• Proč má ODS na svých předvolebních bilboardech napsáno - volím pravici? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má ODS na svých předvolebních bilboardech napsáno - volím pravici?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má ODS na svých předvolebních bilboardech napsáno - volím pravici?

 • Co je tam napsáno? (azbuka)  Další informace


  Co je tam napsáno?  Další informace


 • Znak ODS  Další informace


  Pokud je někde napsáno od 6 do 15 let, znamená to do 15 let včetně nebo do dne před 15 narozeninami?  Další informace


 • Šteluji ted TV a všimla jsem si že tam u ladění mám napsáno Dekoder vyp nebo zapnout poradíte mě  Další informace


 • Hledám jeden videoclip, neznám vůbec název jen děj. Děj je o ženě co je sama a pak se rozhodně ze svých věcí udělat si k

  Hledám jeden videoclip, neznám vůbec název jen děj. Děj je o ženě co je sama a pak se rozhodně ze svých věcí udělat si k sobě člověka, poskládá ho ze svých bot a všeho možného,oživví ho ve sklepě při bouřce a pak si spolu různě užívají atd.. nevíte někdo , prosím ?

  Další informace


 • Taky si myslíte, že ČSSD a ODS je de facto jedna strana?

  Již několikrát jsem narazil na věc, která mi to víceméně potvrzovala, že je to jen takové divadlo občane, vyber si zloděje zleva nebo zprava . A toto je další: a href"http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id772241" rel"nofollow" http://aktualne.centrum.cz/ hellip /a Takže co teď? Komunisty, Topku, KDU-ČSL? Kdo z nich nekrade a hlavně krást nebude?Doplňuji:@ Pájo::-)Napsal bych odpověď, ale v podstatě bych zkopíroval a jen mírně modifikoval to, co jsi napsal sám. -)Už od dob opoziční smlouvy, ale možná už i před ní se obě tyto strany navenek škádlí, předvádí divadýlko na voliče. Střídají se víceméně pravidelně u korýtek a provádějí jen kosmetické úpravy. Ať mi nikdo neříká, že je to jen náhoda, houby, malá domu jednou jemu, podruhé onomu. A my občané nestíháme přepínat mezi jednotlivými aférami, kde jedna stíhá a hlavně stírá druhou. Pěkně to na nás koulí. Je to celé jedno velké divadlo. Jinak samozřejmě jsou to dvě strany, nelze to mé tvrzení chápat doslovně. -)

  Další informace


  Jak chce Jiří Drahoš zůstat ve veřejném životě, když nesplnil očekávání svých podpůrců a opozice o něj nestojí?

  A ty seš jeho podpůrce, že víš, že nesplnil jejich očekávání? :-) Počkej za rok, při dalších prezidentskejch volbách. -Mc Merkurion: ono to, že získal tolik hlasů zprvu takřka neznámej člověk, není zas takovej šok, on to Zeman sám říkal, a novináři taky, že je to vlastně Zeman vs. AntiZeman, ale on to popisoval tak, že je proti němu vedený nějaký spiknutí, ale ve skutečnosti si za to může sám, protože tak dlouho buduje v lidech nenávist (tím, co dělá, tím, co říká) vůči sobě, že je teď půlka národa ochotná volit takřka kohokoliv pro němu, protože se jim prostě zdá, že ať tam bude kdokoliv, horší už to bejt nemůže.

  Další informace


 • Co znamená na počítači, když se objeví text: obsah byl blokovaný, protože nebyl podepsán certifikát?

  mám micrasoft

  Další informace


 • § 158 ods. 6 trest. řádu

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máme jít s manželem podat vysvětlení § 158 ods. 6 trest. řádu, budeme spolu nebo každý v jiné místnosti? Děkuji za odpověď

  Další informace


  Mohu v manzelstvi uzavrit smlouvu na auto, ktere jsme koupili na pul pred manzelstvim? Je napsano na manzela. Dekuji.

  smlouva na auto

  Další informace


  Krajský úřad mě uznal vinnou dle §50 ods.b-zatajení nálezu (bez nároku se odvolat)mám nějakou možnost se dál bránit.

  Doplňuji:Je tam napsano proti tomuto rozhodnutí se nelze odvolat.

  Další informace


  Chci se zeptat... Doposud jsem žil v domění že tím že si SIM-kartu koupím tak jí vlastním ale na plastu je napsáno :,, T

  :,, Tato SIM karta je majetkem poskytovatele služeb ... Jak to je ???

  Další informace


 • Do jakého věku si myslíte že je normální aby se rodiče hrabali ve věcech svých dětí?

  Aby jim vyházeli obsahy skříní a šuplíků na zem a dítě přišlo po škole a zděšeně zjistilo že dnes se nebude věnovat ničemu jinému než uklízení svých vyházených věcí.Případně je na to nějaký zákon? Od kolika let rodiče na děti nemohou nebo kdy si třeba mohou zamykat pokoj aniž by rodiče měli klíče?

  Další informace


 • Věříte Janě NAGYOVÉ a jiným soudruhům z ODS ?

  Protože 273.000,- Kč za 1 měsíc - když máte jako s. JN Smlouvu pracovní na 33.500,- Kč,to už chce pořádnou dávku politického řemesla ! Nebo politické sprostoty Jejího pantáty ??KDO jí to vlastně podepsal - byl to opravdu RSDr. NEČAS ?

  Další informace


  Když má florbalový hráč na soupisce napsano že má P hůl je to levák nebo pravák?

  Že by P jako pravá?

  Další informace


 • Napsáno čtyřmístné číslo.Toto císlo zaokrouhlil na desítky,stovky,tisice a všechny tři výsledky sečetl a dostal...???:-)

  Neříká se a dosta ale a basta .

  Další informace


 • Co mám podniknout pro to, abych mohla na svých webových stránkách použít text z jiných stránek?

  Jde pouze o to, kontaktovat majitele původních stránek a svolit o použití textu a poté ocitovat zdroj (jak jsem se dočetla)? Nebo je to větší problém?

  Další informace


  Chci si koupit sklokermaickou desku. Muzu zapojit desku do klasicke zasuvky?

  Dobry den, chci si koupit sklokermaickou desku. U desky je napsano napeti 230v, doporucene pripojeni k siti 400V 3N ~ V.230v je klasicka zasuvka ze? Znamena to ze muzu zapojit desku do klasicke zasuvky? Nebo budu muset do 400v, tzn ze bych desku musel pripojit pres primo pres kabel?DekujiPW

  Další informace


 • Proč se mě můj psychiatr občas ptá, jestli jsem si vědom svých zdravotních problémů?

  Není to hloupá otázka? Když se mě na to zeptá, vždycky mu řeknu, že ano. Vždyť snad každý, jak se chová, a proto si drtivá většina uvědomuje své zdravotní komplikace. Já vím, co mám za diagnózu a své jednání si plně uvědomuji, a proto je tahle otázka zbytečná.Nevíte, proč mi můj psychiatr tuhle otázku občas pokládá?

  Další informace