• Problemy se startovanim a komletne elektrikou - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problemy se startovanim a komletne elektrikou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problemy se startovanim a komletne elektrikou

 • Dělá vám problémy říkat NE?  Další informace


 • Problém se startováním - čerpadlo?  Další informace


  Problém s elektrikou Jawa 175/356 čz  Další informace


  Jak vyřešit problémy s Fiatem Pandou 1.1? Podrobněji viz níže.  Další informace


 • Problém s elektrikou  Další informace


  Ekonomické stavby - zkušenosti, problémy, reference  Další informace


 • Jak odstranit problémy s připojením

  Dobry den, na notebooku se mi stává, že mi to čas od času spadne net. Notebook ale běží dál, můžu pouštět hudbu, koukat na filmy ale prohlížeč nefunguje, musím to vypnout a pak to naskočí, Wifi problém není, jiný notes běží stále bez problémů, Za rady předem díky. P.S. prohlížeč Mozilla, notes HP

  Další informace


  Jak na problémy se zapínáním openofficu?

  Dobrý den,nainstalovala jsem si teď originální Openoffice. Když je chci otevřít, vyskočí mi varovné okénko, abych potvrdila, že program může v počítači provést změny. Když do odkliknu, tak se to spustí normálně. Druhý problém je, že když si chci otevřít nějaký svůj starý dokument, tak to nejde a objeví se, že na to nemám oprávnění(nevím, jestli to s tím souvisí, ale jsem správce počítače). Nevíte jak to udělat tak, aby mi se mi přestali zobrazovat obě dvě okénka? Zkusila jsem to odinstalovat, nainstalovat znovu, několikrát restartovat, nainstalovat někam jinam, ale pořád nic.Doplňuji:Tento balíček jsem měla právě předtím, ale stažený ze slunečnice.cz. Tam se mi ale taky začali zobrazovat okna na obnovu a nešly mi otevírat cizí dokumenty.

  Další informace


  Icq 6 - problémy  Další informace


  ICQ problémy  Další informace


  HW problémy s PC: grafika, zvuk...  Další informace


  HP ProBook 4525s - problémy s GPU  Další informace


  Dva problemy  Další informace


 • Jaké etické problémy se řeší v současné době?  Další informace


 • Akvarijní rybky - problémy s cestami.

  V pátek jsem si koupil rybky.Problém je ten že jedeme do Velikonoc na sedm dní pryč a brát je sebou nechci (ještě by se jim něco stalo). Jak to mám udělat z krmením, když nemám nikoho kdo by se o ně staral? Díky moc za odpovědi.

  Další informace


 • Jak bojovat s problémy s učením ?

  Dobrý Den,chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá potíže s učením a jestli už to někdo nezačal nějak řešit. Moje učení už zkrátka od mého mládí je špatné.. Špatně jsem si pamatoval barvy a další takové základy. Potom jsem zjistil že mám dislexii. A taky jsem zjistil ve článku, že se musí s dítětem učit společně a taky musím mít dostatečný klid, jelikož je fakt že mám také problémy se soustředěním. Bohužel na základní škole jsem se moc neučil a moje matka zanedbala tyto pomocné věci které jsem zrovna četl ve článcích a vzdala to. Říkala mi že to semnou bylo hodně těžký, ikdyž ona to taky nemá moc lehké. No zpět k tématu.. Teď jsem na střední průmyslové škole, ikdyž mi psycholožka vůbec nedoporučovala maturitní obor, ale výuční. Nechci to vzdát, chci dále bojovat. Na střední co jsem 1 rok jsem se dost změnil. Změnil jsem úplný pohled k učivu, baví mě to. Rád bych vystudoval třeba i vysokou školu, ale propadl jsem na konci prvního roku z matiky a češtiny. Mám teď celé prázdniny doučování z matiky a také jsem našel lepší způsob učení literatury, snad to nějak zvládnu. Zarazilo mě když jsem teď dělal tréninkový test z matiky pro učně a skoro jsem z toho nic nevypočítal což mě zarazilo když už se celkem dlouho doučuji a baví mě to a doučovatelka je fakt skvělá. Proto bych se chtěl zeptat jestli někdo neměl podobný problém a popřípadě jak tento problém řešil.Děkuji za odpověď.Doplňuji:POZOR ! IQ mám nadprůměrné..

  Další informace


  Dělají Vám problémy století?

  třeba 18. století, že není rok 1830 ale že to je např. rok 1730jak se zbavit zvyku, že když slyším např. 18. století tak se mi vybaví např 1830 ?

  Další informace


 • Jak léčíte problémy v uších, špatné polykání?

  Zdravím,nevím přesně, co mi je, do pondělka se mi moc čekat nechce, páč to bolí. Špatně slyším na pravé ucho, bolí mě v něm, furt smrkám a špatně se mi polyká. Nějaká rada jak se to dá přez víkend léčit?Díky předem.P.S.: Prosím, nepište mi sem věci jako Pij čaje nebo Lež v posteli . To už dělám dva dny a vyléčila se mi jenom horečka která se zase vrací. Nefunguje to.

  Další informace


  Co jsou třísla na lidském těle, že s nimi má jaromír Jágr problémy?

  Lidově řečeno třísla jsou slabiny. To už je snad pochopitelnější. Třísla jsou u profesionálních sportovců extrémně zatěžována a je vyšší riziko i tříselné kýly.

  Další informace


 • Favorit - problém s elektrikou  Další informace