• Problemy se zazivanim - je ji spatne - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problemy se zazivanim - je ji spatne. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problemy se zazivanim - je ji spatne

 • Elektricke stahovani okna funguje spatne  Další informace


 • Co je špatně u myčky?  Další informace


 • Co kde je spatne  Další informace


 • Existuje nějaký film, natočený původně jako úplně jiný žánr, ale protože byl natočen tak špatně...

  ...byl nakonec uveden do kin uveden jako komedie, resp. parodie?

  Další informace


 • Jak se správně připravují husí játra fuie grass? Možná špatně napsáno, omluva. Díky

  Vyzkoušej.Snad je to ono.Jinak jsou vynikající. a href"http://www.labuznik.com/recipe.php?ID32320" rel"nofollow" http://www.labuznik.com/ hellip /a

  Další informace


 • Co jsem udělal špatně? Jak jsem se měl zachovat v těchto dvou situacích?

  1. situaceŠel jsem opéct tousty. Asistentka pedagoga mi však řekla, abych udělal inventuru hotovosti za nákup, a tak jsem šel udělat toto. Když jsem prováděl tento úkol, tak mi mistrová odborného výcviku vynadala, že nedělám tousty. Asistentka pedagoga mi na to řekla, že inventuru už provedla.poznámka1: Asistentka pedagoga už inventuru provedla a chtěla po mě, abych to zkontroloval.poznámka2: Nedošlo ke znehodnocení toustů.2. situaceDostal jsem hodně vynadáno, že část ocemových táců zůstala na chodbě. Včera ale po mě jedna učednice na pekaře chtěla, abych ji dal pár táců. Poté jsem nevěděl, co se s nimi stalo, dokud jsem nedostal vynadáno od paní mistrové.poznámka: Jedná se o táci, které jsem dal dané učednici na pekaře.Nevíte tedy, co jsem udělal špatně a jak jsem se měl správně zachovat?

  Další informace


 • Jak to, že mi počítač špatně přečetl název skladby?

  Třídím si skladby mp3 a protože skladba je určena indexem, tak při poslechu - Hudba Groove, se napíše název skladby, který použiji. Nějak mi neseděl text, tak jsem si ho zapsal do Googlu a zjistil jsem, že skladba se jmenuje úplně jinak.Stalo se vám to také někdy? Děkuji.

  Další informace


  Jak převést videa ve špatné kvalitě do HD?

  Zdravím,na youtube je několik videi které si chci stáhnout,ale kvalita je u nich max. 360p a nedá se na to dívat.Videa si chci stáhnout do mobilu,a dívat se na ně (jde o hudební klipy),např toto: a href"http://www.youtube.com/watch?vGvfr1HOrpMU" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Šlo by v nějakém videu toto video urpavit,tak aby bylo v HD- aby byl obraz co nejlepší, Díky za odpověďDoplňuji:Mám Windows XP,mobil Sony Xperia Tipo,a dělám to tak,že dám video z YT na nejvyšíí kvalitu to jde,pak stáhnu pomocí aTube Catcher-to dám do formátu MP4 Video 1200kbps a poté to dám do FormatFactory,kde dám do formátu: MP4 640x360 MPEG4 Širokoúhlý - no a pak mám videa v mobilu opravdu v HD,ale ne vždy to funguje. Ale poznám když to je a není v HD.když to není v HD,tak to je trošku více kostičkované,ale v HD, tak to je fakt luxus,a jak živé-tak to poznám-zkrátka nejkvalitnější je MP4,proto to dávám do tohoto formátu. :)

  Další informace


  Hodiny jdou špatně co s tím?

  Hodiny jdou nějak divně, ukazují, že je 0:58 a nevím jestli je to správně.Jak to mám opravit?Pokud nespíte, napište mi kolik je hodin, abych to mohl opravit.Doplňuji:nyní mi to ukazuje 2:08 snad to je teda správně. Děkuji všem za pomoc.

  Další informace


  Endora.cz - Špatné zobrazování webu v IE vytvořeného programem Artisteer  Další informace


  Co je na tomto kódu špatně?  Další informace


  Co dělám špatně v excelu?

  a href"http://www.boruvka.estranky.cz/fotoalbum/excel-3/" rel"nofollow" http://www.boruvka.estranky.cz / hellip /a Co mám prosím špatně. Potřebuji zjistit, kolik je v tabulce Pražáků. Když jsou z Prahy 1 funguje, ale když ne tak se tam 0 nenapíše. Děkuji

  Další informace


  3x jsem zadal špatně heslo a zablokoval se mi přístup na internet. Jak se dostanu zase do stavu online?

  Pokud dojde k uzamčení účtu, je u PC v doméně časový limit pro odemčení, nebo je nutné požádat administrátora o odemčení.Pokud jde o účet do nějaké aplikace na webu a došlo k uzamčení, je většinou možné požádat o zaslání ztraceného hesla na e-mail, který byl uveden při registraci, nebo je tam dodán nějaký revalidační link. Záleží to na typu aplikace, což z otázky není patrné.

  Další informace


 • Jak si pořídit nevěstu na objednávku?

  Dobrý den. Včera jsem psal tuhle otázku, ale špatně jsem ji položil. Proto bych se rád zeptal znovu. Znáte nějaké odkazy (solidní a ověřené), kde by si bylo možno nevěstu objednat? A myslíte si, že by byl takový vztah dobrý? Jeden uživatel se mě tu včera ptal, kolik je mi let. A je mi 25. Žiji v podnájmu. Víc informací o sobě sdělit nemohu.Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Co dělat, když máte výčitky svědomí?

  Co dělat v přìpadě, že se pod vlivem něčeho vyspíte s někým, kdo Vám je proti srsti, pokud byste měli výčitky svědomí?

  Další informace


 • chtela bych vedet jak dlouho budu zit mam problemy s tlakem dychanim nekdy spatne vydeni co to je?

  Jen lékař ti může fundovaně odpovědět!Jak dlouho budeš říct ti mohu ale naznačit i já: záleží především na tobě, jak budeš dodržovat lékařské rady a plnit léčebné postupy -)

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když jsou příznaky jako je únava, třes končetin, špatné vidění.

  Chtěla bych vědět jaká by to mohla být diagnóza. Děkuji

  Další informace


  Co pomaha, kdyz je vam spatne od zaludku?

  Prosim o jakoukoliv radu.moc dekuju!

  Další informace


  Co by měl člověk dělat, když mu je špatně z přejedení?

  Nejlepší je dát 2 štamprle liguére - digestiva. Třeba Fernet nebo Magistr. Ale nevymlasknout celou kuželku!

  Další informace


  Bezbolestná menstruace-je to špatně?

  Při menstruaci pociťuju velmi malé nebo žádné bolesti. Dočetla jsem se, že většina žen při těch křečích umírá . Tak mě napadá, jestli za to mám být ráda nebo si dělat starosti, že je se mnou něco špatně..

  Další informace