• Proč se lidé bojí zbytečně pana Volta? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se lidé bojí zbytečně pana Volta?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč se lidé bojí zbytečně pana Volta?

 • To jsem trpěla u zubaře zbytečně?


  Proč někteří lidé hrají florbal, není to zbytečné?


  Kdo se bojí na internetu platit předem


  Co říkáte na nejnovější výstup našeho pana prezidenta?


  Chceš žít jako já? Nedej se včas vyšetřit. Tak se nazývá kampaň Anny K. k boji proti rakovině prsu. Co si o tom myslíte?


  Bojí se vaši mazlicci zverolékaře?


 • Máte úrazové pojištění? Není to zbytečné?

  Co si myslíte o pojištění 200kč/den-úraz, 200kč/den- pobyt v nemocnici i z důvodu nemoci, 100000kč trvalé následky za 340kč/měsíčně. Je to výhodné? Jedná se o pojištění Flexi od České Spořiteny.Doplňuji:fiurasek9 : a jaké například, nechci platit víc jak 450kč měsíčně.
 • Zbytečné a stupidní otázky?

  Také vám připadá, že tu jsou čím dál tím víc zbytečné a stupidní otázky na věci, které se učí na základní škole? Připadá mi, že jako národ silně degenerujeme, nebo je to jen lenost tázajících vyhledat si odpověď na netu?
  Proč se lidé často hodnotí podle toho, jakou mají školu, když i ti nejúspěšnější/úspěšní lidé žádnou školu nemají?

  Proč, když je člověk v něčem dobrý, v něčem úspěšný, a nemá žádnou školu, protože ji ani nepotřebuje, tak se na něj lidé často dívají skrz prsty, a myslí si o něm, že je to jen líný odpad, který krade kyslík?Naopak, právě tihle lidé jsou mnohem inteligentnější než většina populace, když mají nějaký nápad, dokáží ho k tomu ještě zrealizovat, a nepotřebují k tomu zbytečně sedět několik let jako ovečka v lavici, a učit se hlouposti, které by jim ani k ničemu do života nebyly + by je to okrádalo o čas.Chápal bych to třeba v případě, kdyby daný člověk neměl školu, byl by líný, chudý, a nic by ani nedělal. Ale proč, když něco v životě dokázal?Upřímně, patřím mezi ty, kteří školu nemají, a věnují se businessu, který je školy naučit prostě nemůžou, a nikdy se mi nestalo, že by mi takovou věc řekl úspěšný člověk bez školy. Říkají mi to jen lidé, co školu mají, a berou plat max 20k, a ani si neuvědomují, že je kolikrát právě takoví lidé živí.Jedná se zase jako vždy o závist?(Prosím sociálně slabé ovčany, aby se zdrželi odpovědí, že život není o úspěchu a penězích, protože je. Pokud vás ale baví žít v chudobě (mě ne), rozhodně vám to neberu, ať si každý dělá co ho baví, děkuji lt3).
  Je lepší zbytečné peníze navíc investovat do bohémského stylu života, který si člověk užije, či je věnovat na charitu?

  Co to je zbytečné peníze?
 • zbytečné programy


  Zbytečné programy při spouštění.


  Novou grafiku, nebo je to zbytečné?


 • Žárlím zbytečně, když se přítel častěji schází s kamarádkami než se mnou, protože je má blíž?

  Bydlíme od sebe 150 km a přítel za mnou přijede tak jednou za dva měsíce, protože nemá moc volného času. Každý víkend si ale vždy trochu času na kamarádky najde. Schází se spíš s nimi, než s kamarády. Říká, že je to normální a má je blíž (km) než mě. V zimě se neukázal 3 měsíce, protože jedné z nich předělával koupelnu. Když jsem se chtěla k němu nastěhovat nechtěl. Velmi se spolu nasmějí, probírají spolu úplně vše i mě. Kolikrát jsme měli oba volno, ale byl radši s nimi než se mnou. Zná je už mnoho let, já jsem s ním 2 roky. Žárlím přehnaně či zbytečně? Mám se něčeho obávat?
 • Proč si lidé myslí, že lidé, kteří vychodili uměleckou školu, jsou nedostatečně vzdělaní?

  Hodně lidí si to myslí.Samozřejmě, že záleží na škole, ale mnohé umělecké školy jsou i kvalitnější než dnešní gymply.Každopádně hodně lidí z mého okolí jsou přesvědčeni, že umělecká škola člověka nevzdělá tolik jako nějaká jiná.Ano, sice se tam neučí tak důkladně předměty jako čeština, matika atd., ale na druhou stranu se tam mnohem víc podporuje kreativita a tak. Znám nějaké lidi, co chodili do umělecké školy, a ani jeden na tom není rozhodně bídně.
 • Jaký je název fobie, když se člověk bojí hromů a blesků?

  hromů a blesků?
 • Čeho se bojí váš pes?

  Připadně kočka... králík, strašilka, cokoliv?
  Proč se mě po návratu z dovolené chameleon bojí?

  Chtěla jsem se zeptat, odjela jsem na dovolenou a nechala chameleonka doma, ale starali se o něj moji přátelé. Předtím, než jsem odjela, byl to úžasný mazlíček, škrábal na sklo terária, že chce ven, když jsem mu dávala cvrčky, skákal mi na ruku, aby mohl jít ven. Sedával mi na hlavě a dokonce se mazlil. Takové moje malé miminko. Když jsem ale přijela z dovolené, byl celý hnědý a schovával se přede mnou. Když někdo příjde k terárku, hrozně se bojí, skovává se a někdy otevírá pusu a někdy prská, což nikdy předtím nedělal. Schovává se za květináč a bojí se, když někdo zvedne ruku. Tak jsem se chtěla zeptat, mí přátelé tvrdí, že mu nic neudělali, že mu jen dávali jíst a rosili mu terárko. Prý to může být tím, že jsem ho opustila na ten týden a teď je naštvaný nebo vystresovaný. Mně ale přijde divné, aby se bál ruky nebo člověka. Tak jsem chtěla vědět, jestli mu opravdu něco udělali nebo pokud je opravdu uražený , což si tedy nemyslím, případně nějaké rady, jak se teď k němu chovat nebo co dělat, aby se přestal bát a zvykl si znovu na mě, pokud je to ještě vůbec možné. Velmi mě to trápí a moc děkuji za případné rady.
  Jak mám přemluvit mamku aby mi koupila kočku nebo psa(psů se bojí, kočky nemá ráda)

  Já už si nevím rady.
  Bojí se divoká zvířata opravdu ohně?

  Když znají oheň a lesní požáry milióny let a práh bolesti mají taky jinde než člověk, proč by se měla bát?Myslím, že to se více budou bát toho člověka, kterého uvidí.