• Příklepová vrtačka PARKSIDE z Lidlu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Příklepová vrtačka PARKSIDE z Lidlu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Příklepová vrtačka PARKSIDE z Lidlu

 • Sleva v LIDLU = tlačenice?  Další informace


  Hodinky z Lidlu - přesnost  Další informace


 • Víte že v Lidlu mají sadu vodováh za 199 Korun?  Další informace


  Vrtacka - Metabo vs Milwaukee  Další informace


  Příklepová vrtačka PARKSIDE z Lidlu  Další informace


  Pekárna SilverCres z Lidlu  Další informace


  Kamarádka se rozvedla a přestěhovala do domku. Ptala se mě, kolik stojí vrtačka. Tak se vás tímto ptám, kolik stojí  Další informace


 • Vrtulník na dálkové ovládání z Lidlu  Další informace


  Má někdo zkušenost s ACTIVITY TRACKER SADP 4 A1 z Lídlu ?  Další informace


 • Výrobky z Lidlu

  Někde jsem slyšel tuto větu: Co je v Lidlu, není k jídlu. Jak jste na tom vy? Věříte tomu? :D Chodíte do Lidlu nakupovat? A odkud vůbec jejich výrobky pochází? :-)

  Další informace


  Proč je zboží v prodejnách COOP o dost korun dražší než třeba v Lidlu, Penny?

  Protože je u nás tržní hospodářství.

  Další informace


  Prodávají u vás v Lídlu Strongbow cidery?

  Nejsem si úplně teď jistý ale myslim že u nás ne.

  Další informace


  Byli jste se dnes utkat v souboji o retro potraviny v Lidlu?

  Lidl nabízí retro potraviny v docela vydařených retro obalech. Jaká pak je chuť, nebo kvalita uvnitř. Zkusili jste něco? Hlavně neochutnávejte Namo, Titan, Avu, Iron, to jsou prostředky na praní/čištění :-)pro Hans51 nejsem si úplně jistý, kolik to bylo v 89roce, ale cena mléka byla 2 kačky a játra rozhodně nestáli víc, než hovězí zadní. jinak ceny potravin jsou cca. stejné jako tenkrát v poměru mezd a zdražení. jen ty služby jsou jinde.

  Další informace


 • Záměna trafa u aku-nabíječky (aku-vrtačka)  Další informace


  USB video grabber z Lidlu  Další informace


 • Proč v lídlu řve reproduktor se zvukovým znamením, že je hotové pečivo třeba pár minut v kuse?

  Přijdu k první lajně a sotva za mě přijde paní co mi zabarikáduje cestu zpět se na de mnou rezezní hlasité TUM - DUM - DUM.. TUM - DUM - DUM.. TUM - DUM - DUM.. co se stále opakuje a trvalo to několik minut a trvalo snad tři minuty, než jsem se dostal k pokladně a pořád to řvalo. To je nějaká buzerace zákazníků nebo co?!?!To sakra sou hluchý a nestačí jim DVAKRÁT.. TUM-DUM-DUM, aby se někdo uráčil vytáhnout teplý pečivo z těch jejich pekáren?! Opravdu jsem měl sto chutí si jít stěžovat vedení prodejny. Mám citlivý sluch a byl to pro dost velký nápor. Už tak mi v hlavě píská díky tinnitusu (pískání v uších - nonstop) a tohle to TUM-DUM-DUM mi to akorát dráždí a může zhoršit. Příště si u kasy nasadít obrovská ochraná sluchátka ať vidí jakou kravskou buzeraci na zákazníky tam provádí. Jediné plus je ten, že tam nehraje pořád hudba jako třeba v Kauflandu. Člověk nemůže mít nikde klid. Snad pomalu jen v lese za městem, či na záchodě. Ještě, že stále existují malé obchody s potravinami. Některé věci však seženu jen v Lídlu, např jeden druh tmavé bagety mi fakt chutná, ale jinde ho prostě nemaj.

  Další informace


 • Kde se dají koupit náhradní díly k Multifukčnímu nástroji Parkside?

  Nedají. Právě se tam jedu podívat, tak dám vědět. Co typ prodávaný u Lidla to jiné uchycení ! Je to již třetí multifunkce prodávaná u Lidla ale první dvě zaměnitelné nebyly ( nástroje). Aniž bych to si toho všiml koupil jsem náhradní sadu opak jsem ji vracel.Doplňuji:No já mám od Lidla PARKSIDE jednu už asi 4 roky a druhou mám od MATRIXU.Ta moje od Lidla má označení PMFW 280A1 a náhradní pilky jsem k ni ještě nesehnal. Mají velký usazovací otvor a klíčování na vícehran v tom otvoru.Minule a dnes prodávají u Lidla PMFWZ 4 A 1 a k tomu jsou určené i ty náhradní sady. Mají otvor 6,5 mm a klíčování na dírky v obvodě dosedací plochy.Sice tam píšou, že jsou i na BOSCH, EINHEL a SKIL ale dnes jsem v prodejně porovnával BOSCH a ten měl průměr osy 10 mm a to co bylo dnes v prodeji u Lidla mělo díru 6,5 . Klíčování bylo stejné, takže na Bosch jedině převrtat na díru 10 mm. Nebo má BOSCH také více průměrů. Ale na to jak to lidé kupovali bych řekl, že to pasuje a zbytek lidí to převrtává.Univerzální pilky dělá VOLTCRAFT.Jinak jsem dnes objel 4 prodejny Lidl v Plzni a pilky měly prodány již ráno v 08.00. Náhradní pilky ještě pár kusů měli.Lidé poznali že se jedná o kvalitní domácí nářadí a dost to kupují. Minule to bylo s Lion AKU vrtačkou. No a jestli to pasuje i na některé od značky BOSCH tak se tomu nedivím.

  Další informace


 • Nová vrtačka  Další informace


  Malá vrtačka na 230V  Další informace


  Aku vrtacka  Další informace