• Problikává mi monitor na notebooku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problikává mi monitor na notebooku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problikává mi monitor na notebooku

 • Jak mám zapojit TV a LCD monitor na jednu anténu ?

  Dobrý den, mám problém při zapojení TV a LCD monitoru na jednu anténu) doma máme klas. starou TV se setoboxem, napojenou na jednu anténu, teď jsem si ale koupil LCD obrazovku k PC a mám tam i zabudovaný Tuner pro příjem dig. vysílání (DVB-T). Zapojení jsem měl namyšleno takhle. Anténa z ní koax. kabel do průběžné zásuvky ( a href"http://www.ges.cz/cz/cx-wallbox1-GES08300083.html)" rel"nofollow" http://www.ges.cz/ hellip /a vedle TV, tam bych připojil TV a pak zase koax. kabel z průběžné zásuvky do koncové ( a href"http://www.ges.cz/cz/cx-wallbox2-GES08300084.html)" rel"nofollow" http://www.ges.cz/ hellip /a tam je to 25 metrů kabelu ( a href"http://www.ges.cz/cz/koaxial-tv-sat-3-110-lc-GES06713837.html)" rel"nofollow" http://www.ges.cz/ hellip /a tam bych napojil LCD monitor. Celé tohle zapojení jsem zkoušel a nejela mi TV ani na průběžné zásuvce a už vůbec né LCD monitor na koncové zásuvce. Na šipky u zásuvek (přívod/odvod) jsem dával pozor i na to, aby kontakty nebyly zkratované atd v zásuvce. Pak jsem zkusil zapojil pouze koncovou zásuvku vedle TV a ani tak TV nejela, což už mě přišlo divný. Že by jedna zásuvka (viz. první odkaz) mezi TV a anténou dokázala tak moc rušit signál (je jasné že tu průchozí jsem v tomhle případě neměl zapojenou) ? Nebo používám špatné zásuvky ? je potřeba nějaký zesilovač ? když už jeden zesilovač je připojený u TV na setoboxu... budu rád za každý návrh jak to zapojit.Doplňuji:No ale u setoboxu už jeden zesilovač máme, takový trafo 220V

  Další informace


 • Monitor z Notebooku jak připojit k PC?  Další informace


  Jak aktivovat volbu skryt režimy, které nemůže monitor zobrazit  Další informace


  Herní monitor za rozumnou cenu  Další informace


  Grafika na 17 palcový monitor  Další informace


  GTX 295 , jaký monitor, jaký výkon  Další informace


  Externí monitor k notebooku - výběr, konektivita  Další informace


  Dual link kabel, monitor LG ho odmita  Další informace


  Druhý Monitor  Další informace


  Dotykový LCD monitor-čištění

  Koupi jsem novou televizi s LCD obrazovkou a byla tam přibalena utěrka na čištění obrazovky u které je označeno že se má navlhčit pouze čistou vodou a tak tu obrazovku čistit,to je mě jasné.Ale chci se zeptat jesli takhle navlhčenou utěrkou/vodou/ mohu čistit i DOTYKOVÝ monitor LCD u počítače.Díky za každou radu.

  Další informace


  Dotaz na monitor Benq  Další informace


  Dilema - jaký herní monitor  Další informace


  Co to znamená CRT monitor?

  Co to znamená, když je monitor CRT?

  Další informace


  Blbne mi monitor při hře  Další informace


  Bateria z notebooku mimo notebooku, udrzba  Další informace


  Aký monitor k hrám za cca 100€.  Další informace


  3D TV jako monitor  Další informace


  24 led monitor hlavně na hry, filmy  Další informace


  2. Monitor (především na hry)  Další informace


  2 pc - jeden monitor  Další informace