• Proč pojišťovny hradí léčbu kuřákům? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč pojišťovny hradí léčbu kuřákům?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč pojišťovny hradí léčbu kuřákům?

 • Věříte svému lékaři? (ať už jde o diagnózu či doporučení na léčbu, léky)  Další informace


  Ochrana spotřebitele u pojišťovny  Další informace


 • Naprasklé čelní sklo - pojišťovna hradí?  Další informace


 • Uplatňovali jste u své pojišťovny trvalé následky po úrazu?  Další informace


  Kdy má fyzická osoba nárok na peníze od zdravotní pojišťovny?  Další informace


  Jsou pojišťovny pojištěné?

  Nemám teď namysli Pojišťovnu štěstí :)

  Další informace


  Jak se díváte na obchod se strachem ? (Pojistovny)  Další informace


 • zavřeli v čr někoho kdo pěstoval konopí pro léčbu?

  Pokud neprokázali distribuci, tak IMHO ne, ale nějaké podmíněné tresty u pěstování ve velkém asi byly.Zajímavé jsou k tématu otázky a odpovědi přímo na webu Policie ČR: a href"http://www.policie.cz/clanek/myty-a-fakta-o-drogach.aspx" rel"nofollow" http://www.policie.cz/ hellip /a

  Další informace


  Proc fetakum plati lecbu stat ?

  Tohle ja nikdy nepochopim, takovej bordel tady. Jako doma mam taky obcas neporadek, ale to se neda srovnavat s nasimi zakony. Myslim, ze vsichni by si meli byt rovni a ne aby fetky meli vyhody. Ja treba vcera delal obklady a mam krasne rovnou podlahu ! A to ani nemluvim o obkladech na celo, to pak vypadam jak et-mimozemstan. I kdyz nadruhou stranu IT odbornici jsou potreba, kazdy ma nejakou telesnou potrebu. Nekdo si musi pichnout do zili herak. Ja zase vcera pichnul kolo a kamos mi s vymenou toho kola pichnul, cimz jsem ho za odmenu pichnul do zadku.

  Další informace


 • Takže žena v domácnosti,za niž hradí zdrav.pojištění stát,nesmí mít opravdu žádné příjmy,tzn.ani z pronájmu domu?

  Chápu to tedy dobře,že při jakémkoli přivýdělku bych si zřejmě musela zdrav.pojištění již hradit sama?

  Další informace


  Pokud je někomu ukončen prac.poměr ve zkušební době a v době prac.neschopnosti,kdo poté hradí zdravotní pojištění?

  Poradí někdo?Zaměstnavatel mě ukončil prac.poměr ve zkušební době a v době prac.neschopnosti.Tudíž nyní jsem v prac.neschopnosti bez zaměstnavatele.Vím,že nemocenskou hradí po 21 dnech stát.Ale kdo hradí zdravotní pojištění???Na ÚP se v prac.neschopnosti hlásit nemohu.Byla jsem se zeptat na pojišťovně VZP a tam seděl nějaký mladý kluk a řekl mi,že bohužel si zdravotní pojištění musím hradit sama.Zdá se mi to,ale v době prac.neschopnosti nesmysl.??Díky za odpověď.Doplňuji:To,že může být ukončen prac.poměr ve zkušební době i v době prac.neschopnosti vím.Otázka zněla,kdo Vám pak hradí zdravotní pojištění???,když již zaměstnavatele nemáte a jelikož se jednalo o ukončení prac.poměru ve zkušební době,zaměstnavatel již tuto povinost nemá.Tudíž jste ve situaci na neschopence a bez zaměstnavatele.Čtěte pozorně,než píšete odpověď.Odpovídáte na něco jiného než se ptám:))

  Další informace


  Kdo hradí nedoplatky za služby?

  Ráda bych se zeptala na práva a povinnosti vyplývající ze smlouvy o nájmu bytu.Pronajímatel nás kontaktoval již v loňském roce s tím, že máme vysoký nedoplatek za služby. Dodal faktury, které jsme si propočítali. Pronajímatel řekl, že si o celé záležitosti promluvíme a vyřešíme ji. Tak se však nestalo a nedoplatky se neřešily.Pronajímatel nás kontaktoval letos a sdělil, že máme opět vysoký nedoplatek.Ve smlouvě o nájmu bytu je pouze uvedeno, že záloha na služby činí 2.500 Kč měsíčně. Žádné další informace o přeplatcích/nedoplatcích ve smlouvě nejsou. Smlouva se pouze odvolává na občanský zákoník.Dále máme také podepsán předávací protokol na klíče a podepsány stavy měřidel.Můžete mi prosím sdělit, zda má pronajímatel právo po nás chtít uhradit nedoplatek za služby, když nemáme přehlášen odběr energií od příslušných dodavatelů na nás.

  Další informace


  Jak to je s plněním pojišťovny ?

