• Připojení nového DVD na starý zesák - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Připojení nového DVD na starý zesák. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Připojení nového DVD na starý zesák

  • Jaký DVD-RAM do Panasonic VHS+DVD



    Další informace


    Nejde spustit dvd na dvd přehrávači



    Další informace


  • Dají se uložit 2 DVD na jedno DVD-R ?

    pokud kapacitně stačí do 4.7 GB nebo 2h záznamujaký SW bude na to vhodný ? mám a ovládám nero, ašampon, A120%, dvd shrink a dvd FAB

    Další informace


  • Mechanika Toshiba DVD-ROM SD-R-2212 nenačte žadné DVD



    Další informace


    DVD mechanika nechce spustit DVD The Sims 2



    Další informace


    čte DVD, vypaluje na DVD,ale jen v rozsahu CD



    Další informace


    V jakém formátu mám nahrát DVD, aby jej bylo možno přehrávat ve většině DVD přehrávačů?

    MPEG2 přehraje každý DVD přehrávač (musí být na disku uložen v předepsaném sledu rozdělených VOB souborů) tohle obvykle zařídí vypalovací software, jen mu dodáte mpeg2 soubor a on jej už patřičně rozkouskuje a změní kontejner na VOB, to pak přehraje naprosto každý DVD přehrávačStejně tak ale můžete to video uložit ve formátu AVI/DIVX/MP3 ... vetsina prehravacu si s tim poradi

    Další informace


    DVD rekordér - přehrává jen orig. DVD



    Další informace


    Jak převést 8GB DVD na 4GB DVD?

    Chci zazálohovat některé filmy na DVD, originály uložit do sbírky a přehrávat jen zálohové disky. Jenže orig. DVD mají 8,5 GB. Ceny prázdných DVD takové velikosti jsou docela vysoké. Můžu ty filmy nějak zmenšit?

    Další informace


    Antivir a firewall pro stary pocitac



    Další informace