• Problemy so 100V rozvodom, vypinanie zosilovaca amperror - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problemy so 100V rozvodom, vypinanie zosilovaca amperror. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problemy so 100V rozvodom, vypinanie zosilovaca amperror

 • Jak vyřešit problémy s oblečením ??? :( :D  Další informace


 • Dakon 20KW problemy s horenim dreva  Další informace


 • Co je v Africe (Somálsko) za problémy, že tam je hladomor?  Další informace


 • Asi před týdnem se mi aktualizoval Android a od té doby mám problémy skoro s každou aplikací. Co s tím?  Další informace


 • vypínanie notebooku  Další informace


  Samovolne vypinanie notebooku po kliku na ikony na ploche  Další informace


  SW pre vypinanie/sleep vybranych HDD  Další informace


  SAMSUNG GS2, samovoľné vypínanie telefónu  Další informace


  Jak na problémy s wifi připojením k ntb?

  Mám problém s připojením wifi. Špatně mi drží internetový kábl v routeru a odpojil se mi. Teď když se chci připojit, nemůže to vyhledat moji wifi. Nepomáhá, ani když router vypnu/restartuji. Co mám dělat? DíkyDoplňuji:Quimby: vubec nevím, co mám dělat.. nejde to. Prostě k netu připojená nejsu. Nemůžu se nikde najít v seznamu těch dostupných wifin.

  Další informace


  Instalace Service Packů a problémy  Další informace


  Dva problemy  Další informace


  Dlhé vypínanie Win8.1  Další informace


  DivX codec - nesmírné problémy u nejnovějších verzí  Další informace


  C - Rekurentní problémy, platné číslice, přesnost epsilon  Další informace


 • GTA 5 Problémy  Další informace


  Dead island problemy  Další informace


 • Jestli transformátor přemění 200V na 20V tak na kolik přemění 100V?, na 10 V nebo 20V?

  Je výstupní napětí pokaždé stejné nebo se mění se vstupním napětím??

  Další informace


 • Jak zhubnout se zdravotními problémy?

  Dobrý den, Nevíte někdo o něčem jak se dá co nejrychleji zhubnou s tím že nesmíte dělat dřepy a kliky?Doplňuji:Sedy-lehy dělám ale jde o to že spíš potřebuju zhubnout přes zadek a stehna...dřepy nemůžu kvůli kolenům, doktor mi řekl že je mám opotřebovaný nebo tak něco. A kliky taky trochu kvůli kolenům, ale to moc ne. Spíš kvůli loktům, který mám špatný po mámě.

  Další informace


  Jak to dělá jeřábník, když má střevní problémy nebo je nastydlý... Běhá pokaždé dolu, nebo má s sebou nahoře nádobu?

  Mám na mysli jeřáb, který je třeba 30m vysoký a kabinu má nahoře. Nějakou dobu přeci trvá, než jeřábník vyleze nahoru či sleze dolu. A jeřábník je jen člověk, k snídani si dá něco závadného a po té, co vyleze nahoru, přemístí prvních pár fůr materiálu z místa na místo a ejhle! Lehce ho zašimrá v podbříšku a má jistotu, že mu zbývá asi tak 5min. Není přeci efektivní , aby vysilačkou sdelil partě třeba 10 kolegů, kteří jsou dole na stavbě závislí na jeho práci-obsluze jeřábu, že on musí hned dolu a oni tedy musí počkat... Už jen ta cesta po žebřících dolu z jeřábu musí být trochu problém, když se křeč z podbříška přesunula těsně před svěrač... a nebo může být jen nachlazen a rád by močil každých 10minut. Močí jeřábník shora na své kolegy pod sebou? běhá pokaždé dolu na TOI TOI? nebo má s sebou v kabince nádobu pro všechny případy? no a když by měl tu nádobu a přijde na něj ten problém, tak tu nádobu pak jako vezme dolu a jde to vylejt kam to patří?

  Další informace


 • Chameleon jemenský - 2 problémy, poradíte?

  1) Začal bych tím, že mám chameleona jemenského zhruba 7 měsíců a nedávno jsem objevil, že se tam začínají množit takoví malí potvory (faraoni). Bojím se použít nějaký postřik a pokud bych terárko vyčistil, tak se tam znovu objeví. Co s tím?2) Dnes jsem mu koupil malého švába, asi 2cm, vložil ho do terárka a on chvíli běžel a pak se zahrabal do podestýlky, snažil jsem se ho vyhrabat, ale už jsem ho nenašel. Jak ho vylákat ven nebo jak ho nejlépe najít? Nechce se mi terárko znovu celé vyndávat a čistit, nedávno k tomu proběhlo.

  Další informace