• problém s klávesnicí - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: problém s klávesnicí. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - problém s klávesnicí

  • Ahoj na klavesnici jakým pisménem spustim instalaci windows? instalační cd nemam



    Další informace


  • Existuje nějaká internetová stránka , kde by byly aplikace nebo hry atd. do mobilů s klávesnicí ?



    Další informace


  • Poradíte, jak vyřešit popsaný problém s klávesou Fn určenou k nastavení, např. jasu, kontrastu nebo zvuku?

    Původní neotázkaNotebuk s vadnou klávesnicí má připojenu USB klávesnici. Jak nahradit Fn klávesu k nastavení např, jasu a kontrastu neboNotebuk s vadnou klávesnicí má připojenu USB klávesnici. Jak nahradit Fn klávesu k nastavení např, jasu a kontrastu nebo zvuku ???

    Další informace


    Jak připojit (zprovoznit) klávesnici k tabletu?



    Další informace


    Problem s klavesnici pri loginu do OS Win XP



    Další informace


    Jak nejlépe vyčistit klávesnici?

    Měl bych dotaz jak se dá nejlépe bez námahy vyčistit klávesnice?

    Další informace


    Poradíte s problemem s klavesnici?

    Odskocila jsem si se napit a behem te chvilky mi na stul skocil pes (kavalir) a asi se mi prosel po klavesnici notebooku...od te doby mi blbne..pulka klavesnice pise normalne a pulka mi treba misto ,,m´´ pise nulu ci misto ,,i´´ petku atd..rada s pismeny s hacky mi pise cast pismena..cast cisla...nevite, cim to muze byt..?diky za kazdou radu..

    Další informace


    Jak udělám na klávesnici křížěk? nemyslím plus ale kříž který se dělá u data když někdo umně...

    Doplňuji:no dělám co můžu ale když to vyťukávám tak se nic neděje a když pustím alt vyleze mi ŇŇ - pokus o křížek

    Další informace


    Jak přehodím klávesnici na symboly? Potřebuju značku - šipka nahoru a šipka dolů. Díky.

    Symboly jsou dostupné pomocí držení pravého tlačítka Alt a současného zadání určitého čísla na numerické klávesnici. Šipky jsou na číslech 24 až 27, pro vás konkrétně:šipka nahoru ↑ Alt + 24šipka dolů ↓ Alt + 25

    Další informace


    Problém s klávesnicí.



    Další informace