• Pripojeni k internetu - po přeinstalaci neznámého OS se nelze připojit - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pripojeni k internetu - po přeinstalaci neznámého OS se nelze připojit. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Pripojeni k internetu - po přeinstalaci neznámého OS se nelze připojit

  • Znáte citát neznámého autora? Vašim dcerám budu lámat srdce a synům....



    Další informace


    Nevíte,jestli se již zjistila totožnost neznámého vojína ?



    Další informace


    Kdyby jste našli neznámého tvora (mimozemšťana) a útočil by po vás , jak by jste se zachovali ?



    Další informace


  • Dá se nějak zjistit, kdo volal z neznámého čísla?



    Další informace


  • Nelze se připojit k internetu



    Další informace


    Na nb se nelze připojit k WiFi (odešla fyzická WiFi?)

    Zdravím, do rukou se mi dostal notebook s tím, že se nemůže připojit k WiFi a zda bych se na to nepodíval.Jedná se o notebookHP 620 - Windows Home Premium 64-bitDiagnostika sítě hlásí problém s bezdrátovým adaptérem nebo přístupovým bodem (ostatní zařízení se mi k WiFi připojují normálně)Taky nefunguje HP Wireless AssistantZkusil jsem:1. Aktualizovat ovladače2. Dočasně vypnout štíty Avastu a dočasně zablokovat program TuneUp Utilities 20123. Zkontrolovat nastavení DHCP a DNS (obojí se získává automaticky)4. Spustit systém v nouzovém režimu se sítí (stejný problém)5. Díval jsem se do BIOSu, jestli tam není nějaké nastavení, které by WiFi blokovalo, ale nic jsem nenašel6. Ze zoufalství jsem na flashku nahrál Ubuntu a zkusil internet přes to - taky nefunguje - chvíli se to připojovalo k internetu a potom mi to vyhodilo hlášku Nyní jste odpojen od internetu Tak mě napadá, kdyby to byla SW chyba, tak by to fungovalo aspoň na Ubuntu, ne? Myslíte, že odešla fyzická WiFi? Je ještě nějaký způsob, jak to ověřit? (bez toho abych rozebíral notebook)Díky moc za odpovědi :-) (snad jsem na nic nezapomněl)

    Další informace


    Po přeinstalaci nevidím 1TB HDD



    Další informace


    Gogle Chrome - instalace neznámého chybějícího pluginu



    Další informace


    po přeinstalaci W7 nejde internet



    Další informace


    Doporučené programy a antivirus po přeinstalaci systému.

    Jsem čerstvě po instalaci systému W7 Home Premium a chtěl bych požádat o radu zdejší, kteří maj praxi v udržování svého pc a doporučili by mě anitivirus, program pro vyhledávání a odstranění malware a spyware. Také něco pro správu systému, což zahrnuje čištění registru, zdvojených souborů, neplatných zástupců. Mám vyzkoušený Advanced system core 5, který toto všechno zvládal ale nemyslím že tak ideálně jak předvádí. Stručně řečeno, chci aby mi comp šlapal i když je asi 5 let starý. PS: Pornem a videi co mi chodili mailem si pc nezas*ávám. Díky za rady!

    Další informace