• Proč politici nechtějí přímou demokracii? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč politici nechtějí přímou demokracii?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč politici nechtějí přímou demokracii?

 • Čtou politici různé poradní servery jak řešit různé životní situace, které by je inspirovali ke zjednodušení systému?  Další informace


  Také máte neodbytný pocit, že Merkelová a další evropští politici jsou placení z Rijádu?  Další informace


  Proč nechtějí chlapi dělat bábu na kase?  Další informace


  Proč jsou naši politici tak vyžraní, když si mohou ze svých platů dovolit odsátí tuku?  Další informace


  Nechtějí pomoct, proč mi jim tedy dáváme peníze?  Další informace


  Naši politici a peníze  Další informace


 • Listi .. proc se hrabe a proc vubec opadava  Další informace


 • Proč charity nechtějí, abych jim přispíval pravidelně bankovní formou (formou převodu peněz z účtu na účet)?  Další informace


 • Politici požadují další, až 4% zvýšení daní. Je to ještě vůbec únosné??

  Studuji střední školu. Již teď má naše čtyřčlenná rodina určité finanční problémy (sestra studuje vysokou školu ve dvou oborech).Mám v plánu jít také na VŠ ale nevím, jestli se republika nezhroutí dříve, než dostuduji :-DCo myslíte, je normální aby politici obírali občany o peníze, které jim často nestačí ani na nájem?...Začínám vážně uvažovat o emigraci do Číny (-_-)Doplňuji:Pro Ocko: Otázka měla být myšlena pro vás, tedy jestli pro vás osobně je to únosné, nebo ne. Omlouvám se, že jsem to nenapsal přesně rovnou ale myslel jsem si, že si to každý domyslí :-)Pro Tery: Sestra má zdroj příjmů jen o prázdninách (brigádu) protože při dvou VŠ najednou (Němčina, Tělocvik) a tedy aktivitám k nim patřícím (k tělocviku vedlejší sport - v jejím případě karate) + dojíždění denně 50km vlakem (odjezd v 6:00) atd. atd. je nějaká práce při studiu z časových důvodů nemožná.

  Další informace


  Kdo je autorem těchto slov o demokracii?

  Francouzský právník, filosof, politik a politolog, humanista, člen francouzského Sněmu a profesor práva v Toulouse. Patří mezi první myslitele lidských práv a náboženské tolerance, mezi zakladatele moderního veřejného práva a politické teorie (žil v 16. st.) Demokracie je nejhorší státní zřizení, neboť je velmi reálné nebezpečí, že se k moci dostanou hlupáci nebo prospěcháři .Jaká je situace u nás? Mají tato slova platnost i dnes?

  Další informace


 • instalace (.exe) nechtějí se spustit  Další informace


  Proč se některé stránky na internetu nechtějí vůbec načíst?

  Nejedná se o žádné zablokované stránky, myslím třeba stránky s oblečením a tak, nevíte někdo proč to tak je?

  Další informace


  Proč se má sluchátka nechtějí dobít?

  Proč se má sluchátka nechtějí dobít? Mám bezdrátová sluchátka Logitech která normálně fungovala ale poté se jako vždy vybila. Zastrčil sem nabíječku ale sluchátka se nenabíjeli. Co mám dělat? Sluchátka fungují! Jen se nedají dobít.

  Další informace


  Když si dám ve Fraps Movies do ikonky, jak se má začít natáčet, třeba F9 a pak ji zmáčknu, tak se to nenatáčí. Proč?

  Nastav si klávesu, která ti spustí a vypne natáčení.Nastav si úložiště, kde se budou nahraná videa ukládat.Fraps hoď do lišty a můžeš natáčet.

  Další informace


 • Proč VZP vadí odchod klientů nečerpající peníze na péči?Vždyť ji nic nestojí tak proč počítají ztráty do stovek miliónů?

  a href"http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id737537" rel"nofollow" http://aktualne.centrum.cz/ hellip /a

  Další informace


  K čemu jsou vlastně politici ?

  Na vysávání peněz ze státní kasy.

  Další informace


 • rodice nechteji abych mel u nich trvali pobyt lze se nahlasit na obecni urad

  Jestli to chcete řešit takhle, je možné, aby rodiče došli na Obecní úřad a řekli důvody, proč tě doma nechtějí. Musí ale podepsat čestné prohlášení, že nemáš doma žádné osobní věci, že se doma nezdržuješ a případně říct, že ani nevědí, na jaké adrese se nyní zdržuješ, to napomůže rychlejšímu vyřízení žádosti, neboť na obecním úřadě vyvěsí na nástěnku, že tě obeslali a když se jim 30 dní od doby vyvěšení neodvoláš, tak vydají Rozhodnutí a přihlásí ti poštovní adresu na Obecní úřad.

  Další informace


  Něco přes rok střídám dvě holky zhruba po 2 měsících, ví to, obě miluju stejně. Ve třech žít nechtějí,..co s tím?

  Najdi si třetí.

  Další informace


 • Proč jsou politici z Ústeckého kraje bráni jako nucené zlo,divoký sever ....

  Přemýšlím o tom a nenapadá mě důvod, proč to tak je. Děkuji, za případné odpovědi :)PS: pro případné šťouraly, nevěděl jsem, kam to přesně zařadit, tak se omlouvám

  Další informace


 • Může mi někdo vysvětlit proč? Jsem nikdy nemněl přisáté klíště na těle? Nebo proč se mi komáři vyhýbají a nesají krev?

  Neberete vitamíny B? Vzpomínám si, že jsem je sama používala jako prostředek proti komárům i klíšťatům. Nějak jsem na to zapomněla. Jeden druh vitamínu B byl účinnější než ostatní.

  Další informace