• Problém s internetem možná VIR - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problém s internetem možná VIR. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Problém s internetem možná VIR

  • Co mám udělat, abych taky dostal odškodnění za možná trochu zbytečnou hospitalizaci v psychiatrické léčebně Dobřany



    Další informace


  • Proč mi doma nejde na internetu načíst stránky facebooku a youtube??



    Další informace


    Televize s internetem



    Další informace


    Windows phone -HELP s internetem a stahovanim



    Další informace


    Jak je to s internetem v mobilu?



    Další informace


  • Jak vyřeším problémy s internetem, které nejsou způsobeny rychlostí?

    Při hraní hry League of Legends obvykle žádné záseky nepřicházejí, ovšem když zapnu skype a začnu si s někým volat tak to začne... Můj kamarád má stejného providera a tentýž problém nemá. Děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Rozdíl mezi TV s internetem a internetovým prohlížečem

    Jaký je rozdíl mezi televizí s internetem a internetovým peohlížečem.Ty s tím prohlížečem jsou o dost dražží,tak jestli je to nutné.

    Další informace


    Poradíte, jak vyřešit problém s internetem, ping, výpadky?

    Dobrý den, mám problém s internetem, přesněji se jedná o problém ve hře CS:GO, která je hraje právě přes internet, prostě hraju a najednou mi vystřelí ping (odezva) třeba na 500 a hra je nehratelná, a když to není ping tak mi to každých 5 minut napíše na 5s že připojení k internetu vypršelo a po 5s se to nahodí, poskytovateli jsem volal. Žádná změna, nemůže být třeba problém s kabelu ?Původní neotázkaProblém s internetem, ping, výpadky.

    Další informace


    Mám problém s internetem



    Další informace


    spojení s internetem funguje, ale webový browser nejde.



    Další informace