• Proč je zvykem jíst dezert až po hlavním chodu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč je zvykem jíst dezert až po hlavním chodu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč je zvykem jíst dezert až po hlavním chodu?

  • Dá se spočítat kolik tu bylo od založení těchto stránek odkazů na kodex a kdo je hlavním iniciátorem těchto odkazů ?!



    Další informace


  • Jak propojit bleskosvod s hlavním rozvaděčem?



    Další informace


    Jaký dezert do prostřena?



    Další informace


  • Jaké jídlo/dezert z třešní?

    Mám zhruba středně velkou misku třešní a měl bych je dnes zlikvidovat - bublanina ani zavářet se mi je nechce - máte nějakej zajímavej tip?

    Další informace


    Kuchař-číšník,poradí mi někdo s ukolem? Mam napsat menička: jednoduché 2-3 chody,složité 4-5 chodu,slavnostní 6a vice

    poradí mi někdo????

    Další informace


  • Proč byl asi had hlavním znakem při věštění v Delfách?

    V delfských věštírnách věštily kněžky zvané Pýthie. Pýthie proto, že měly prý při věštění kolem krku zavěšeného hada (pýthie, python had, drak). Je lépe v mylné naději žíti,před sebou čirou temnotu,než pravdu odhaliti,strašlivou poznati jistotu. (Štědrý večer)Souhlasíte s K. J. Erbenem, nebo byste chtěli znát svůj osud?

    Další informace


    Jaký je rozdíl mezi zvykem a rituálem?

    Pocitově bych řekla, že rituál je více propojen s přírodou a duchovnem. Ale nevím...Nevíte náhodou? :)

    Další informace


    Dvě věci byli hlavním zdrojem obživi v Mykénském období. Jaké?

    Poslední dvě otázky!Doplňuji:Ano

    Další informace


  • Obrácené pořadí v hlavním panelu



    Další informace


    Na hlavním panelu se nezobrazují minimalizovaná ani maximalizovaná okna



    Další informace