD

    Jak je zvíře a žije v Asii.

    Další informace


  • Jak se přeloží do angličtiny tato věta: Jaká je tato fráze?

    Bez kontextu nelze přesně přeložit. Nevíme, ptáte-li se na vlastnost fráze, či na nějakou konkrétní frázi.Opakuju už asi posté, když chcete něco přeložit, dodejte maximální možný kontext.

    Další informace


    Poskytuje nějaká jazyková škola angličtiny nějaký rychlokurz angličtiny pro turisty do Londýna na Olympiádu v roce 2012?

    Hledejte jazykovku vyučující tzv. přímou metodou (direct method for English) - ta je na rozmluvení spolehlivě nejúčinnější, a to i pro úplné začátečníky. Seznam škol vyučujících touto metodou naleznete v odkaze, určitě mezi nimi najdete nějakou poblíž svého bydliště.

    Další informace