• Proč se 0! = 1? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se 0! = 1?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč se 0! = 1?

  • Proč pacienta ze stromu nesundali lékaři, ošetřovatelé zdravotní sestry? Proč léčbna Bohnice volala hasiče a policii ?



    Další informace


    Neptal se někdo adminů proč nahlášené otázky pouze mažou, ale pokud je otázka trochu smyslná, proč ji jen lépe



    Další informace


    Proč má na koncertech každý před sebou stojan s mikrofonem, proč nemají mikroporty na v TV ? Mohli by se víc tančit



    Další informace


    Proč všichni stavíte plot? Proč nepoužijete živý? Ten může bejt i cikcak...



    Další informace


  • Proč si můj mobil Xiaomi Redmi X4 myslí, že jsou v něm sluchátka, i když jsem je vyjmul?



    Další informace


  • Byla malířka Marie Javorková jen přítelkyní Michaela Jacksona?Proč měli společné plány a proč Michael blouznil o Praze?

    Byla malířka Marie Javorková jen přítelkyní Michaela Jacksona? Proč měli společné plány a proč Michael Jackson blouznil o Praze?

    Další informace


    Proč Slovák nemá rád Maďara a naopak? V Česku je na toto téma mnoho vtipů, tak se ptám proč tomu tak je.

    Je třeba si uvědomit co nebo kdo je vlastně Slovák?Nejsem zdaleka takový nacionalista jako bývají oni,ale z hlediska historie-kdo je Slovák ?Stále se ohánějí proti někomu,ale většina hovoří plynně maďarsky.Doplňuji:Nebo romsky.

    Další informace


    Proč světové armády nezastavily 2.sv. válku hned na začátku? Proč lidi z ČSR neochránila policie společně s armádou?

    1) Třeba proto, že světové armády věděly, že nejsou připravené a že nacistickým vojskům nedokážou vzdorovat. Koneckonců Paříž padla, Brity zachránil kanál La Manche, Sověti ustupovali až k Moskvě a ke Stalingradu. Pro Američany byly tehdy Evropské problémy příliš daleko, aby se do nich vrtali. Velmoci se snažily Hitlera uchlácholit a získat čas na vyzbrojení - ani jedno nevyšlo. Též se spekuluje, že doufaly, že se Němci a Rusové poperou mezi sebou a oba totalitní režimy se navzájem zničí - kdo ví?2) Naše armáda a policie? Byli jsme Německem oblíčení ze tří stran. A tři miliony Němců, z nichž většina v posledních volbách volila Henleina, byly na československém území. Ačkoli čs. armáda byla v té době moderně vyzbrojena, tvořila hádám desetinu německé...Beneš zřejmě usoudil, že pokud budeme bojovat, dojde ke zničení země a fatálním ztrátám na životech, zatímco pokud kapitulujeme, můžeme přežít, než válka vypukne. A pak, že se hlavní boje odehrají na územích států, které podepsaly mnichovský diktát nebo s Hitlerem uzavřely pakt. Což se pak také stalo.

    Další informace


    Jaký máte důvody proč věříte a proč nevěříte v boha? Já vim proč nevěřim ale zajímaj mě i vaše názory.

    Víra či nevíra v Boha je podle mne velice intimní otázkaa nesluší se na ni (stejně jako na důvody) ptát.Vztah člověka k Bohu by měl být jenom mezi člověkem a Bohem,podle mne nemá nikdo právo mezi ně vstupovat (včetně církví).

    Další informace


    Proč se považují zrovna blondýny za hloupé? Třeba proč to nejsou brunety, zrzky atd.?

    Doplňuji:Jmhad...moje kamarádka blondýna je a rozhodně blbá není a není jediná blondýna, znám spoustu brunetek které jsou mnohem hloupější než ona navíc barva vlasů nemá nic společného s iq :)

    Další informace