• Proč má lidový výraz sociálka pojmenování pro dva různé skoro spolu nesouvisející úřady ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má lidový výraz sociálka pojmenování pro dva různé skoro spolu nesouvisející úřady ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč má lidový výraz sociálka pojmenování pro dva různé skoro spolu nesouvisející úřady ?

  • Děláte si doma své likéry, vína, různé lektvary pro dobrou náladu či pro zdraví?



    Další informace


  • Jak dlouho maj urady cas na projednani?



    Další informace


  • Proč se u nás vžilo pravidlo, že pro záchod používáme i výraz klozet?



    Další informace


  • Muze exekutor naridit uradum, ze Vam urady nesmi vydat cestovni pas???



    Další informace


  • Proč nemají úřady otevřeno 24 hodin denně ?

    Když může mít hypermarket otevřeno 24hodi, proč nemají takto otevřeno i úřady?Policie taky slouží 24 hodin denně a nikdo nic neříká, tak proč ne úředník? Každý nemá čas v pondělí a středu a ještě ve vymezených hodinách ?Kolik berou úředníci co jsou ve styku s lidmi (ne vodoucí odboru nebo nadřízení)Berou víc než ta prodavačka za kasou v Tescu ?Doplňuji:Dnes jsem šel na finanční úřad zaplatit daň z nemovitosti a dozvěděl jsem se od ženský na informacích, že pokladna je otevřena jen pondělí a středu.Logicky peníze chtějí, tak proč nemají otevřeno nonstop.Zaplatit na úřadě je to levnější než dávat 26 korun poště nebo platit poplatek v bance, škoda 10 korun.Když už nechtějí platit úředníka tak proč nedají do vestibulu platebníautomat jako to mají v obchodech nebo v nemocnicích ?No ve 3. ráno těžko někdo na úřad půjde souhlasím, ale od 8 do 20 mi by mít mohli.Když občan jde na úřad a úřad má zavřeno, prodlužuje se lhůta na splnění povinnosti o dny kdy měl úřad zavřeno ?Teď musím na tu daň myslet do pondělí.Kdybych byl z vesnice, byl by úřad povinen mi proplatit zbytečný autobus do města? Protože evidentně mi škoda vznikla.Úřad mi prokazatelně neupozornil, že má zavřeno.

    Další informace


  • kde se dá udělat techno, aby úřady akci nezrušili zrovna v nejlepším? Chceme hrát od pátku do neděle nonstop. Dík za tip

    podle mého názoru když začnete v pátek po druhé hodině tak až do pondělí se vámi žádný ouřada zabývat nebude :-))) ... Jiná kapitola je policie, ti mají trochu jinou disciplínu a na oznámení musí reagovat.Zkuste hrát potichu aby vás nikdo neoznámil :-) nebo pozvěte všechny včetně důchodců aby nezbyl nikdo kdo ten telefon vezme do ruky.Další možnost by byla spojit techno party s prospěšnou akcí, úklid nejen pozemku na kterém se konala, ale i přilehlého okolí ... :-)

    Další informace


  • Výraz pro smrt v homérských eposech je totožný s přídavným jménem strmá (aipis). Proč?

    Z čeho by mohla vycházet interpretace?

    Další informace


    Jak vzniklo pojmenování pes?

    Pes je nazýván přítelem člověka - věrný jako pes - tedy pes je přeneseně nositelem kladných vlastností.Ale proč jsou psům přisuzovány i záporné vlastnosti? Znáte některá přirovnání a jejich význam?

    Další informace


    Jaký má původ pojmenování černí baroni pro příslušníky PTP v románu M. Švandrlíka?

    Jeho název Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky.Proč za Čepičky?

    Další informace


  • Dva různé audio výstupy na jednom PC



    Další informace