• Přibrat na váze. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Přibrat na váze.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Přibrat na váze.

 • Jak postupovat, aby řezaná růže vydržela ve váze co nejdéle čerstvá?  Další informace


  Jak nejlépe udržet čerstvou růži ve váze..?  Další informace


 • Dá se přibrat, sním-li třeba misku i víc třešní, jahod, borůvek atd.?

  Začíná léto a plno ovoce třešně,borůvky,jahody,angrešt a je to asi blbá otázka :D ,ale když třeba sním misku i víc třešní,jahod,borůvek že nák po nich přiberu? ..

  Další informace


 • Jsem hubená a potřebuji přibrat co zabírá jedení/bez pohybu

  Doplňuji:no já chci přibrat tukama/špekama.

  Další informace


  Jak se váže motorkářský šátek na piráta?

  Doplňuji:Díky, já marně hledala!

  Další informace


  Jak přibrat ?

  Nějaký rady ?

  Další informace


 • Proč by nevěsta měla mít podvazek? Na co se tato zvyklost váže?

  Podvazek je jednou z věcí, které by neměly nevěstě chybět. Často se společně s ním splní další část pověry- podvazek většinou bývá modrý, nebo má alespoň modrou mašličku. Modrá symbolizuje věrnost a dříve bývala znakem nevěstiny čistoty. Podvazek může být darovaný, nebo půjčený od sestry nebo kamarádky, čímž se splní další část tradice. S podvazkem se pak dá dělat mnoho věcí, proto nevadí, když se vám sejde více podvazků najednou, využít můžete každý jinak. Nevěsta si může podvazek nechat na památku, obzvlášť je-li darovaný, nebo jej může později darovat své kamarádce, která se bude vdávat. Také jej můžete vydražit a to i za celkem slušný finanční obnos. Velmi oblíbeným moderním zvykem bývá házení podvazku mezi svobodné muže- což je obdobou házení svatební kytice mezi svobodné dívky. Ten, kdo podvazek chytí, by se měl ženit jako další v řadě. Nejzábavnější ale bývá samotné svléknutí podvazku z nevěstiny nožky. Ženich by jej měl svléknout bez pomoci rukou!

  Další informace


  Jak se váže kravata na sako.

  Návod: slovně nebo video.Doplňuji:Myslím tím jak se uvazuje ten uzel na krku jesli je nějaká pomůcka na uvázání kravaty.

  Další informace


 • Kde by se dala sehnat drobná závaží ke kuchyňské váze ?

  Jedná se mi o malá, většinou mosazná závaží, které bývala uložena v malé dřevěné krabičce a používaná ke starým dvojmiskovým kuchyňským vahám.

  Další informace


 • Slovní úloha-do buchty o celkové váze 100g se dává 15 g prášku do pečiva.

  Já mám 200g prášku do pečiva. Kolik g buchty z tobu upeču?Doplňuji:výsledek je 200/15*100? takže 1333g buchty?

  Další informace


 • nejde to přibrat!! =((

  .. to se vám lehko řekne ale ja každej den 5x jím a hodně piju a niic..nemám menstruci a sem fakt z toho zničená...byla sem u sveho doktora na 13-leté prohlídce a nic mmi neřekl... jen takové to mohla by si to kilčo trochu přibrat ale víc se o to nezajímal...x((Doplňuji:je mi 14let 158 cm 39-40 kgnení to normální (( když to řeknu mamce řekne mi že sem ve vývinu to já vím taky že sem ve vývinu! ae přece neni normlání abych byla v 8 třídě a to sem šla o rok pozdějc a nemít menstruci... nemít prsaa.. každej kdo mě vidí řekne si tam má 30 kg i s postelí.. na tuhle větu sem fakt alergická ( nevím jak dáál... poradte mi jakej jídelnicek mám mít? x(

  Další informace


  je pravdou, že člověk přibere na váze, když je kuřákem a přestane?

  ..a proč?

  Další informace


  jak mám přibrat na váze

  Po vleklých problémech ve vztahu mám o 10kg méně a nedaří se mi přibrat na váze. Pomozte mi prosím.

  Další informace


  Může někdo již od narození trpět anorexií, takže již nemůže přibrat?

  Jako že má nemoc, po které už nemůže přibírat, ať už od narození či získanou během života, takže může přibrat jen opravdu málo nebo vůbec nic.

  Další informace


  Když hubnutí nejde poznat na váze, ale JEN na metru ... Kde je chyba?

  Pokud ses v poslední době začala hýbat, jsou zde dvě možnosti.1. Hubneš. Je možné, že i přibereš. Hubneš tuky a přibíráš svalovou hmotu, která je těžší než tuk.2. Pokud je rozdíl jen drobný, tak je možné, že se ti začíná napínat kůže, ale to je případ lidí, kteří mají už opravdu povislou (povadlou) kůži.

  Další informace


  Je pravda že v období menstruace je žena odulá a tak má přírůstek na váze a přibírá se po antikoncepci?

  odulá je super slovo :oDAle myslím, že to je v podstatě pravda, při menstruaci tělo zadržuje víc vody, takže váha vylítne nahoru. A přibrat při antině by bylo logický - prášky vlastně tělu tvrdí, že je těhotný. Takže se asi chová jako v těhotenství - což obnáší vytvářet si zásoby energie, aby dokázalo uživit plod...

  Další informace


  Jak rychle přibrat na svalech?

  Potřebuji trochu přibrat svaly na rukách a hrudníku,ne kvůli vzhledu ale kvůli sportu ale do posilovny nechci.Dá se něco dělat doma?Díky za odpovědi.Doplňuji:Prášky brát nebudu je mi teprv 14,a jídelníček si sestavit nemúžu protože chodím do šk. jídelny.tvaroh začnu jíst a mléko piju každý den

  Další informace


  Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

  Jde to vůbec? Počítal jsem si, jaké množství zdravých potravin jako rýže, těstoviny, zelenina, ovoce, celozrnné pečivo atd. bych musel za den sníst, abych do sebe dostal alespoň 2500 kcal za den, a to bych teda nikdy nezvládnul do sebe nasoukat, bohužel ani třetinu z toho - prasknul by mi žaludek.

  Další informace


  Jak funguje odsávání tuku z břicha a kolik toho lze odsát, pokud má někdo přání zbavit 50 kg při váze 130 kg?

  Ptám se přímo na možnosti odsávání, jak tato metoda funguje. Jestli jsou na to nějaké přístroje. Kolik to může stát? Ostatní možnosti typu dieta, úprava stravy, půst, omezit jídlo, cvičení, podvázání žaludku atd. nejsou součástí této otázky.

  Další informace


  Dobrý den,mám problem,je mi 13 let měřím 155cm a vážím 41kg,potřebovala bych přibrat aspon 3-4kg.chci přibrat zdravě..

  normálně jím:maso,jogurty,mléčné výrobky,atd. sladkosti jim.

  Další informace