• proč je u nás od loňska pořád vítr? Už to někdo vědecky vysvětlil? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: proč je u nás od loňska pořád vítr? Už to někdo vědecky vysvětlil?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - proč je u nás od loňska pořád vítr? Už to někdo vědecky vysvětlil?

  • Připadá mi, jako by mě někdo pořád sledoval..



    Další informace


    Proč máme při hrozbě, že na nás něco spadne či nám někdo dá facku a jinak ublíží reflex, že zavřeme oči?



    Další informace


    Ví někdo proč u nás v Čechách visí z balkonů ti voběšení santa Klausové?



    Další informace


    Ukazuje šipka na korouhvy nebo na meteostanici kam vítr fouká nebo odkud fouká?



    Další informace


    2012- vědecký názor?



    Další informace


  • Jak silný vítr převrátí osobní auto?



    Další informace


  • Kdo a jakým způsobem vysvětlil rodičům, proč nemohl jejich dětem nadělovat dárky Ježíšek, ale Děda Mráz?

    V Ostravě letos 2. a 3. prosince navštívil nejen ruské děti opravdový Děda Mráz. Rovněž jsem si Dědu Mráze připomněla pohádkou Mrazík.Vím, že to bylo asi od 50. let, ale víc nemohu najít.

    Další informace


    Proč někdo podporuje zvěrstvo jako nacismus? Proč je někdo borec a může všechno? Proboha važme si klidu,v kterém žijem

    Proč si lidé neváží toho, že relativně žijeme v klidné zemi, že to není jak za 2.svetove a zbytečně hledají konflikty? Jak může někdo podporovat takové zvěrstvo jako je nacismus apod? Např. viděla sem hajlovat jednoho mladíka na vlak, proč si tak zahráváme ? :(

    Další informace


  • Ahoj lidi, pořád mi nejde to Badoo, neví někdo co s tím ???

    Už druhý den se nemůžu přihlásit na badoo,když zadám adresu, a href"http://www.badoo.cz,nebo" rel"nofollow" www.badoo.cz hellip /a badoo.com,nebo eu1badoo.com přesměruje mě to na stránku DirektNIC, kde to nabízí internetové domény a www adresy k prodeji a na liště badoo.com.Píšou tam,že je stránka ve výstavbě,poradí někdo co s tím ??? Dík Luděk

    Další informace


  • Dcera je odhlášená z trvalého pobytu u nás,má dluhy a nemá vyměněnou občanku. Může exekuce přijít na nás? Co máme dělat?

    Na evidenční adresa exekutora nezajímá.Pokud se bude DOMNÍVAT, že má u vás svůj majetek, může Vás navštívit a vy pak budete mít práci s dokazováním, že majetek je Váš a ne dcery.Záleží jen na exekutorově fantazii , když to napíšu hodně slušně.

    Další informace