• Problém s řadičem sběrnice USB - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problém s řadičem sběrnice USB. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Problém s řadičem sběrnice USB

  • Jakou redukci z micro USB na micro USB (F) a USB (F)?



    Další informace


  • Problem s usb a HD



    Další informace


    Problém s USB flashdisk



    Další informace


    USB 001 Virtual Printer port for USB



    Další informace


    DVB-T USB Dongle USB



    Další informace


    Notebook nelze vypnout + problém s USB porty



    Další informace


    Jaký rozdíl-rychlost mezi USB 2.0 a USB 3.0?

    Dobrý den, prosím o informaci, zda bude stejná rychlost ve stahování souborů, když zapojím rozbočovač, který má všechny (4x) USB 3.0 do USB 2.0 na stolním počítači.Kdyby to bylo jedno, tak bych nemusel zapojovat rozbočovač do USB 3.0 na PC ze zadní části PC a mohl bych tento rozbočovač zapnout pohodlněji zepředu PC, kde mám lepší přístup k USB 2.0 než ze zadní části PC k USB 3.0. Zepředu PC USB 3.0 není.A další dotaz : Když zapojím externí disk, který má koncovku USB 2.0 do PC do USB 3.0 nebo do USB 2.0 na PC , bude to jedno z hlediska rychlosti stahování nebo bude rychlost stahování v USB 3.0 rychlejší?Děkuji za případné rady.

    Další informace


    Disketa v jednotce D není naformátovaná.Chcete ji naformátovat? Problém s usb flashkarty.

    Mám problém s notebookem.Po připojení flashkarty do usb mi karta nejde otevřít,zkoušel sem i jiné karty,ale pořád stejný problem.Na jiném pc funguje.Disk se zobrazí,ale po kliknutí mi vyskočí hláška - Disketa v jednotce D není naformátovaná.Chcete ji naformátovat? ... když dám formátovat,tak zas vyskočí hláška - formátování nelze dokončit. Mám Win XP.Moc díky za všechny rady

    Další informace


    USB se zobrazí, ale nefunguje - nezobrazí se složka od USB. Co s tím?

    Takže mám 32GB Flash disk, který mi funguje už nějakou dobu (od Vánoc) a dneska jsem do něj omylem bouchnul nohou - jakoby seshora.. No a od tý doby když jsem ho vyndal, abych se kouknul jestli je v poho, a zandal, tak mi to ukazuje název SM3255AA USB MEMORY BAR a musel se znovu nainstalovat (Jinak byla pojmenována Jeronyy), a když ji zapojim tak to udělá takovej ten zvuk a na liště je vidět, ale nejde zobrazit. Není vidět, ani když otevřu Tento počítač.. Dalo by se to nějak spravit? Jinak v Zařízení a Tiskárny píše, že pracuje správně. :) Kdo mi poradí, tomu moc děkuji. :-/

    Další informace


    Jak připojit SATA DVD mechaniku do PC s řadičem IDE?



    Další informace