• Proč má Libanon na státní vlajce cedr ?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má Libanon na státní vlajce cedr ??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má Libanon na státní vlajce cedr ??

 • Význam barev na české vlajce  Další informace


  17.listopadu - státní svátek. Co máte v plánu?  Další informace


 • Proč má Šrí Lanka ve vlajce lva?  Další informace


  Kdo je okresni statni zastupkyne pri soudnim  Další informace


 • Jaký sektor : soukromý nebo státní , tvoří největší část v naší zemi?

  Jaký sektor : soukromý nebo státní , tvoří největší část v naší zemi? Děkuji za odpověď.Doplňuji:Může mi někdo prosím odpovědět? Díky

  Další informace


  Existuje nějaká státní podpora na bydlení pro stedenty?

  např. příspěvek na bydlení, pokud bydlím v nájemním bytě, kde mám i trvalé bydliště.Doplňuji:Oprava pro studenty f

  Další informace


  Co je vlastně státní dluhopis a koupíte si je, aby jste údajně pomohli české ekonomice a státnímu rozpočtu?

  a href"http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/138204-od-pondelka-si-muzete-koupit-statni-dluhopisy/" rel"nofollow" http://www.ceskatelevize.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Kolik miliard (Kč) se ročně ve státní správě rozkrade?

  Kdysi kdesi jsem cetl, ze podle odhadu Amnesty International stat na nepruhlednych zakazkach prichazi az o ctyricet miliard rocne. Jsem rad, ze muzu zit v tak bohatem state, kdy ctyricet miliard nikomu nestoji za trestni oznameni nebo nejakou napravu.

  Další informace


 • Proč chtějí zákon o státní službě, včetně lustračního ušít na míru Babišovi?

  Nespěchá, není nutné, klídek,nepředhánějte se v rychlosti odpovědi!!! JE TO VŠEM JASNÉ?!

  Další informace


  Které podniky jsou ještě plně státní nebo tam má stát ještě několika procentní podíl vlastnictví?

  Ad arygnoc, dosud existují státní podniky.Největší je Česká pošta, po ní České lesy, Vojenské lesy a statky, veškerá povodí (Vltavy, Labe, Ohře apod.), část výzkumáků - EZÚ, TZÚS, SZÚ Brno a další a dále ta část lázeňství, která dosud neprošla privatizací.Poslední národní podnik je Budvar.

  Další informace


  Jak správně formulovat stížnost pro Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci ?

  Dobrý den pane inženýre,koupil jsem tzv. víno ale po prozkoumání z čeho to je se chci zeptat jestli je možné výrobu takového roztoku zakázat? Jde o SKLEPNÍ SVÍCEN.inf.Plněno pro Vinařství Ludwig s.r.o. Palackého 956, Roztoky. Země původu Maďarsko. Ovocné víno s višňovou příchutí se sladidly.Složení: ovocné víno, konzervant E 202, sladidla E 954, E 950, aroma, barvivo E 102, E 122, E 131. Obsahuje oxid siřičitý. 1,5 L, 10% obj. Jde mi o to, že by se nemělo a já bych to tedy zakázal, vyrábět zcela nepoužitelnou močůvku a nazývat ji vínem. Stačilo by už jednou říct dost, to na trh a do Albertu nesmí. Prosím, dodavatelů máme dost a mnoho z nich dodá skutečné víno. Chtěl jsem něco na nachlazení ale tvrdý alkohol nemusím.. Připadám si jako svině které se z kýblu vylejvá obsah mokrých popelníků. Netuším tudíž, jestli jsem ještě člověkem. Budu rád za odpověď. a href"http://www.ulozisko.sk/obrazky/599927/vino-roku.jpg" rel"nofollow" http://www.ulozisko.sk/ hellip /a

  Další informace


 • Které státní instituce se zabývají ochranou životního prostředí?

  Které státní instituce se zabývají ochranou životního prostředí ?

