• proč jsou vína např.z Chile nebo z USA levná stejně jako vína domácí? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: proč jsou vína např.z Chile nebo z USA levná stejně jako vína domácí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - proč jsou vína např.z Chile nebo z USA levná stejně jako vína domácí?

  • Jakou používáte řasenku? Potřebuji nějakou, která prdlouží, neslepí řasy a je levná = D



    Další informace


    Večer na návštěvě jsem dostal krabici vína. Mám ji otevřít a podívat se jestli nejsou vevnitř peníze ? Nebo co dělat ?



    Další informace


    Levná nebo drahá voda?



    Další informace


  • Je rychlost rotace vrtule u vrtulníku stejně vysoká jako rychlost jejich letu, nebo musí být vyšší? Jak se dá spočítat?



    Další informace


  • Eshop . levna-stavba



    Další informace


  • Jak se slaví Vánoce v Chile?



    Další informace


    Jak dlouho trvá doručení dopisu z ČR do Chile v Jižní Americe?



    Další informace


  • Existuje ještě někde a něco co se vyrábí v USA s logem Made in USA?



    Další informace


  • Proč většinou na albech kabel jsou hezké maximálně 2 nebo 3 písničky a ostatní jsou dobré jen jako zvuková kulisa?

    Proč nemůžou být stejně hezké i ostatní písničky, aby se album skutečně vyplatilo koupit ?Když albům stojí 300 a je hezká jedna písnička tak to si ji každý stáhne z netu. 300kč za jednu písničku je moc.

    Další informace


  • Jsou italské pizzerie v Praze na stejné kvalitní úrovni jako v Itálii nebo v Americe?

    Děkuji.

    Další informace