• Problém se zapnutím Windows na iMacu - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problém se zapnutím Windows na iMacu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Problém se zapnutím Windows na iMacu

  • Uloženie scenára v programe Windows Movie Maker do Windows Media player a napalenie na DVD



    Další informace


    Je lepší Windows 8.1, nebo Windows 10?

    Mám přecházet z Windows 8.1 na Windows 10 ? Vyplatí se to?

    Další informace


    Problém se zapnutím windows



    Další informace


    Tuhnutí PC a problém se zapnutím



    Další informace


    JAkou verzi Windows 8? Buď enterprise, pro nebo Windows 8(asi home premium) Poraďte.

    Žádný Windows 8 Home nebo Home Premium není. Je obyčejný Windows 8 - což je základní edice a pak je Windows 8 Pro - ten je dobrý pro náročnější uživatele nebo malé firmy a pak Enterprise, který je vhodný pro velké firmy, co chtějí šifrování. Rozdíl mezi Pro a Enterprise je malý.Podle mého názoru bohatě stačí obyčejný Windows 8.

    Další informace


    Instalace Windows 7 na Windows 8



    Další informace


    Můžu z Windows 7 Starter upgradovat pomocí WAU (Windows Anytime Upgrade) rovnou na Windows 7 Professional?

    Doplňuji:WAU už mám nainstalovaný v notebooku a kde seženu ten klíč? Je možné si zakoupit Windows upgrade s cd v obchodě a potom použít pouze kod?

    Další informace


    Instalace Windows ME ze systému Windows 98 SE



    Další informace


    Problém zo zapnutím .exe súboru .



    Další informace


    Budu mít v pořádku a legální windows 7 když ho nainstaluju na nelegalní windows xp?

    Jde o to že u VUP verze windowsu 7 je čistá instalace během které musím zadat key z mojeho xp. Nemám legální windows a proto se ptám, když ten key použiju v instalaci originálního windows 7 bude vše v pořádku a legální? Nechtěl bych aby mi zčernala obrazovka... Děkuji

    Další informace