• Problemys netem - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problemys netem. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problemys netem

 • Rada s mobilním netem v iPadu...  Další informace


 • problem s netem.

  poradi nekd,jak si stahnout do pc nejaky program,abch si tam mohl psat zpravy a pak je posilat pres soubory ctrl?a uklad at na mail?diky. nejak se mi to seklo

  Další informace


  Reklama při procházení netem

  Když si něco hledám a na něco kliknu(není to reklama)tak se mi zobrazí druhé okno a tam je nějaká reklama.BuĎto je tam nabídka mobilůza které se platí sms nebo test na tloušťku za který se taky platí sms.Mám nový os a na starým os mi to nedělalo.Mám prohlížeč explorer 8.Nevíte,jak to vypnout?Nechce se mi do mozily ani do chromu.

  Další informace


  Prosím vyskytl seč mi malý problem s netem.

  Nevíte někdo jak zrušit nouzový systém firetoxu?Díky když kliuknu na ploše na net tak mi najede mas internet a ja nevim co s tím.Doplňuji:Děkuji já jsme to nainstalovala znovu a už mi to jede.

  Další informace


  Problémy s netem  Další informace


  Problém s netem  Další informace


  Problemys netem  Další informace


  Problem z Netem  Další informace


  Problem s netem - Modem se mi jakoby restartuje  Další informace


  Problem s netem  Další informace


  Nemá někdo zkušenost s nějakým operátorem, který by nabízel přibližně okolo 1 GB internetu měsíčně v mobilu??

  Ahojte,chtěl jsem si zařídit mobilní internet, ale když jsem zadal do googlu slovo virtuální operátor vyplivlo mi to šílené množství operátorů, takže se ptám, zda někdo nemá zkušenost s nějakým operátorem, který by nabízel přibližně okolo 1 GB internetu měsíčně v mobilu a sem tam si dobít kredit, jelikož toho provolám opravdu minimum

  Další informace


  1 kabel s netem, 2 napojena PC  Další informace