• Přibíráte každých 10 let 5 kg? Pak máte větší šanci dožít se 90 let. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Přibíráte každých 10 let 5 kg? Pak máte větší šanci dožít se 90 let.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Přibíráte každých 10 let 5 kg? Pak máte větší šanci dožít se 90 let.

 • Má vyšší šanci se proslavit průměrný YouTuber nebo průměrný bloger?


  Mají šanci?


  Kdo má dle Vás vetší šanci porazit Zemana? - Drahoš, nebo Horáček?


 • Koupě ojetého auta, mám u soudu šanci?


 • Co máte dělat, když vyhrajete pomocí losu nebo ve sportce větší obnos?


  Ahoj jakou mam šanci soud z providentem


 • Když někdo provokuje typu Zastřel mě! nebo Udělej to!!, zvyšuje to šanci, nebo snižuje?

  Znáte to, snad v každém druhém filmu, nebo seriálu se to děje, někde míří zbraní na někoho a ten na koho je mířeno pořád provokuje: Udělej to!! nebo Střel!! snižuje, nebo zvyšuje to celkovou pravděpodobnost na to, že ten, kdo střílí, skutečně vystřelí?
 • Čeho byste se chtěli dožít?

  Jediné v čem máme jistotu je, že se dříve nebo později dožijeme vlastní smrti, což je jediná a absolutní spravedlnost na světě. Ale když si představujete budoucnost, co byste chtěli aby se uskutečnilo ještě za vašeho života? Může to být cokoliv z oblasti společnosti, techniky a technologie, objevů a vynálezů, ekologie, případně i něco jiného. -Místo původního by jste byste ...
  Platí u vás taky murphyho zákon Čím větší příjmy tím větší výdaje?

  Doplňuji:ano ruku v ruce s tím jde další zákon: s nečekaným příjmem se objeví nečekaný výdaj...
 • výpadek internetu každých 15 minut


  Pravidelné výpadky internetu cca každých 30 min


 • Mám 58 let,Odpracováno 21 let.Chci si 10 let platit dobrovolné soc.pojištění.Dostanu pak plný důchod?

  Do důchodu mohu jít až v 68 letech.Při placení dobrovolného sociálníhopojištění 10 let prý nemusím získat plný důchod.Pečovala jsem 5 let o matku a nyní nemohu sehnat práci.
 • Co je z hlediska životního prostředí horší? Jezdit 15 let v jednom autě, nebo měnit auto každých 5 let?

  15 let staré auto má možná horší emise, ale vyrobit tři nová auta a dvě mezitím nějak zlikvidovat jistě taky představuje určitou zátěž pro Zemi. a href"https://www.novinky.cz/ekonomika/411645-prumerne-auto-v-cr-je-stare-uz-15-let.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a
 • mám si nejprve uklidit koupelku a pokoj a pak najít ženskou, nebo nejprv si najít ženskou a pak až uklízet?

  Protože stejně, kdybych si jí našel dřív, než bych si stihl uklidit koupelku, tak to nevadí, jelikož neočekávám, že hned na prvním rande se s ní ocitnu u mne v koupelce či pokoji... Respektive je to taková pojistka, aby se po prvním rande u mne doma záměrně neocitla.Nebo to v životě chodí jinak?Doplňuji:beer: já už nejsem mládež:)
  Máte větší problém odhalit tělo, nebo duši? -iv-

  neodhauji se, aspoň ne lidem, ketré neznám (to je potom jiná).párkrát jsem udělal výjimku - na operačním sále (ne, nejsem chirurg, nýbrž pacient), kde bylo asi 20 lidí, mi bylo oznámeno svlékněte se .no cítil jsem se teda pod psa.ale jinak - pokud člověku důvěřuji, znám ho (není problém odhalit se (duší), u intimních známostí také ne (tam už se jedná i o tělo, blbě by to vypadalo se spřízněnou duší třeba na pivu nebo v cukrárně, že?)).
 • Myslíte si,že mám šanci se dostat na gympl ze 7.třídy?

  Chtěla bych zkusit jít na gympl už ze sedmé třídy,ale můj kámen úrazu je matematika. Všechny předměty zvládám,ale matematiku vůbec. Z testu z matematiky mám většinou za 3..v horším případě i za čtyři. Na vysvědčení mám pár dvojek (z fyziky,angličtiny a dějepisu),jednu trojku (z matematiky),jinak samé jedničky. Myslíte,že mám nějakou šanci se na gympl dostat?
  Jak získat šanci na vysokou školuMám šanci se dostat na medicínu se střední zemědělskou školou(Obor ukončený maturitou)?

  Dobrý večer, mám takovou pitomou otázku. Jsem na střední škole zemědělské a bohužel v tom je největší chyba. Chci studovat vysokou školu. Medicínu. Buď neurologii nebo imunologii, diagnostiku. Jenže já nevím jestli se vůbec můžu na medicínu dostat se zemědělkou. Mám šanci? A pokud ne dá se šance něják získat? Děkuji.
 • Z čeho máte větší strach?

  Prosím nepsat odpovědi typu: Ani jedno mi nevadí... nebo Obojí je strašné... Ptám se jasně: Z čeho máte VĚTŠÍ strach. Chápejte to tak, že netušíte, že vám páchne z pusy. Druhá odpověď říká, že vám to někdo řekne, ale u první to bohůžel zjistíte sami.Děkuji. :)
  Jakého věku se může dožít člověk v permanentním stresu?

  Pokud je ve stresu zhruba 12 hodin denně, spánek má normálně v pohodě a krátkou dobu po probuzení se cítí dobře?Počítejte, že v permanentním stresu je zhruba od 20 let: kolika se asi dožije, vím, že to nikdo nemůže vědět, ale jen tak přibližně.
 • Jak je možné, že se želvy mohou dožít více nežli dvou století?

  Poněvadž patří mezi dlouhověké živočichy.Je to ze stejného důvodu proč mají jepice tak krátký život )) Jde o to, že jejich organismus takový způsob rozmnožování, stravování atd. umožňuje. Souvisí s tím také minimální množství jejich predátorů.