• Prihlaseni do domeny pri odpojene siti - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prihlaseni do domeny pri odpojene siti. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Prihlaseni do domeny pri odpojene siti

  • upozornění při přihlášení na mejl



    Další informace


    Vybíjení baterie při zapojení v síti



    Další informace


    Win server - zmena nazvu domeny - nutny reinstall?



    Další informace


    Pri prihlaseni odhlasenie !!- Windows Vista



    Další informace


    Win Server 2003 prihlásenie sa do domény



    Další informace


    Při přihlášení na fb kliknu do kolonky pro mail a zobrazí se tam uživatelé, kteří tam byli přede mnou. Jak je smazat?

    CCleaner

    Další informace


    Doména v práci - přihlašování do domény, přihlášení doma na on-line účet microsoft



    Další informace


    Otevření nabídky s heslem při přihlášení do pc?

    Jsem jediný uživatel na pc systému windows xp.Po zapnutí pc a rozběhnutí systému se mi ukáže jméno a malá fotka. Na to musím kliknout abych se mohl přihlásit do systému windows.Měl jsem však nastavené, že políčko pro heslo bylo po spuštění otevřené a já mohl bez kliknutí heslo hned zadat.Jak to udělat, abych nemusel klikat?DíkyDoplňuji:Děkuji, ale bohužel nepomohlo.Takže ještě jednou, nyní snad již trošku srozumitelněji.Po spuštění pc a naběhnutí systému se mi uáže úvodní obrazovka, kde je moje fotografie a moje jméno. Nikdo jiný tam není, žádný jiný účet není (dokonce i Guest není povolen).Jde o to, že dříve mi naběhlo toto přihlášení a já rovnou zadal heslo do otevřeného políčka pro heslo. Nyní musím nejprve kliknout na své jméno, teprve potom se políčko pro zadání hesla otevře a já jej mohu psát.Nastavení tak jak doporučujete, je úplně změněné, dialogové okno přihlášení i vypnutí pc je jiné a to nechci.Jen pro zajímavost po instalaci windows jsem musel změnit i nastavení v regeditu, jelikož se mi chvilku po spuštění systému vypínal numlock, přičemž po zapnutí pc byl zapnutý. Toto nastavení jde změnit v regeditu, přesněji zde:HKEY_USERDefaulttControlPanelK eyboard, InitilKeyboardsIndicators, změnit nastavení na číslo 2.Je možné, že i toto otevření políčka pro vložení hesla do systému lze nastavit v regeditu, ale nevím kde a nevím postup.Takže ještě jednou:Chci, abych po naběhnutí systému a spuštění windows v uvítací obrazovce bylo okno pro vložení hesla otevřené a já nemuse

    Další informace


    Modemy-záhádné zpomalování rychlosti při vypnutí pc na síti



    Další informace


    Problém pri prihlásení facebooku



    Další informace