• Proč má Armáda ČR tak tvrdé podmínky pro přijetí do služebního poměru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má Armáda ČR tak tvrdé podmínky pro přijetí do služebního poměru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má Armáda ČR tak tvrdé podmínky pro přijetí do služebního poměru?

 • Koho jsem potkal, armáda nebo co  Další informace


  Armáda beranů, které vede lev, je silnější než armáda lvů, které vede beran?  Další informace


 • Máte raději ručníky a osušky načechrané, nebo raději tvrdé jako čtyřicítka šmirgl papír?  Další informace


 • Muzete me pomoct? TVRDE  Další informace


 • Jak se vyrábí salámy? Měkké i tvrdé. Dá se salám vyrobit i doma v kuchyni? nedokážu si představit patlání lovečáku.

  Domácí salámy se stále na vesnicích vyrábějí, spíš ty tvrdé, můžeš je vyrobit ale i v bytě. Dělávali jsme (vlastně řezník dělal) je běžně a byly senzační, největší úspěch míval tenkrát salám z nutrie. Výroba a název se většinou liší jen podle množství a podílu surovin a patlání je vždy jak vyrábíš klobásy či salám. Musí se to nakrájet, pomlet, smíchat a okořenit, nádoba se vždycky nějaká najde, ale pak ta dobrota !Cosi je zde, tak můžeš vyrábět ))Viz Výroba domácích uzenin : a href"http://www.google.cz/search?qsal%C3%A1my sourceidie7 rlscom.microsoft:cs:IE-ContextMenu ie oe rlz1I7ADFA_cs redir_esc ei-xyQTsGJDczwsgaguuWdAw pqsal%C3%A1my hlcs cp20 gs_id17 xhrt qsal%C3%A1my+dom%C3%A1c%C3%AD+v%C3%BDroba pfp sclientpsy-ab rlscom.microsoft:cs%3AIE-ContextMenu rlz1I7ADFA_cs sourcehp pbx1 oqsal%C3%A1my+dom%C3%A1c%C3%AD+v%C3%BDroba aqf aqi aql gs_sm gs_upl bavon.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb fpe22f4657f847a054 biw1016 bih651" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Má Armáda České republiky jednotky něco na způsob jednotek SEAL, Delta,... ?

  Jistě ... a nejsou to rozhodně žádný másla! :-)

  Další informace


  Lišily se tzv. tvrdé sparty od měkkých jen krabičkou, nebo i jinak?

  Ve tvrdé krabce byly chutnější, aspoň pro mne, když jsem je někdy sehnal pod pultem.

  Další informace


  Kolik vojáků měla Hitlerova armáda?

  Od vzniku v roce 1935 wehrmacht tvořilo dvanáct armádních sborů sestávajících z 38 divizí o síle 580 000 mužů. Následovala mobilizace záložníků v červenci a srpnu 1939.Počet vojáků sloužících ve wehrmachtu za dobu jeho existence je odhadován na 15 až 20 milionů mužů. Kolem 5,3 milionů mužů padlo a 11 milionů mužů bylo zajato (část zemřela v zajetí). a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Wehrmacht" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Jak dalece ovlivnila armáda gen. Vlasova?

  Pražské povstání v r. 45?

  Další informace


 • Jaké jsou aktuální podmínky pro točení kolem pro slevy u Mountfieldu?

  Točí se před každým nákupem či až od nějaké stanovené částky?Kolik se vám tam případně podařilo vytočit?

  Další informace


 • Která velká politická strana je tvrdě proti zavedení registračních pokladen ?

  A vždycky bude proti ... :DDoplňuji:DSSS, dobře ... nějaká jiná ? ( meně extrémistická )

  Další informace


 • má vláda nějaký plány co by měla armáda dělat kdyby nás napadly mimozemštani?

  Půjdou jim podat ruce,ukloní se a vrátí se do sněmovny.

