• Proč by stát neměl zasahovat do ekonomiky? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč by stát neměl zasahovat do ekonomiky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč by stát neměl zasahovat do ekonomiky?

  • Neměl by administrátor těchto stránek změnit.....



    Další informace


  • Zrezl by tank pokud by neměl klasický zelený nátěr?



    Další informace


  • Kyž podnikám od února 2016 a za letošní rok jsem neměl žádnou zakázku, mam daňovou úlevu na děti?



    Další informace


    Tajenka z ekonomiky

    Ahoj, nevím si rady s jedním řádkem tajenky.Ručení společníků ve společnosti - kterýkoli společník může být vyzván, aby uhradil dluhy společnosti.Odpověď je na devět písmen.

    Další informace


  • Kde se vzal Matěj Hádek ve filmu Tobruk, když tam neměl co dělat?

    V. Marhoul přece před obsazením rolí řekl, že v tomto filmu nechce žádnou známou tvář, protože by to zabilo jeho smysl...

    Další informace


  • Neměl by se ten text vytesat do kamene?

    a href"http://crazycafe.centrum.cz/vtipna-videa/2013/1/8/videa/vtipna-parodie-klausova-amnestie-rozcilila-hitlera/?utm_sourcecentrumHP utm_mediumzabavabox utm_termposition-3" rel"nofollow" http://crazycafe.centrum.cz/ hellip /a

    Další informace


    Člověk, který chce dnes milovat celý svět, by neměl sledovat zprávy v TV, internetu a poslouchat zprávy v rádiu?

    Je to sice smutný ale asi je to přesně tak, jak říkáš. Alespoň v našich televizích, rádiích a novinách toho moc pozitivního není, tedy jestli vůbec něco.

    Další informace


    Proč je stát Izrael v kvalifikaci na EURO 2012, když není v Evropě?

    K předchozí odpovědi doplním jeden zdroj, odkud čerpal uživatel. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/UEFA" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Pokud čerpáte z nějakého zdroje, uveďte tento zdroj a nechte uznání tomu komu patří .

    Další informace


  • Jde to abych neměl na Facebooku na hlavní stránce kolonku PŘÁTELÉ?T

    Jde to abych neměl na Facebooku na hlavní stránce kolonku PŘÁTELÉ ?Teda aby nebyla vidět?Děkuji.

    Další informace


  • Může porota při soudním jednání zasahovat do probíhajícího jednání soudu?

    V USA zcela běžná věc. Občanovi příjde obsílka od soudu, že byl vybrán jako porotce v určitém soudním jednání. Porota rozhoduje na základě předložených důkazů a na základě obhajoby o vině či nevině obžalovaného.Co když v průběhu jednání porotce nerozumí výkladu? Může se zeptat nebo smí jen přihlížet a poslouchat?Například nerozumím důkazu ohledně třeba DNA, mohu se tedy svědka zeptat, aby mi to vysvětlil tzv. polopatě?

    Další informace