  Další informace


  Jaké byly historické maximální a minimální průtoky na Labi od Ústí nad Labem až po státní hranice?

  Udaj je z roku 2014 - jen v Ústí nad Labem. Průtok na Labi v Ústí nad Labem je v červnu nejnižší od roku 1937. Právě od tohoto data je stav hladiny pravidelně sledován. V pondělí po poledni teklo korytem 102,2 kubického metru za sekundu. Lodní doprava je zastavena a řeka je momentálně sjízdná pouze pro lodě s ponorem do 70 centimetrů, informoval ředitel závodu Dolní Labe Jindřich Zídek.Absolutní minimum za posledních 77 let naměřili při extrémně suchém létě 1947, kdy v Ústí nad Labem protékalo pouze 84 metrů krychlových za sekundu. a href"https://www.novinky.cz/domaci/339460-labe-v-usti-ma-nejnizsi-cervnovy-prutok-v-historii-mereni.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a Zřejmě nejvyšší průtok byl při povodni 2013Labe kulminovalo při průtoku 3630 m3/s, což odpovídá Q50, a vodním stavu 1073 cm. a href"http://www.svetprumyslu.czovodi-labe-statni-podnik/" rel"nofollow" http://www.svetprumyslu.cz/ hellip /a -Víc se dovíte na stránkách Povodí Labe. a href"https://www.google.cz/search?qPovd%C3%AD+abe ieutf-8 oeutf-8 clientfirefox-b gfe_rdcr eiull7V6baBcOk8wfCtLr4Bw qpovod%C3%AD+labe" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Proč mají invalidní důchodci nelichotivou sprostou přezdívku a přízvisko státní kripl nebo státní socka ?

  já si taky tak připadám, když jdu vyplnit každejčtvrtrok lejstro na příspěvek na bydlení..Hakunamatato, za 1.nechlastám, za 2. nežeru jako prase, za 3. sportovat (nemůžu) spoustu lidí takynemůžou, když jsou v důchodu.. hned neodsuzuj, když nic nevíš o nemocných lidech !!zřejmě píšeš o bezdomovcích, které vídáš naulici, ale to já nejsem !!

  Další informace


 • Jak nejlépe přeložit do angličtiny - Státní úředník, úředník, úředník finančního úřadu?

  Jsem z toho zmatený, našel jsem slovo clerk, ale nejsem si jistý. Brzy maturuji a nerad bych hned při ústní maturitě řekl nějakou hloupost. Děkuji moc a omlouvám se za banální dotaz:/

  Další informace


  Jak mají být správně barvy na naší vlajce, když jí otočím modrým trojúhelníkem nahoru?

  Když je normálně vodorovně, tak je jasné, že modrá je vlevo, červená dole a bílá nahoře.. Ale když vlajku postavím, aby byla modrá nahoře, tak kde bude červená barva.. Vpravo, nebo vlevo..

  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi státní a školní maturitou? Jak to probíhá? V čem se liší?

  Projděte si starší odpovědi.

  Další informace


  Co je Okresní státní zastupitelství?

  Vím, že nad tímto dotazem mnozí zakroutí hlavou a řeknou si, že jsem úplně hloupá, ale já bych se chtěla zeptat o co se na tomto zastupitelství jedná. Co se tam řeší.

  Další informace


 • Jakto že státní inspekce tolik nehlídá soukromé obchodníky,kteří prodávají šampony bez data spotřeby a prošlé výrobky?

  Nikdy v životě by mě nenapadlo kontrolovat datum spotřeby u šamponech nebo u líčidel,ale od té doby co jsem kvůli tomu prodělala vážný zánět kůže si už dávám větší pozor. Takže vám radím kontrolujte záruky i u kosmetiky ať nedopadnete jako já.

  Další informace


 • Co udělal Státní veterinární ústav Praha s mrtvým Danem (mým pejskem). Kde ho pohřbil ?

  Chudák pes, takovýho majitele, to je za trest...

  Další informace