• Proč má EU výhrady proti nynějšímu prezidentovi Polska? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má EU výhrady proti nynějšímu prezidentovi Polska?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má EU výhrady proti nynějšímu prezidentovi Polska?

 • Chcete si zrušit profil? Budu ráda, když u odpovědí ANO, uvedete důvody. U odpovědi výhrady mám,,tak jaké? Díky,,,,  Další informace


  Boj proti akné  Další informace


 • Proč v Česku jezdí vlaky max. 160 km/h? Proč to není třeba 300 km/h? Proč to tak je, kromě omezení nevhodnými tratěmi  Další informace


  Jak vypadá odhláška automobilu z Polska ?  Další informace


 • Jak poznat Polska plastova okna  Další informace


  10 V proti koliku  Další informace


 • Výměna peněz při návštěvě Polska?  Další informace


  Proč se nejezdí k moři do Polska?  Další informace


  Kolik cigaret mohu dovézt z Polska a mohu převážet i ty z ukrajinským kolkem?  Další informace


  Jezdili byste na dovolenou do Polska, či Německa, pokud by tam najednou bylo z neznámých důvodů celoročně teplé moře?  Další informace


  Jak poslat z Polska pohled do Čech?  Další informace


 • Kde se dá koupit polská ochucená želatina Galaretka v okolí Prahy?

  Údajně se dříve dodávala do nějakého obchodního řetězce. Netušíte jestli se dá opravdu někde sehnat a v kterých obchodech?

  Další informace


 • Proč nejsou ekologové proti módě, když jejím smyslem je plýtvání zdroji?

  Pokud se móda netýká ekologie, dá se asi říci, že se jí netýká ani těžba ropy a jiné činnosti. Těžba ropy by mohla být záležitostí chemického průmyslu.

  Další informace


 • Zajímal by mne obecný název dopisu zaslaný 2.srpna 1939 prezidentovi Rooseveltovi od Alberta Einsteina.

  Zajímal by mne obecný název dopisu zaslaný 2.srpna 1939 prezidentovi Rooseveltovi od Alberta Einsteina. Nikde se nemohu dohledat, jak se tento dopis jmenoval.

  Další informace


  Proč nepovstaly kolonie proti Spojencům za světových válek?

  Spojenci se sice za obou světovách válek chvástali, jak bojují za svobobodný svět proti něměckému militarismu, nacismu, Japonsku, Rakousku Uhersku atd., ale sami ovládali rozsáhlé kolonie a ještě jejich obyvatele nutili bojovat za jejich zájmy. Britové, Francouzi, Belgičané, Nizozemci i Američané.Proč ale ti obyvatelé kolonií nepovstali proti svým pánům podle hesla nepřítel mého nepřítele je můj přítel? Já být černým obyvatelem kolonizovaného afrického státu, tak bych začal Evropany zabíjet na potkání a doufal bych v pomoc Německa, Itálie nebo Japonska :D No dobře, to možná ne, ale rozhodně bych šel do odboje proti oslabeným kolonizátorům.To to nikoho nenapadlo?Nějak se mi tomu moc nechce věřit. Jihoamerické národy také začaly bojovat proti Španělům o století dříve, když Španělsko okupoval Napoleon.

  Další informace


  Jak byla silná polská armáda před okupací s Německem?

  Polská armáda dle mého odhadu musela být kvalitně vyzbrojena v roce 1939, když byla napadena Německem, Slovenskem a Sovětským Svazem, jaké měla opevnění, výzbroj, tanky, letectvo, zajisté lepší než Československo, a nekapitulovalo ani před Německem ani před Sovětským Svazem, možná se pouze vzdala Varšava.

  Další informace


 • Vejce ze slovenska a polska

  Když manžel kupuje vejce, tak si vždy koupí české, říká že polákům a slováků nevěří, že jako jsou otrávená nebo tak něco. Je to pravda?

  Další informace


  Už jste četli další pozdrav z Polska?

  Řetězce musí stáhnout miliony vajec z Polska, hrozí nákaza salmonelou........... 25. října 2016 18:08, aktualizováno 19:14Státní veterinární správa nařídila okamžitě stáhnout z trhu vejce od polského dodavatele. Jejich příjemci byly v Česku obchodní řetězce Tesco, Ahold a Kaufland a jedna zpracovatelská firma. Podle informace obdržené systémem rychlého varování RASFF jsou vejce zdrojem původce salmonelózy v několika evropských státech.- více zde: a href"http://ekonomika.idnes.cz/retezce-musi-stahnou-miliony-polskych-vajec-hrozi-salmoneloza-ps3-/ekonomika.aspx?cA161025_174057_ekonomika_fka" rel"nofollow" http://ekonomika.idnes.cz/ hellip /a

  Další informace


 • fleška - píše to Disk je chráněn proti zápisu  Další informace


 • Proč nacisti nebojují proti lesbám?

  Proč náckové neumí nakreslit svastiku?

  Další informace