• Problemy se synem - alkohol a automaty - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problemy se synem - alkohol a automaty. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problemy se synem - alkohol a automaty

 • Kupujete potraviny, jízdenky, svíčky atd. ve výdejních automatech? Jde o moderní fenomén či mají automaty svou historii?  Další informace


  Je možné hrát online automaty zdarma?  Další informace


  Jako malého mne strašili, že mi na ulici budou nabízet drogy, cigarety, sex, alkohol! A já se ptám: Kde, sakra, jsou?!  Další informace


 • Antibiotika a alkohol  Další informace


  Alkohol v New Jersey  Další informace


 • Automaty na kafe...  Další informace


 • Může méně než 30% alkohol zamrznout?

  Dobrý den, mám otázku. Jelikož jsme u nás doma měli teď nedávno velikou oslavu a dali jsme nějaký alkohol do mrazáku, v němž byla teplota -24 °C. Tak nám zmrzl. Je možné, že se u nějakého alkoholu mohlo stát to, že zamrzl a udělal se tam kus ledu? Stalo se to s méně než 30% alkoholem. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jaký alkohol nejvíc pijete?

  Ale jen tak vyjimecne kdyz se neco slavi.Spis ted casto mam chut na zeleneho monstera.

  Další informace


 • jedu se synem do německa a mám ho v OP ale 8 měsíců od svatby přestřižený poradte prosím?

  Kdo je přestřižený???? Syn nebo ten OP????Pokud OP, tak je neplatný. Pokud syn, tak máte syny dva.

  Další informace


  Jak je to s prodejem léčivých tinktur, jež částečně obsahují alkohol během prohibice? Také se tehdy nesmí prodávat?

  Viz: Prohibice (lat. prohibitio – zákaz) je zákaz, obvykle se prohibicí rozumí absolutní zákaz produkce a distribuce alkoholu v rámci boje proti alkoholismu, snížení ekonomických škod[1] či z bezpečnostních, náboženských nebo jiných důvodů.Zdroj: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Prohibice" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Definice tinktury se mi nepodařilo možná přesně najít, ale zde je alespoň náznak:Tinktury (rostlinné kapky) jsou výtažky z rostlin silným lihem nebo jižními víny, jako vínem malaga, marsala, sherry, atd. Tyto tinktury obsahují téměř všechny rozpustné léčivé látky z užitých rostlin v lihovém nebo vinném roztoku.Zdroj: a href"http://www.alanrickman.cz/snapeweb/lektvary.htm" rel"nofollow" http://www.alanrickman.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co obnáší návštěva sociální pracovnice kvůli pití alkoholu před 18. rokem věku? Dozví se to škola? Budou další následky?

  Dobrý den,na jédné silvestrovské oslavě jsem vypil více, než jsem zvládl, a tak jsem byl převezen do nemocnice, samozřejmě nejsem plnoletý, jinak bych se neptal. Odtamtud jsem byl za pár hodin propuštěn s tím, že přijde dopis od PČR, jsem zapsán v nějaké evidenci a pravděpodobně budu muset navštívit sociální pracovnici. Mne by zajímalo, co všechno tyto věci obnáší. V dopise bude asi informace rodičům, z toho si hlavu nedělám, protože o všem vědí. Na sociálce si představuji rozhovor o tom, jak je alkohol škodlivý atd. Co je pro mne ale neznámá, je to, jestli se to nějak nedozví škola a já bych z toho měl problém tam, nebo jaké další věci, které následují po těch předchozích. Proto bych rád znal názory těch, kteří o této problematice mají povědomí nebo vlastní zkušenost. Nestojím zde o komentáře nějakých mravokárců, jsem si dobře vědom své chyby, kterou rozhodně nehodlám opakovat.Děkuji.

  Další informace


  Alkohol u mladistvých

  Chtěl bych se zeptat, co se stane, když u mladistvého (15 - 18 let) naměří nějaký alkohol v krvi, ale dotyčný bude v přítomnosti osoby starší 18 let, která za něj zodpovídá, nikoli sám.

  Další informace


 • Co přesně se stane dítěti, jehož matka v těhotenství bude pít alkohol?

