• problem s mysiq - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: problem s mysiq. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - problem s mysiq

  • Akutni zdravotni problem seniorky



    Další informace


  • Ahoj mám problém.. Na pc jsem admin ale počítač chce stále vyšší oprávnění ! ještě 1! t

    Tak hele před chvíli jsem sem dal otázku ale vy jste mi sice odpověděli ale to mi moc nepomohlo .. Asi jsem to špatně napsal ale já potřebuju sloučit 2 složky a ono to napíše že to potřebuje vyšší oprávnění a já dám OK a pak se hodí error ! přístup ke složce odepřen !!Tak co je to za bordel ? Já to nutně potřebuju ! To si mám reinstallnout windows ? Ale dříve to nedělalo !:(

    Další informace


    ATI Radeon X700 SE - problém s ovladači (asi) potřebuju poradit



    Další informace


    Ahoj lidi mám takový problém windows chyba 7601 v pravém rohu dole .mám product key ale nevím kam ten key mam napsat

    Pokud jste si zakoupil legalizační sadu nebo si koupil novou licenci, tak nový product key zadáte tak, že skočíte do Start a na Počítač kliknete pravým tlačítkem myši a tam zvolíte možnost Vlastnosti. V okně srolujete dolů a tam je odkaz Změnit kód product key.

    Další informace


    .htaccess problém



    Další informace


    3dMark 06 problém



    Další informace


    Problém s přihlášením do systému->preinstalac e W7 ? (problem s lenovo veriface)



    Další informace


    2 PC problém - pípání a restartování



    Další informace


    2 sata zařízení = problém



    Další informace


    0xc000012d - problém - padají hry



    Další informace