• Proč člověk obviněný z korupce dostane práci domů a mě Úřad práce práci domů nedá? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč člověk obviněný z korupce dostane práci domů a mě Úřad práce práci domů nedá?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč člověk obviněný z korupce dostane práci domů a mě Úřad práce práci domů nedá?

 • Jak hodnotite-urad prace(pracak)?  Další informace


 • Urad prace - student  Další informace


 • Jaký si myslíte, že dostane trest člověk ,který může za otrávený alkohol?

  Pět mrtvích lidí, kteří mohli ještě žít. Spousta se zdravotními následky, kterým se teď změní život. Sposta jejich blízkých, kterých se to také dotkne. Naproti tomu české soudy a směšné trasty v ČR. Já bych viníkům dala doživotí a co vy? Myslíte si, že viníci půjdou do vězení?Jinak s názorem, že neměli pít nesouhlasím. I já si čas od času připíju na zdraví (a do druhé nohy) tvrdým alkohole.

  Další informace


 • jak napsat ukončení dohody o provedení práce?-na uřad práce.Jak napsat?

  dobrý den mohla bych vás poprosit o přesnou formulaci ukončení dohody o provedení práce?? potřebuji to na uřad práce...a nevim jak to napsat děkuji moc

  Další informace


  jak mužu vědět že mi na skratě už nepošle uřad prace penize ?

  jak to mužu vědeět jestli je budu ještě mýt k dispozici když Pan Zeman podepsal nějakou petici že se budou rušit Skarty ale platba se uskuteční až 1.11.13...je to možný že penize dostanu dýl nebo vubec ?

  Další informace


  Pred soudnim jednanim musi soud obeslat obvineneho.Jaka je nejkratsi doba pred zahajenim aby se obvineny pripravil??

  Pocita se to od datumu odeslani,nebo od prevzeti??

  Další informace


  Pokud člověk vykoná trest, proč je trestán i po odpykání trestu tím, že dostane výpis z rejstříku se záznamem?

  Vždyť po odpykání trestu by se na něj mělo hledět jako na netrestaného, ale pokud se někde vytasí s výpisem z rejstříku trestů, tak nedostane práci ani jako záchodový dědek. Je právní stát a je v něm právo a demokracie, pokud trestá na doživotí? Není to spíš tak, že česká justice člověka tím mečem rozseká na cucky? Jaký život má člověk žít po vykonání trestu, když mu de facto společnost brání se zařadit? Nebylo by humánnější trestané ihned popravovat ve vězení?

  Další informace


  Od března t.r. se půjdu evidovat na úřad práce - mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

  Jsem v pracovním poměru na dobu určitou - za mateřskou, který končí k 31. 3. 2011, ale mám byt v osobním vlastnictví, který příležitostně pronajímám, cca 6 - 7 měsíců v roce. Vše hlášeno na FU, ale budu mít nárok na podporu v nezaměstnanosti od úřadu práce. Od ledna 2011 je novela zákona, že když máte nějaký příjem, nemáte nárok na finanční podporu z úřadu práce?? - Jak to tedy je? Děkuji za odpovědi

  Další informace


  Jaké existují metody korupce a rozkrádání?

  Dokážete popsat a vysvětlit další metody korupce na vyšších úrovních, jako je např. zřizování dceřinných společností, které si účtuji neprovedené, nebo předražené výkony?

  Další informace


  Jaká je příčina korupce v České republice?

  Ekonomika roste, platy rostou, životní úroveň stoupá, prostě jsme dravci v Evropě, v čem nás pořád hodnotí až okolo 40 místa v pořadí ?

  Další informace


  Jak dlouho trvá než dostane člověk příspěvek na bydlení na účet ?

  Vím, že na to mají lhůtu 30 dnů, ale za kolik dní to průměrně chodí ? Děkuji za sousedku za odpověď.

  Další informace


  Dobrý den, jaké doklady si vzít na úřad práce při pobírání inval. důchodu 1. stupně?

  dostanu nejakou podporu inval.duchod byl 10072korun nyni od července 1.stupen je 4844 dekuji za odpoved

  Další informace


  Co je potřeba k přihlášení na uřad práce, musím mít před tím doplaceno zdravotní pojištění?

  Musím mít k přihlášení na pracovní úřad doplaceno všechno zdravotní pojištění, které bych si správně měla platit ze zákona sama když nejsem pracující ani vedena na uřadu práce? Budou to po mne vyžadovat vše zpětně doplatit a nějak prokázat abych se mohla přihlásit na úp? A co vše je potřeba k přihlášení na úp?děkuji za odpověď

  Další informace


 • Je městský úřad - sociální věci (psychické tyrání) stejné jako sociálka u úřadu práce?

  Nebo to jsou dvě odlišné instituce, nebo na koho se má člověk obrátit s tímto problémem.

  Další informace


 • Jak jde vypočítat, za jak dlouho dostane člověk smrtící dávku radioaktivního záření (...)?

  Když třeba na nějakém místě dostává člověk tolik a tolik radiace za sekundu, za jak dlouho dostane smrtící dávku a jak to pocítíprosím žádné odkazy, googlit umím sama, jenom potřebuji něco srozumitelnějšího

  Další informace


 • Má smysl studovat X škol, když si člověk roky namáhá mozek spoustem učiva a za odměnu pak dostane předčasně Alzheimera?

  Namáhání mozku prý škodí stejně tak jako, když se málo používá, takže kde je ta zlatá střední cesta bez Alheimera? Človek se moří s tituly BC, MGR, MUDR, PHDR atd..... A pak někdy kolem 40ky začne trochu zapomínat a za pár let už neví čí je, protože má Alze?

  Další informace


  Kdy a s čím jít na úřad práce?

  Ano brigádu jsem začala v pondělí s tím, že hned ten den jsem běžela na úřad práce se nahlásit se smlouvou o dohodě o provedení práce, ale byla jsem tam jen týden a smlouvu ukončila s tím, že mi paní na pracáku řekla, že mám přijít až 20. dubna s vyplněným lístkem co mi dala na pracovním úřadě jenže ten lístek budu mít vyplněný až 15. dubna s tím, že na úřad práce mám jít 20. dubna což je fajn, ale co když mě teď od 1. dubna vezmou do té nové práce? To mám přijít na pracovní úřad s novou smlouvou o zaměstnání + s nevyplněným lístkem z brigády? nebo jen s listem ukončené smlouvy z brigády a novým listem z nové práce? tedy do 8. dubna jelikož bych nastupovala 1. dubna? Děkuji

  Další informace


  Jak se přesně vyřizuje převod na jiný úřad práce?

  Jde o převedení na jiný úřad práce. Je mi jasné, že je zapotřebí sepsat žádost, přičemž její součástí je prohlášení přítele plus jeho nájemní smlouva, ale nějak si nejsem jistá, jestli nejprve se nemám ohlásit na UP, kam se chci převést nebo si to úřady vyřeší samy a tudíž stačí jen poslat žádost mé současné úřednici, která se o vše další postará a pak mi jen přijde nějaké vyrozumění, že jsem přeřazená. Děkuji za případnou radu.

  Další informace


  Ahoj. Nevíte někdo kde by se dalo získat oprávnění na vzv přes uřad práce na Přibramsku? Popř. v Praze. Rendy  Další informace


 • Jaká je šance, když si člověk každý den po ránu vypije pár syrových vajec ve skleničce, že dostane salmonelózu?

  Nelze vyjádřit v procentech, ale šance je celkem velmi malá.

  Další informace