  Je známo, že pojišťovny v případě úrazu, když má zraněný v sobě alkohol, se brání plnění. Jak to bude ve fiktivním případě ? Dáma jde na ples, baví se, vypije 3 - 4 drinky, Po půlnoci uklouzne a zlomí si třeba ruku. Odjede do nemocnice, kde ji ošetří. Bere na takové případy pojišťovna zřetel. Je zřejmé, že nemohlo jít o žádnou opilost, ale o běžnou společenskou záležitost .

  Další informace


 • Studenti a zdravotní pojišťovny

  Jsou studenti Masarykovy a Karlovy Univerzity povinni přijít do své příslušné zdravotní pojišťovny, aby oznámili skutečnost, že jsou studenty, nebo za ně vše řeší MU a UK? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • dobrý den, mám zánět prakticky na celých střevech, doktor mi nabídl léčbu bud kortikoidy nebo homeopatiky co je lepší?

  To se pozná, až se budete léčit.Obě lečby mají svá úskalí,přesně vedlejší účinky.Prostudujte si Kortikoidy i Homeopatika a pak se rozhodněte.Spěchejte ,vyčerpáváte zbytečně organismus.Hodně úspěchů a pokroku v léčení přeje Michal.

  Další informace


  Kolik peněz dostanu přibližně od pojišťovny za úraz loktu?

  Dobrý večer, před 14ti dny mě shodil kůň, byla jsem na týden hospitalizována protože jsem si vykloubila loket a zpřetrhala vazy, tudíž jsem musela i na operaci. Ruku mám stále zafixovanou v dlaze, po operaci mi zůstala jizva s 10ti stehy, která na mé drobné ruce bude značně viditelná. Platím si základní pojištění, ale nemohu najít nějaký přehled nebo tabulku kolik pojišťovny vyplácí. DěkujiDoplňuji:To všechno vím, jsem u ČPP a platím si 1000,- měsíčně, mám v tom ale zahrnutou i menší částku na spoření.... chci jen vědět jestli nemá nějaká pojišťovna přehled nějakých tabulek kolik vyplácí za úrazy, abych měla přibližnou představu. Samozřejmě ještě nevím jak dlouho se mi to bude léčit a trvalé následky snad mít nebudu (loket by měl být operací spraven a doufám, že se nebude vyhazovat)

  Další informace


  Kolik peněz dostanu od pojišťovny za natržené vazy v lýtku ? Platím měsíčně 500 a doba léčení bude až 6 týdnů

  Pojištění úrazů se hradí dvojím způsobem.Nejdříve je to úraz jako takový, kde záleží na tom, jak máte pojistku sepsanou. Buď je to o dnech léčení, nebo o konkrétním poškození organizmu.Dny léčení se počítají od 15. nebo 29. dne, kdy se první čtrnáct nebo 28 dnů bere v dvojnásobné sazbě denního odškodnění (tím se vyrovnává počáteční odbobí, kdy se pojistné nepřiznává - to je těch prvních 14 a 28 dnů od počátku léčení), po uplynutí 14 a 28 dnů hrazených dvojnásobkem nabíhá denní sazba dle uzavřené PS a počítá se až do dne vyléčení (pozor, každý úraz má tabulkově určenou dobu léčby a pokud ošetřejující lékař nenapíše správně diagnozu na delší léčení, tak se doba se skutečným vyléčením nemusí shodovat).Některé PS odškodňují úraz a délku léčby neřeší. Je tabulkově určena míra poškození a úraz se vyplatí dle propočtů z tabulek.Po uplynutí roku (u některých pojistek dvou let) se ještě hradí trvalé následky úrazu . Pojišťovna vyzve v tomto termínu lékaře s pojišťovnou spolupracujícího, aby přezkoumal míru trvalých následků a podle toho potom proběhne další odškodnění.Pokud z Vašeho pojištění úrazu máte jako denní odškodné částku 100,- Kč, tak by to za 6 týdnů léčby mělo tedy být 4200,- Kč (ovšem za předpokladu, kdy léčba 6 týdnů době léčení odpovídá a kdy máte na DO stokorunu).Přesnější informace byste zjistil prostudováním pojistné smlouvy.

  Další informace


  Kolik musí člověk ztratit zubů, aby dostal nárok dostat od pojišťovny na nové umělé zuby či vyndávací protézu?

  Nebo kolik je minimum zubů, které k tomu stačí mít?

  Další informace


  Hradí nějakým způsobem zdravotní pojišťovna laeserový zákrok očí?

  Nepíšeš jakou operaci !!!!!Korekční operace se považuje za kosmetický zákrok a platí ji jenom ve výjimečných případech, které musí lékař zdůvodnit.( Hodně dioptrií, 12,15 a pod, nebo jiné zdravotní dopady).

  Další informace


 • Kto hradí poštovné pri reklamácii, keď si kúpim tovar cez internet?  Další informace