• při chůzi s fr.holí začíná bolet loket.mám používat masti,elastický obvaz? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: při chůzi s fr.holí začíná bolet loket.mám používat masti,elastický obvaz?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - při chůzi s fr.holí začíná bolet loket.mám používat masti,elastický obvaz?

 • Rčení:Začíná jít do tuhého každý zná. Jak to vypadá,když:Začíná jít do řídkého?  Další informace


  Dnes začíná meteorologický podzim.  Další informace


  Avatar - jak začíná film  Další informace


  A znova to začíná:  Další informace


 • Lupe mi v radiátorových trubkách, vždy brzy ráno, když se začíná topit. Ať mám nastavený jakýkoliv stupeň na ventilu.  Další informace


 • Když si někdo často myje vlasy, třeba obden, už když je malý, ničí se pak vlasy rychleji a třeba se i víc mastí?

  ne , ale na časté mytí jsou šampony k tomu určené

  Další informace


 • Kdo je autorem těchto slov? Drž se, Ameriko, já tě dobudu, řekl tulák s knírkem, s kachní chůzí, s hůkou a buřinkou?

  Zemřel 25. 12. xxxx. Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Čím se proslavil?

  Další informace


 • Ahojte potřebujipomoct s počítačem,je hrozně pomalej a začíná se kousat.Jaký program mám použít na vyčištění?Děkuji

  z vlastní zkušenosti,bych doporučil tento program,mám s ním letité zkušenosti,pomůže a neublíží:link.zde je čeština: a href"http://cestiny.idnes.cz/software/tuneup-utilities-0zt-/clanek.A080102_59848_bw-cestiny-software_bw.idn" rel"nofollow" http://cestiny.idnes.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Mám malí děti a chci se zeptat v kolik začíná NOČNÍ KLID???????

  to ze je nejaky nocni klid jeste neznamena ze ho lidi dodrzuji ....!!! pokud ho nekdo porusuje tak stim asi jen tezko neco udelate privolana policie dotycne pouze upozorni aby se stisil ..nijak zasahnout nemuze ..pak by jste musela stim jit na radnici k obcansko pravnim sporum a bylo to to jak pro vas tak pro ostatni stresujici ..nehlede nato ze vynalozite jako mlada matka dost energie k tomuto vyrizovani ..nocni klid pres tyden zacina 2200 a konci 6 rani....takze pokud vas nekdo v tyto hodiny rusi tak stim budete tezko neco delat ..snad jen domluva dotycnemu..pomuze ale nejhorsi vec na svete je srazka z blbcem..

  Další informace


  Ahoj, rád bych se zeptal čím vlastně začíná chození? :)

  začíná nejdřív plazením, pak se začne cupitat po kolínkách a to pak přejde v pokusy postavit se a udělat první krůčkyDoplňuji:Magix.cz-když mu teda neodpovíš ty tak já to teda doplním...tohle chození začíná vzájemnou sympatií a komunikací

  Další informace


 • Kdy končí ráno? Kdy začína dopoledne? Kdy končí odpoledne? Kdy začína a kdy končí podvečer?

  Kdy končí večer a začíná noc?

  Další informace


  Jak moc elastický je to materiál?

  Když je na oblečení z umělého materiálu napsáno 95% polyester a 5% elastan, jak moc je strečový?Díky za odpovědi. :-)

  Další informace


 • Nemá někdo zkušenost s domácí výrobou vavřínové masti?

  Popřípadě -mohu-li poprosit o recept.Děkuji.

  Další informace


  Můžu si vyměnit obvaz?

  Dnes jsem prodělala plastiku nehtového lůžka, doktor mi sice řekl, že to mám nechat být, nesahat na to a kdyby se vyskytly nějaké komplikace, mám prý jet na pohotovost o víkendu, než půjdu v pondělí na kontrolu. Jenže mi obvaz prosákl po zákroku krví a nevím, jestli si ho můžu vyměnit (nějak se mi moc nezamlouvá mít ho celý víkend od krve)?

