Proč Google Chrome vyhledává v Ask.com? - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč Google Chrome vyhledává v Ask.com?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Jak obnovit zalozky na Google ChromeDalší informace |
Existuje nějaký program (rozšíření) který by mi automaticky ukládal otevřené stránky v Google Chrome?Čas od času se mi stane že mi vyhodí prohlížeč, a jelikož jsem osoba která má věčně otevřené tuny panelů, které stále dočítá a dočítá, ale vždycky se vynoří něco nového co zaujme a co je nutné otevřít, tak když mi náhodou selže prohlíže, vždycky o to přijdu. Nebo teda ne uplně vždy, někdy se to po zapnutí všechno obnoví, ale jindy zase sakra ne a musím to pracně dohledávat v historii několik týdnů zpětně, což trvá věčnost. Tudíž se ptám, existuje nějaký internetový přípravek který by mi např. každou hodinu ukládal všechny otevřené stránky v prohlížeči někam třeba do záložek, kde bych si je v případě výpadku nebo náhodného restartu počítače mohl dohledat?Doplňuji: gt a href"https://chrome.google.com/webstore/detail/freshstart-cross-browser/nmidkjogcjnnlfimjcedenagjfacpobb" rel"nofollow" https://chrome.google.com/ hellip /a Díky za pomoc, byli jste skvělí.Další informace |
Proč se mi videa na you tube nezobrazí ve full screen módu na celou obrazovku? (jen v google chrome)Když si spustím video na you tube ve full screenu, tak se mi to video zobrazí v levém rohu a není přes celou obrazovku. Dělá to jen v google chrome, v mozille firefrox to vůbec nedělá,ani v exploreru to nedělá. předem děkuju za odpověď.Další informace |
Podělaný Chrome - prý použijte novější verzi aplikace ChromeDalší informace |
Jak dostanu oblíbené položky z Google Chrome do IE?právě jsem upgradoval z W 8,1 na W 10 a nějak se v tom nemůžu orientovat,no abych pravdu řekl tak jsem to nevěděl jak se to dělá ani u W 8,1 :o)//Jo mám ty záložky uložený HTML v dokumentech ale jak to dostat do IE nevím,s těma novýma W10 tam mám IE ani to nemá ten domeček,nevím jak se dostat na domovskou stránku,v oblíbených položkách žádný export nebo import není,je to nejnovější IE a jak to dostat z těch dokumentů do IE nevím,asi jsem blbej...Další informace |
Google Chrome - nelze získat přístup k síti, chyba 138Další informace |
DownloadHelper a Google ChromeDalší informace |
Google Chrome - Java PLUGINDalší informace |
Google chrome - ERR_CONNECTION_RESETDalší informace |
Jak nastavit vyhledávač v google chrome na český googleDalší informace |