• Při vyšetření krve mi zjistili tuky v krvi. Projevuje se to nějak? Jak se toho zbavit? Moc děkuji za rad - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Při vyšetření krve mi zjistili tuky v krvi. Projevuje se to nějak? Jak se toho zbavit? Moc děkuji za rad. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Při vyšetření krve mi zjistili tuky v krvi. Projevuje se to nějak? Jak se toho zbavit? Moc děkuji za rad

 • Jak se projevuje zamilovanost u kluků?  Další informace


 • Poradíte název filmu dle popisu v odkazu?

  Film o tom jak manželský pár zabil člověka a chtěli to utajit.A přitom zjistili že má u sebe plný bágl žetonů z kasína.Pamatuju že myslím jeli na dovolenou.Manžel a manželka.Ten manžel byl možná středoškolský učitel.Nabrali po co cestě stopaře.Ten je chtěl okrást o auto.Oni ho v obraně zabili.Chtěli to utajit tak ho zakopali v poušti.A vzpomněli si že si v jejich kufru nechal tašku.Když jí otevřeli tak zjistili že je plná žetonů z kasína.Manželka toho stopaře znala a byl to její milenec a ona se nechtěla rozvést tak naplánovala že zabijí učitele.Ale ten stopař měl bratra.Tak ona šla za tím bratrem a vykecala mu to.Nakonec ten učitel zabil i toho bráchu a svojí manželku a žetony spálil a dál žil normální život.Neznáte někdo ten film ?

  Další informace


 • Moc prosím o radu s problémem rundll.exe, předem moc děkuji.  Další informace


 • sem stydlivý a nemám moc nápadů tak nejsem moc žádán co mám dělat jak to mám změnit děkuji za vaše názory

  To přijde, až potkáš tu pravou, řekneš to, ani nebudeš vědět jak.

  Další informace


  Jak byste reagovali, kdybyste zjistili, že třídní učitelka učí vaše dítě, aby vám lhalo?

  To nám ten školní rok pěkně začíná... Vím, že neznáte podrobnosti, berte otázku jako fakt. Proste se to stalo a ja na to prisla. Ucitelka nereaguje na sms a nebere telefon. Pokud si sms precetla, tak uz vi, ze o jejich lzich vim. Asi mi moc nepomuzete, ale trapi me to. Neumim a prici se mi komunikovat s takovymi lidmi, tak si dost dobre neumim predstavit nasledujici spolupraci se skolou.A co je podle vas prednejsi, naucit dite, ze lhat se nema nebo ze ma poslouchat ucitelku? Ja dala prednost prvnimu. Dekuji za odpovedi, staci, kdyz povzbudi, potesi.

  Další informace


 • Tuky nebo kalorie  Další informace


 • Čím jsou nasycené tuky nasyceny, proč se jim tak říká?

  Tuky jsou chemicky estery tzv. mastných kyselin, mastné kyseliny jsou organické kyseliny s víceméně lineární molekulou a té se týká ta nasycenost či nenasycenost. Pojem nasycená či nenasycená mastná kyselina je přesně odpovídající pojmu nasycenosti či nenasycenosti molekuly uhlovodíků, což jsou základní pojmy v organické chemii - nasycený uhlovodík je takový, který ve své molekule neobsahuje nenasycené, tedy dvojné a trojné, vazby mezi uhlíkovými atomy - přiklady: ethan, propan, butan... nenasycený uhlovodík pak tyto vazby v molekule obsahuje (ethylen, propen, acetylen).

  Další informace


 • Ptáte se, abyste zjistili odpověď na svou otázku, nebo jen proto, aby otázka byla zajímavá a vy dostali palec nahoru?

  ... ptám se, jelikož chci znát odpověď (a někdy ji nemám ani dodnes) ... o body mi jde pouze u řidičáku ...

  Další informace


 • Jak se získávají tuky z živočichů?

  Děkuji :)

  Další informace


 • Při vyšetření krve mi zjistili tuky v krvi. Projevuje se to nějak? Jak se toho zbavit? Moc děkuji za rad

  Co to znamená tuky v krvi?

  Další informace


  Pokud těžkou fyzickou dřinou si spálím tuky na svaly, roztečou se mně pak ty svaly z břicha nějak rovnoměrně po těle?

  Asi úplně nechápu otázku, ale tuky se pálí a svaly se asi nespalují? Ty podle mě jen ochabují, takže se ti po delší době z nic nedělání jen zmenší biceps třeba nicméně ti nikam neuteče ani se nerozteče, sval tam bude pořád, jen bude ochablý a malý.

  Další informace


  Nemáte někdo zkušenost s helikobakteriemi u dítěte? Mám z toho docela strach, můj 8letý syn je má v krvi.

  Zkušenosti s tím nemám ale zkoušel jsem něco najít abych Vás trošku uklidnil: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Helicobacter_pylori" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Jak se projevuje otrava krve?

  Jeden šlápne na rezavej hřebík, a krom toho, že to bolí jako swiňka, to poznám jak?Noha je žlutomodročervenozelená...:-) děkuju

  Další informace


  Jak a čím spalovat tuky v těle ?

  Jaké jsou nejlepší spalovače tuků v lidském těle a jejich účinnost. Děkuji.

  Další informace


  Dobrý den.Chtěla bych se zeptat co v medicině znamenáji zkratky TUM,FSH.Jsou to zkratky z odběru krve? děkuji

  Chtěla bych se zeptat co v medicině znamenají zkratky TUM,FSH.Jsou to zkratky z odběru krve? děkuji

  Další informace


  Dobrý den,čeká mě operace kotníku a předoperační vyšetření. Jak to probíhá?budou chtít váhu, moč a tak? děkuji

  Předoperační vyšetření dělá internista. Vyšetření, EKG, laboratoř, moč, RTG plic ( RTG může být max. půl roku staré).Laboratoř je standartní + upřesňované specialostou ( operatérem), podle toho o co se jedná.

  Další informace


  Co je to pareza u páteře a jak se projevuje?

  Paréza, paresa, ochrnutí, obrna – částečná ztráta schopnosti aktivního volního pohybu, oslabení svalů. Onemocnění svalu nebo poškození nervu, kterým je sval inervován. Příčinou je porucha na různých úrovních řízení pohybu (mozku, míchy, periferních nervů, nervosvalového přenosu, svalu). Hemiparéza je ochrnutí poloviny těla (často důsledek mozkové mrtvice), kvadruparéza je ochrnutí všech končetin. Viz též paraparéza.Ze slovníku paréza - částečná ztráta hybnosti, neúplná obrna a href"http://www.slovnik-cizich-slov.netareza-paresa/" rel"nofollow" http://www.slovnik-cizich-slov .net/ hellip /a No a projevovat se to bude zhoršenou pohyblivostí.

  Další informace


  Co je to Kawasakiho nemoc?? a jak se projevuje??

  Co je to Kawasakiho nemoc?? a jak se projevuje??

  Další informace


  Co byste dělali kdybyste zjistili, že máte HIV?

  Doplňuji:ja jsem na testech jeste nebyl,ale mel jsem zvetsene uzliny,tak pred mesicem a ted me nejak zacal cernat prst,takove male cerne tecky vedle sebe,neco jak rak,ale nevim ze bych mel uraz prstu a kdyz jsem je rozkuchal tak je to srazeninka krve,mam teplotu,kasel,rymu, mozna jsem jen paranoidni.

  Další informace


  Co by se stalo, kdyby při darování krevní plazmy zjistili, že je člověk hiv pozitivní?

  No co - řekli by mu to...Trestné to není...-)

  Další informace