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s nějakou mastí či gelem apod., které urychlí zahojení zánětu?

  Udělal se mi před 3 týdny kolem kotníku na noze otok a bolí to, bolí to kolem dokola kolem obou kotníků až do nártu. Bolí to v klidu méně, když ale trochu víc chodím, začne noha bolet už opravdu hodně. Doktorka před týdnem řekla, že to je zánět, nejasného původu, že to může být infekční nebo ze stresu apod. a doporučila mi gel, teď ho zrovna nemám u sebe, tak nevím název. Mažu si už týden nohu 2x denně a zabalím preissnitzový zábal , bez igelitu, jak pravila lékařka. Ikdyž jí mám staženou pružným obinadlem, bolí a bolí a ani trochu to nepolevuje a nepřestává.Tak bych se vás chtěla zeptat, jestli jste nějaký podobný zánět někdy měli a čím jste to léčili (a vyléčili)??

  Další informace


  Je normální, že se moje máma holí jednorázovým holítkem třeba i půl roku?

  Jednou jsme měly kvůli tomu debatu a děsně se pohádaly, protože máma řekla, že jsem rozmazlená, protože holítko použiji 3X a vyhodím (což je už trochu víckrát než uvádí výrobce, ale my nemáme prašule na takové nakupování holítek) a já jí řekla, že je to úpe normální, ale ona, že se prý holí jedním holítkem i PŮL ROKU!!!! Já jí řekla, že to je přeci nehygienický, a ona se na mě tak rozčílila začala na mě řvát (s ní se nedá normálně otevřeně mluvit, rozčílí se a začne na mě řvát a někdy mi dá několik facek). Je to normální? Nepřijde vám to nehygienické? Poradíte mi, jak se tak normálně holit? díky :)Doplňuji:díky za odpovědi, ale jen samí chlapi :D

  Další informace


  Jaké jsou účinky masti betadine?

  Jsem po zákroku abscesu. Bylo mi předepsáno, že si mám místo dezinfikovat mastí betadine. Je možné, že mast z té rány vytáhne ten zbývající hnis a napomůže tak rychlejší léčbě?A mám raději mazat jenom okolí, které je ještě trochu tvrdé a tudíž je tam nějaký hnis nebo přímo přes ranku?Doplňuji:No jo, nenapadlo mě číst leták u masti :D. V případech silně zaníceného nebo hnisajícího poranění lze mast nanášet častěji, tj. 4-6 krát denně, přičemž interval mezi jednotlivým nanášením masti musí být nejméně 4 hodiny Nevíte, co by se stalo, kdybych to mazala častěji a nedodržovala interval 4 hodiny?

  Další informace


  Jak si počínat, když syn začíná mít nadváhu?

  Synovi je 12 let a už druhým rokem začíná být obézní, mysleli jsme si prvně, že se vytáhne a ztratí se to, ale nevypadá to, tak jsme omezili sladké a slané pečivo, chodíme hodně na procházky a začal chodit ve škole na florbal. Máme to více řešit už v tomto věku?

  Další informace


  Co mě může bolet v zádech na pravé straně zhruba v místě, kde končí žebra ? Který sval jsem si stlačil ?

  Když sedím zkroucený zhruba na pracou stranu a pravou ruku mám položenou na opěradlu a buď s ní píšu na klávesnici nebo ji mám na myši ?

  Další informace


 • Můj křeček se chová divně je nemotorný, poplašený, pořád se něčeho leká, a při chůzi padá a je nejistí. Co mám dělat?

  Můj křeček se chová divně je nemotorný, poplašený, pořád se něčeho bezdůvodně leká a když, se jde třeba napít tak při chůzi padá a chodí nejistě. Co mu je a co mám dělat? Moc prosím o radu a děkuju.

  Další informace