• Proč někteří lidé mluví tak rychle, že je občas obtížné jim rozumět? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč někteří lidé mluví tak rychle, že je občas obtížné jim rozumět?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč někteří lidé mluví tak rychle, že je občas obtížné jim rozumět?

  • Proč si někteří lidé neumí obhájit svůj názor?



    Další informace


    Platí, že lidé docházejí k neobjektivním/chybným závěrům, ale neobjektivita jim zabraňuje si to uvědomit a připustit?



    Další informace


    Víte, v které zemi (bývalého) východního bloku se nejlépe mluví anglicky? A proč tomu tak je?



    Další informace


    Proč mě lidi prosej, jestli bych jim něco neposlal, a když jim to nepošlu tak sou pak naštvaný?



    Další informace


  • Proč si stále někteří lidé myslí, že AMU je škola pro muzikanty?

    Byť je muzika jeho dílčí součástí.

    Další informace


  • Porč se někteří lidé nelíbí sami sobě?

    Zdravím,Zajímalo by mě, co způsobuje, že se na sebe někteří lidé (třeba jako já) neradi dívají na fotkách, moc se jim nelíbí pohled na sebe do zrcadla apod. a jak se tím vypořádat.

    Další informace


  • Proč někteří lidé myslí jen na to jak vypadají a hodnotí tak i své okolí?

    Proč to lidé řeší? A jak vzniklo tohle řešení vzhledu?

    Další informace


    Proč někteří lidé, kteří si vyberou, co chtějí dělat, si pak celý svůj život stěžují na danou činnost a na celý svět?

    Tohle mi přijde hrozně směšné. Oni si vyberou třeba školu, poté si vyberou práci, začnou ji dělat, a pak si celý svůj zbytek života stěžují na malý plat, jak je to nespravedlivé, jak svojí práci nesnášejí, jak je jejich život hrozně těžký, jsou hrozně moc ublížení a ufňukaní, a na konec to svedou na Kalouska nebo Babiše, přitom si za to můžou jen a jen sami.

    Další informace


    Jak a čeho se lidé štítil ve středověku nebo starověku? A co jim naopak nevadilo z toho, čeho se štítí lidé dnes?

    Jak a čeho se lidé štítily ve středověku nebo starověku? A co jim naopak nevadilo z toho čeho se štítí lidé dnes?Čeho se lidé dříve štítily když neznaly bakterie a když například ve středověku se téměř ani nemyli?

    Další informace


    Jak mohli někteří lidé v době komunistického režimu cestovat a pracovat po světě?

    Zajímalo by mě,jak je možné že někteří lidé mohli v době komunistického režimu pracovat a jezdit do zahraničí na dovolenou a to např. do Anglie, Francie, na Kubu, do Ruska aj. když nikdo v době komunistického režimu nemohl opustit Československo, která byla součást neprostupné hranice - Železná opona, kterou nonstop hlídala armáda. děkuji

    Další informace