  Další informace


 • Používá nějaká armáda na světě skákavé miny?(třeba i neoficiálně)

  jestli v současnosti, nevím, ale vím, že po dobu trvání moci Tálibánu v Afganistanu je používala právě afgánska (tálibánska) armáda.

  Další informace


  Arma 2 Armáda české republiky  Další informace


 • Zvládne nějaká dobrá duše na této stránce vyhledat podmínky k přijetí nebo zkrátka náborovou stránku k Polizei Hamburk ?

  a href"http://www.hamburg.deolizei/" rel"nofollow" http://www.hamburg.de/ hellip /a Náborodmínky.. Nějaká stránka kde píšou co je potřeba zvládnout, zbytek si pak přeložím, ale jsem bezradný. :-DRaibeku, jasně, mě jde o porovnání náborových rozdílů mezi policií ČR a polizei Hamburk. :-D

  Další informace


  Za co všechno, Vás nemusí pustit u zdravotní prohlídky na Univerzitu obrany v Brně?

  Ahoj te, je mi 15 let a už teď počítám s tím, že chci jít na Univerzitu obrany v Brně, a tím pádem musím i splnit KZP a projít přijímacím řízením. A moje otázka zní: Za co všechno, Vás nemusí pustit u zdravotní prohlídky ? Např. Já nosím brýle, ale to už mám vyřešené operací až dospěju. Druhý problém je, jestli mě vemou, když jsem prodělal operaci kolenou kvůli tomu, že mi nohy rostli do X tak jsem to potřeboval srovnat, ale už jsem 1 rok po zákroku a od doktora mám normálně potvrzeno, že mě to nijak neomezuje.2) Jak probýhají psychotesty ? Jsou v nich zahrnuty i IQ testy ?Předem děkuji, je to pro mě dost důležité.

  Další informace


  Rady pro přijetí na gymnázium.

  Dobrý den,po prázdninách se budu hlásit na gymnázium, ale začínám se připravovat už teď, neboť mi na tom velmi záleží. Na škole kam se hlásím mají klasické testy z matematiky, českého jazyka a všeobecného přehledu- nejsou to scio testy. Chtěla bych se zeptat jestli znáte nějaké knihy, které vám skutěčně pomohli při přijímačkám či máte vlastní rady (kromě, uč se a uč se).Předem děkuji

  Další informace


  Jak se vypisuje žádost o přijetí na SŠ, a co vše má na ní být ?

  Přestupuju o prázdninách, na jinou školu a proto mám napsat žádost o příjetí místo klasické přihlášky. Děkuji za odpověd.

  Další informace


 • Je riziko u osoby s pre-diabetem, když vypije na noc třeba 5 sladkých radlerů, když celý den tvrdě manuelně pracoval?

  Ano. A může být i dost velké, záleži na individuálních faktorech.

  Další informace


  Jak omezit bolest nohou z dlouhého sezení na židli?

  Musím sedět ve škole na jedné a té samé tvrdé židli přes šest hodin denně a pokaždé mě z toho neuvěřitelně bolí nohy.Snažím se protáhnout si je potom každé odpoledne tím, že jdu ze školy až domů pěšky, což mi trvá něco přes hodinu, jenže co doma? Když se učím, sedím, a mé koníčky (kreslení, hraní na kytaru a psaní na počítači/na stroji) se také nejlépe provozují v sedě!Potom každí den cvičím, ale i tak mě zase druhý den ve škole hrozně bolí nohy a znecitliví mi celej zadek až skoro k bokům. Občas řeknu učitelce, že jdu na záchod a na chodbě si dám pár dřepů.Jde mi o to, že se bojím, abych třeba v dospělosti neměla nějaké problémy, nebo tak něco...Pomůže, když si na tu židli přidělám měkký podsedák?Někde jsem četla, že člověk by neměl sedět déle než tři hodiny denně, jestli je to pravda, jaké riziko mi z tohohle hrozí v budoucnu, když sedím minimálně pět a půl hodiny denně?

  Další informace