• Proč má My Little Pony tolik dospělých fanoušků? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má My Little Pony tolik dospělých fanoušků?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má My Little Pony tolik dospělých fanoušků?

 • Proč se Charlie Hebdo tolik řeší?  Další informace


  Proč je ve Švédsku tolik motorkářských gangsterů?  Další informace


  Proč je na DAMU a JAMU tolik legrace?  Další informace


  Proč dostal babiš od socanů tolik červených puntíků, co jim udělal?  Další informace


 • Proč mezi sebou Čecháci a Moraváci tolik bojují?

  Jsem moravačka a Moravu miluju. Nemám ráda, když lidi z Čech parodují jak mluvíme, protože drtivou většinu slov, které si oni myslí, že používáme, nepoužívá ani moje prababička v Syslově. Ale my se o lidí z Čech často taky nevyjadřujeme nejlíp.. čím to je, že proti sobě lidi z jedné republiky tak bojují?

  Další informace


  Proč mají komentáře s levicově zaměřenou tématikou tolik plusových hlasů na inovinkách ?

  Opravdu je zde tolik lidí, kteří souhlasí s komunismem i po tom co se tady dělo před Sametovou revolucí ?

  Další informace


  Proč lidi tolik nenávidí Limp Bizkit?

  Proč lidi tolik nenávidí Limp Bizkit?

  Další informace


  Proč jsou knihy typu ”Bohatý táta, chudý táta” tolik úspěšné?

  Světoznámé bestsellery jako Nejbohatší muž v Babyloně, Největší obchodník na světě atd...Všechny tyto knihy spadají do sekce ekonomie, podnikání, rady pro začátečníky... Ale přijde mi, že většina takových knih vám nic zásadního neprozradí a nedají vám žádný užitečný nápad.Spíš, aby vám sloužily jako užitečné, tak vás jen motivují (ve všech knihách se pořád jen opakují věty typu: ”Dokážete to!” ”Stačí si věřit!” atd..).Takový ”Nejbohatší muž v Babylóně” byl dobrý (zajímavý) příběhově, ale žádná zásadní myšlenka tam není...Jediná (pro mě) užitečná kniha z tohoto druhu bylo asi ”Myšlením k bohatství” od N. Hilla, kde nabízí skutečné rady omoc pro osobní rozvoj.Nechápu tedy proč jsou tyto knihy celosvětově známé a chválené, když jsou v praktickém životě k ničemu...!?

  Další informace


  Proč je v Praze tolik Rusů?

  Zajímalo by mě, co je na Praze tolik přitahuje, proč je pro ně tak lukrativní. V centru Prahy jich slyším hodně a tak se zamýšlím nad tím, co je na Praze tolik láká.Je to třeba kvůli byznysu? Nebo levnější dovolené u nás?Díky.

  Další informace


  Proč je v Karlových Varech a v Praze tolik Rusů?

  Zajímalo by mě, kde se vzal ten přistěhovalecký trend, že se do ČR (Karlovy Vary, Praha...) každoročně stěhuje nespočet Rusů, v Praze se pomalu a jistě už na m2 nejde domluvit kromě angličtiny a němčiny a nejvíc ruštinou, v centru Prahy jsou parkoviště jen s ruskými SPZ, v barech zase skoro samé mladé Rusky... co tímto vůbec Rusy táhne a láká migrovat do České republiky? Děkuji

  Další informace


 • Proč mi tahle stránka běhá o tolik pomaleji než jiné?

  Dnes to třeba i celkem jde , ale zrovna včera jsem se sem ani nemohl dostat a to jsem to zkoušel fakt dlouho a často. Nicméně je tahle stránka opravdu pomalejší než jiné...

  Další informace


  Intel Little Valley - rozlišení 1366x768  Další informace


 • Proč je u nás tolik nadací a charitativních organizací? Pomohly někomu z vás?

  Řekla bych, že na to, jaká jsme malá zemička, je těch dobrodinců už nějak moc.Proč se občan s problémem nemůže obrátit na stát a ten mu nepomůže? Proč raději povolí činnost různých nadací, charit a sdružení, a nechá někoho, aby jej suploval a vybíral peníze sám a pak s nimi i sám nakládal?Nebo je to tím, že jsou lidé tak bezmocní, že když jim stát nepomůže, vybírají peníze mezi sebou?Nějak pořád nemohu pochopit, proč se těmto lidem - vedoucím nadací apod. - dává všude takový prostor, když se v první řadě obohacují sami. Jaký je váš názor?Přispíváte? Pomáhá, či pomohla vám nebo vašemu známému někdy nějaká nadace?

  Další informace


 • Proč koně tolik fascinují výhradně holky?

  S nadsázkou řečeno, skoro každá malá holka šíleně miluje koně a chce vlastního. Když se podíváme do jezdeckých klubů, zastoupení kluků odhaduji tak na 2-3%. Proč koně tak moc přitahují výhradně holky a ne i kluky? Co je na koni pro holky tak specificky přitažlivého?

  Další informace


  Proč je tu tolik variant na otázku ohledně toho, kdy bude už konečně konec světa?

  Bo naraz neni čas!

  Další informace


 • Proč je tolik druhů křesťanství a nespojí se?

  To je jako bys řekl Proč je tolik státu v Evropě a nespojí se ?

  Další informace


  Odepisují celebrity na maily od fanoušků?

  Bill and Tom Kaulitz...???

  Další informace


  Kde byly vydána knížka Miláčkové (Little Darlings) od Jacqueline Wilsonové??

  Nejnovější vydání BB art 2011

  Další informace


 • Kde a proc se pri kychnuti v cloveku bere tolik energie, ze mu malem ze stolu uleti chleba s uzenkou a pivo?

  Skvěle napsáno.Kýchnutí je reflex - má za úkol dostat věc, která dráždí, ven za každou cenu. Proto ta síla a energie. To plati i o kašli, je jedno, že jste najednou v předklonu a máte pocit, že vám vypadnou oči.

  Další informace


 • Proč laboratorním myškám tolik chutnají roličky od toaleťáku?

  Jejich krmení obsahuje vše co by měly mít, kousat (kvůli zubům) mají také do čeho, z roliček měly udělanou jen prolízačku a ta už taky není :-DProč jim to tak chutná? Chápu, že je to jen myš, ale nevadí jim pak to lepidlo, kterým je rolička slepená? Díky :)

  Další informace