• Proč má smrtka za pracovní nástroj kosu?! - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má smrtka za pracovní nástroj kosu?!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má smrtka za pracovní nástroj kosu?!

 • Znáte tento tajemný hudební nástroj?  Další informace


  Pomůže mi mráz naklepat kosu?  Další informace


  Je smrtka workoholikem?  Další informace


 • Jak vybrat kosu?  Další informace


 • Ako vypnut nastroj blokovania reklam na LG TV?  Další informace


 • Na jaký/který hudební nástroj se hraje v písni Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš?

  Jde o jeden z nich, velmi specifický,o kterém jsem netušila, že existuje,a nevím jak se jmenuje.

  Další informace


  Kde si můžu zahrát na hudebí nástroj (nejlépe Praha)?

  Ahoj,umim na akustiku, elektriku, bicí a klavír, ale nemám kde hrát a hlavně už nemám ani jeden nástroj :( přestěhovala sem se do Prahy na kolej a strašně moc mi to hraní chybí... existuje nějaký obchododnikrogram... kde vám nástroj půjčí za nějakou rozumnou cenu? Nebo nevíte, kde bych si mohla zahrát? Někdo mi říkal, že jsou v létě různě po Praze piána, nevíte o něčem podobném?Díky moc :)

  Další informace


  Co když nehraju na žádný nástroj?

  Ahoj a co když nehraju na žádný nástroj ?? můžu být zpěvák ?

  Další informace


 • Na jaký nástroj hrál Josef Slavík?

  Doplňuji:Jste skvělí, to jsem nečekal.On byl taky skvělý, škoda, že umřel v 27 letech a jeho skladby se moc nehrají, docela bych si to poslechl.

  Další informace


 • Používá někdo nástroj Rootkit Detective?  Další informace


  Nástroj na kontrolu odkazů  Další informace


  Hledám freewarový nástroj pro obnovení dat ze zformátovaného HDD  Další informace


  GImp - nástroj lano  Další informace


 • Žádost o vydání dohody o pracovní činnosti + pracovní hodnocení + potvrzení o zaměstnání

  V r. 2009 jsem při rekvalifikaci od úřadu práce chodila do restaurace na brigádu - výpomoc. Vedoucí mi slíbila dohodu o provedené práce atd. a byla jsem tam od dubna do července, kde jsem ukončila rekvalifikaci a nastoupila do jiného zaměstnání - záskok za MD. Nyní se kolegyně vrací z MD a já budu muset v listopadu opět na ÚP. Po předběžné informaci z ÚP mi sdělili, že pokavaď si přinesu i potvrzení o výdělku za brigády, tak mi to započítají do příjmu a já bych měla vyšší podporu v nezaměstnanosti. Jenže paní vedoucí z brigády mi do dnešního dne nedala žádnou dohodu o provedené práce, hodnocení a potvrzení o výdělku a já to z ní nemohu dostat i když jsem uvedla, že to mohu uplatňovat na ÚP a je rozhodná pro přiznání financí v nezaměstnanosti. Na maily nereaguje, když tam volám, nechává se zapírat, že je mimo objekt. Po lhůtě 15ti dnů jsem tam jela osobně, ale paní vedoucí tam nebyla a nikdo o ní nevěděl. Co dál?Doplňuji:Miroslave, to je pravda, ale když vedoucí slubuje, že Vám ji dá až s výplatou, tak kývnete a jste rád, že máte alespoň brigádu a na zaplacení nájmu z té brigády. Po té opět slibovala, že mi ji dodá, nejdříve neměla čas, atd. samé výmluvy a pak jsem odešla, řešilo se to i přes ÚP, kde tato brigáda byla nahlášena, byla u ní i kontrola, ale paní vedoucí si dělá svoje zákony. Nebyla jsem první a ani poslední.

  Další informace


  Poradíte, jak je to s pracovní dobou podle doplnění v popisu?

  Pracuji v čtrnácti denním cyklu, dva týdny ranní (po-pa_6:00-14:00) a dvy tádny odpolední (út-so14:00-22:00).Pokud vyjde státní svátek na pondělí, může mi zaměstnavatel dát v úterý volno s opodstatněním že mám za pondělí již 7,5 hodiny za státní svátek? Existuje nějaký plám směn který by měl dodržet.Původní neotázkapracovní dny a pracovní dobaDěkuji Martin

  Další informace


  Měl jsem pracovní úraz a po 8 měsících práce jdu na operaci se stejným problémem. Je to pořád pracovní úraz?

  Poškozený zaměstnanec má právo nejen na náhradu ušlé mzdy až do výše 100%, ale i úhradu nákladů souvisejících s léčením, a zejména na odškodnění za újmu na zdraví. a href"http://www.poradnaposkozeneho.czracovni-urazy?utm_sourceseznam utm_mediumcpc utm_campaignPoradnaPoskozeneho utm_contentPracovn%c3%ad+%c3%barazy+od%c5%a1kodn%c4%9bn%c3%ad" rel"nofollow" http://www.poradnaposkozeneho. cz/ hellip /a Takže ve tvém případě jde o léčení následků pracovního úrazu a náleží ti i příslušné odškodnění.

  Další informace


  Ja se bude řešit pracovní úraz, když nám nová agentura odmítá dát pracovní obuv, i když je předepsaná?

  Nová agentura nás vybavila firemním oblečením, ale bez bot, prý si ji máme zakoupit sami a oni nám proplatí 50%u. U předchozí agentury jsme dostali pracovní obuv bez problémů, má na toto právo nová agentura aj jak se to bude řešit eventuelně při pracovním úrazu když nebyla pracovní obuv??

  Další informace


  Dnes má smutné výročie nástroj určený na usmrcovanie. Kdo ho vynalezl?

  Dr.Guillotin to nebol, on ho len propagoval.

  Další informace


 • Kolik nejmíň košů padlo kdy v basketbalovým zápase?  Další informace


 • Na který hudební nástroj je nejtěžší a nejlehčí se naučit hrát?

  Zajímalo by mě,na který hudební nástroj bude asi nejtězší a nejlehčí se naučit hrát,podle mě osobně z moji zkušenosti bylo složité se naučit hrát na ukulele. děkuji

  Další informace