• Proč se Arabové, Turci, Romové atd. řadí do Europoidní rasy? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se Arabové, Turci, Romové atd. řadí do Europoidní rasy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč se Arabové, Turci, Romové atd. řadí do Europoidní rasy?

  • Máte rádi Odpovědi.cz. Z kolika procent ze sta tu to stránku máte rádi. (pravdivě)



    Další informace


    co si myslíte o prci prci prcičky?? a jakou postavu máte rádi kevin , jim,stiffy,finch,scherminator atd.??



    Další informace


    Proč když se protahuji ( doma ) na guači tak vydávám zvuky, kopu nohama atd.děláte to taky ? A proc to dělám ?



    Další informace


    Jakou používáte řasenku? Potřebuji nějakou, která prdlouží, neslepí řasy a je levná = D



    Další informace


  • Když podzemnice olejná patří mezi luštěniny, proč se její plody řadí mezi oříšky?

    ...stejně jako vlašský ořech oficiálně patří mezi peckovice. Je jejich přiřazení k ořechům způsobeno vzhledem, složením, nebo něčím jiným?

    Další informace


  • Proč romové nedodržují indickou modu a kulturu když pochází z Indie?

    Já jsem dočetl že původem pochází z Indie kde byli vyhnáni ale proč dnes ještě nedodržují indickou modu a kulturu když jejich původ je z Indie. Romové se dnes nechovají spíše jako potomci indů ale jako potomci indických zvířátek.Doplňuji:Máte pravdu že český národ pochází z Ruska ale český národ je z větší části i německý a slované nepocházejí z Ruska protože kdysi Rusko ještě nebylo a ruské zvyky se začaly vytvářet o mnoho let později a my češi jsme se začaly vytvářet vlastní zvyky jako jiné slovanské státy :)

    Další informace


    Jsou Saúdští Arabové potomci prvních pronásledovatelů muslimů?

    A proč by měli být ? Sami jsou muslimové.

    Další informace


    Jde o mýtus, nebo skutečnost? Existovaly v dávné minulosti rasy různého vzrůstu - obři, normální a hobiti?

    Kam ty druhé dvě zmizely? Měli s nimi naši předci přátelské společenské vztahy, nebo mezi nimi byla nevraživost? Víte o nějakém odkazu?Obři - např. Goliáš. Někde jsem četla, že u hobitů šlo o tzv. kretenismus - vývojovou poruchu.

    Další informace


    Proč Romové dostávají sociální dávky i přesto, že nepracují a nemají žádné vzdělání?

    Proč s tim někdo nic nedělá?

    Další informace


    Proč se muži rádi dívají na ženské poprsí a zadek?

    Když si to sebereme teoreticky, tak ze zadku kakáme, takže to vůbec nedává smysl, proč bychom se na to měli dívat :DA na poprsí - nemá to nějakou souvislost se sacím efektem (třeba to je uplná blbost)?

    Další informace