  Konzumace více než dvou dávek alkoholu denně znamená, že Vaše dítě může mít v budoucnu problémy s učením, mluvením, udržením pozornosti, osvojením si jazyka i s hyperaktivitou. Tyto škodlivé důsledky konzumace alkoholu jsou známy pod zkratkou FAE – fetální alkoholový efekt.Pokud budete během těhotenství konzumovat více než 6 dávek alkoholu denně, riskujete, že Vaše dítě bude trpět tzv. fetálním alkoholovým syndromem (FAS). Tato závažná zdravotní komplikace se projeví u dítěte mentální retardací, opožděním růstu, problémy s chováním, deformitami obličeje, těžkými postiženími nervové soustavy a srdce. Tento syndrom je doprovázen poruchami funkce placenty a zvýšenou úmrtností plodu.

  Další informace


  Alkohol v rodině.. mohl by mi prosím někdo pomoct?

  Nechci to tu psát veřejně. Jde o moji mámu. Našel by se někdo, kdo by mi pomohl přes zprávy, skype..? Už si nevím rady.

  Další informace


 • Jak vzniklo slovo (alkohol.nápoje)Martiny?

  MartiniOblíbený alkoholický nápoj, který je směsí ginu a vermutu. Jeho jméno pochází od italských vinařů Martiniho a Rossiho, kteří vyráběli kvalitní vermut. Nápoj se objevuje od devadesátých let 19. století.

  Další informace


 • Jsou hazardní automaty jenom pro hlupáky? Podle mě je nesmysl do nich dávat peníze. Nebo mi něco uniká?

  Ano, je to pro hlupáky. Soudný člověk to ani nezačne zkoušet. Jenže i chytrák spadne do pasti odkud není úniku, pokud začne hrát. Gamblerství je daleko horší závislost než alkoholismus. Rozsah lidských tragédií a majetkových škod jde do miliónů a týká se celé rodiny.

  Další informace


  Jak kvalitně přefiltrovat alkohol po macerování?

  poslední dny si z dlouhé chvíle hraju na likérníka a jsem už z toho zákalu v přefiltrovanejch likérech trošku nervózní, vždy tam nějakej je a je úplně fuk, jestli jsem luhoval ovoce, byliny a nebo třeba med. Používám cáry různý bavlněný látky (třeba flanel) a je to všechno na prd ..když dám jednu vrstvu, přeteče to kalný, když dám více vrstev, jsou velký ztráty a navíc filtr neteče a to mám ty největší nervy, když jemnej kal ucpe póry a cedník necedí ..to samý se děje i u toho papírfiltru, jak znáte na kapanou kávu. Nemáte někdo dobrou radu nad zlato?Chybí kategorie- kutil domácí p

  Další informace


 • Dýchali jste někdy v práci, kde se měří alkohol mimo akci domluvenou předem?

  Jde o to, aby to odradilo zaměstnance být v práci na mol .

  Další informace


 • Existuje nějaká metoda, jak rychleji odbourat zbytkový alkohol v krvi?

  Dostala jsem nedávno jako PPS tyto rady:Dostatečné množství tekutin 1 – 2 litry. Vhodné jsou minerální vody, doplní minerály, především hořčík. Dále vitamín C, pomerančová nebo citrnová šťáva z čerstvého ovoceDůležité je také se najíst, pokud to žaludek umožmí. Pomáhají kyselé okurky, zavináše, utopenci. Pokud žaludek protestuje, tak slazený nápoj.Pomůže i káva – je to diuretikum, takže vyplavuje zbytkový alkohol.Samozřejmě vstřebávání alkoholu záleží na množství, výšce, váze, zda jede o pití jednoranové či pravidelné.Ale myslím si, že i když se budete cítit dobře, za volant sedat není určité bezpečné. Ale nevím, zda vždy pomůže, jak je možné si přečíst v článku Odbourávání alkoholu nijak neurychlíte. Měřili jsme, jak dlouho trvá Čtěte více na: a href"http://www.vitalia.cz/clanky/odbouravani-alkoholu/ ixzz4bIA613qP" rel"nofollow" http://www.vitalia.cz/ hellip /a

  Další informace


  Alkohol a posilování. Vadí, když si člověk dá pár piv nebo vín?

  Vadí, když si člověk dá pár piv nebo vín? Když se rozhodl, že začne posilovat? Někde jsem četl, že alkohol jako takovej, tomu škodí a od kamarádů prej, že to ničemu nevadí, ale vadil by tvrdej alkohol. Jak to tedy je?

  Další informace