• Pro ty co radi - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pro ty co radi. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Pro ty co radi

  • Chodíte rádi po nákupech?



    Další informace


    Jak lidi můžou mít rádi USA?



    Další informace


    Jaké druhy zeleniny a ovoce máte rádi?



    Další informace


    Jaká konkrétní témata otázek tu rádi od ostatních uvidíte, aby se vám dobře odpovídalo a měli jste chuť odpovídat?



    Další informace


    Jsou tři kluci ty mají rádi stejnou holku vzdaj se jí nebo se mezi sebou domluvěj? všem je 15 let



    Další informace


    Co byste rádi změnili zde na Odpovědi.cz?



    Další informace


  • Jsou místa kam se i po letech rádi vracíte?



    Další informace


  • Dva kamarádi, vlastníci webu s minieshopem, 1 z nich je OSVČ s ŽL, by se rádi dělili o zisk. Jak toho legálně dosáhnout?

    Musí být v pozici zaměstnavatel - zaměstnanec? Je zapotřebí danit kromě zisku zaměstnavatele rovněž výplatu zaměstnance, když celkový roční zisk je max. čtyřciferné číslo? Nelze třeba založit v OSVČ něco jako společníka (zaslechl jsem už funkci tichý společník , ale přesně nevím, co to znamená)? Mám se snad platit dvakrát zdravotní i sociální pojištění?! Díky za reakce!

    Další informace


  • Jakou českou specialitku máte rádi?

    Když jste v některém koutě naší republiky, nezapomenete si tam koupit něco dobrého, co je pro ten kraj typické?

    Další informace


    Jakou máte rádi kávičku?

    Dáte si radši turka,nebo instantní,s mlékem,...A co zákusek?

    Další informace