• Proč se mi najednou vypla možnost kombinace diakritiky, takže nemůžu napsat např. dˇ tˇ ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se mi najednou vypla možnost kombinace diakritiky, takže nemůžu napsat např. dˇ tˇ ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč se mi najednou vypla možnost kombinace diakritiky, takže nemůžu napsat např. dˇ tˇ ?

  • Jak to mam napsat? Uživatelské jméno obsahuje nepovolené znaky. Smíte použít jen znaky bez diakritiky a číslice.



    Další informace


    Něco jen pro vás? Do okénka vložte své křestní jméno bez diakritiky, vpravo odklikněte a čekejte.



    Další informace


    Odjíždím dnes na chalupu,kde nemám PC,takže přeji všem hezkého silvestra a šťastný celý příští rok



    Další informace


  • Něco mi prožralo na Liriope muscari listy,takže jsou děravé a žloutnou.Přsto má na květ.Co je to za škůdce?



    Další informace


  • Zasekl se mi satelit na nic nereaguje,na displeji se zobrazuje pouze LOAD,vypla,zapla a pořád to samé na displeji.



    Další informace


  • Jak si mám vyzvednout balicek z dobirky?



    Další informace


  • Cibule v očích pálí, že? Takže co když...

    Trochu zvláštní otázka, čistě teoreticky položená:Kdyby se čerstvě vymačkaná šťáva z cibule kápla do oka - člověk by oslepl? ***(Proč vůbec stačí na roz. cibuli jediný pohled a hned to pálí?)

    Další informace


  • Můžou muslimové jíst rohlíky?

    Byly poprvé přece upečeny na oslavu vítězství nad Turky u Vídně, takže vlastně uráží islám.

    Další informace


  • FB - Kámoš si mě spletl s jedním klukem, co ho šikanuje a blokl si mě, takže mu už nijak nemůžu napsat.

    jiný kontakt na něj bohužel nemám a nepamatuji si žádného jeho přítele. Je nějaký program, který by tuto blokaci dokázal obejít či zušit?(možná je toto proti kodexu, ale je to pro mě docela důležité, neboť mi kámoš pomáhá s meditací, bez ní sem býval strašně moc náladový a pořád ve stresu)Doplňuji:osobně jej neznám, bydlí na druhé straně republiky a nemám na něj ani e-mail či telefón :(

    Další informace


    Pomožte mi prosím, jeden den jsem vypla počítač a druhý den jsem pocitac zapla a měla jsem všechno vymazané jak to mám u

    Pomožte mi prosím, jeden den jsem vypla počítač a druhý den jsem pocitac zapla a měla jsem všechno vymazané jak to mám udělat a dát všechny soubory zpátky do normálu?

    Další informace