• Proč policie neukončí to rušení nočního klidu venku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč policie neukončí to rušení nočního klidu venku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč policie neukončí to rušení nočního klidu venku?

 • když se vymyslely opilecké brýle, šlo by pro opilé vymyslet střízlivé brýle, aby tito pak mohli v klidu odjet domů?  Další informace


  Policie, hasiči, sanitka a Pohotovost PRE jezdí kolem Zahradního Města, proč?  Další informace


  Myslíte, že ho pošlou do vazby, nebo že ho nechalí v klidu odjet?  Další informace


 • Je jízda výtahem rušení nočního klidu?  Další informace


 • Ruseni obchodu  Další informace


 • Rušení signálu u televize  Další informace


  Ruseni tv signalu osobou  Další informace


  Ruseni obrazu  Další informace


  Jakou zvolit tv anténu? Máme provizorní digitální, zdá se mi že je náchylnější na rušení zvnějšku nebude lepší drátěná?  Další informace


 • Proč i přes psychotesty pracují u policie brutální jedinci?

  Žádný psychotest není dokonalý. Žádný psycholog není neomylný. Policejní psychotesty nejsou tak primitivní jako kvíz v nedělním Blesku. Trvají několik hodin od rána do odpoledne. Zahrnují jednak písemné testy a jednak pohovor s psychologem. Sestávají z celé řady testů, které mají za úkol prověřit mj. pravdomluvnost, sklon riskovat, odolnost vůči zátěži ale i jistou dávku agresivity. Ta agresivita je tam do jisté míry potřebná, protože policista se může celkem často dostávat do situací, kdy je potřeba projevit dostatek kuráže někoho nekompromisně zpacifikovat. Čili policista nemůže být bázlivá bábovka. Přes poměrně složité a důkladné psychotesty se stává, že jedinec může krizovou situaci nezvládnout a to v obou extrémech. Může i projevit nedostatek odvahy a ráznosti a situace mu může přerůst přes hlavu, a věřte, že to je v současné době možná častější problém, než ta přehnaná agresivita.

  Další informace


 • jennysh.own.cz-Uvodní obrazovka by byla ještě v klidu,ale pak to napíše blbost! snažím se rozjet wordpress.  Další informace


  Vysoká teplota v klidu u HD 3870  Další informace


  Rušení wi-fi ?  Další informace


 • Věková hranice nočního vycházení v čr?

  Nevíte v jakých hodinách se může/nesmí mladistvý pohybovat venku bez doprovodu rodičů? Či pokud nemáte odkaz na podobné stránky týkající se česka jako tyto o rakousku? a href"http://www.austria.name/mkportal/modules/wiki/index.php/V%C4%9Bkov%C3%A9_hranice_v_Rakousku" rel"nofollow" http://www.austria.name/ hellip /a

  Další informace


  Proč policie fotí SPZ aut?

  Proč policie fotí SPZ aut? Stáli jsme u jezera (Karolínka, Nový Hrozenkov) Nikde žádná značka, auta tam stojí ale policajt chodí a všechny spztky aut si fotí na mobil a nic neřekne ani na dotaz.. Mám čekat pokutu nebo co?Doplňuji:Proč policie fotí SPZ aut?

  Další informace


  Které dny platí výjimka u rušení nočního klidu ?

  Vím že je to na silvestra a zajimaly by mě i jiné dny. Teoreticky: je z pravního hlediska legální odpalovat velké ohňostroje během dne kdykoliv v roce ?

  Další informace


  Jaký trest hrozí za rušení denního klidu?

  Rušením denního klidu myslím dělání hluku mezi 6. hodinou a 22. hodinou, tedy děláním hluku přes den.Uvedu příklady:- mluvení nahlas až lehké řvaní- sekání dřeva- vrtání- řezání pily- hraní na hudební nástroj, který je zvučnější- party přes denMůže za toto být nějaký postih?

  Další informace


 • jak zvládnout v klidu výchovu 15 letého syna?

  Doplňuji:Jsem na něj sama a už je hodně znát puberta.

  Další informace


 • Je rozdíl mezi tím, když je člověk v klidu, v pohodě nebo má dobrou náladu?

  můj názor:v klidu: Takový člověk není naštvaný, ale také nutně nemusí mít veselou náladu.v pohodě: Takový člověk je nejen v klidu, ale ještě má mírně optimistou až optimistickou náladu.má dobrou náladu: Takový člověk má dobrou náladu, ale zase nemusí nutně být v klidu, protože může například dělat hlouposti.Jaké vidíte rozdíly vy? Trefil jsem se nebo se pletu?

  Další informace


 • Pokud mi zaměstnavatel chce změnit pracovní pozici z důvodu rušení té puvodní, může mi snížit mzdu?

  Při zrušení pracovního místa by ti mohl dát výpověď z důvodu nadbytečnosti s příslušným odstupným.Pokud ti nabízí novou pracovní pozici, pak je to podmíněno novou smlouvou (příp. dodatkem k původní) a tím pádem i novými podmínkami včetně mzdového výměru.Takže ti ji nesnižuje, ale sepisuje novou, nižší, odpovídající té konkrétní pozici.Plat není vázán na pracovníka, ale na náročnost dané pozice a požadovanou kvalifikaci. V dobách recese a nezaměstnanosti je někdy nutné se uskrovnit, než být bez práce.Každou smlouvu podepisují obě strany, takže nemusíš souhlasit a odejít na lepší - máš-li kam. (Občas je dobré nahlédnou do ZP, aby sis zopáknul svá práva zaměstnance).

  Další informace