• Proč se nevysílá díl básníků s Terezou Brodskou? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se nevysílá díl básníků s Terezou Brodskou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč se nevysílá díl básníků s Terezou Brodskou?

  • Kde mám najít díl Věřte-nevěřte



    Další informace


  • Kolikátka je toto díl Paranormal Activity ?

    Chtěl jsem se podívat na Paranormal Activity 2 ale nenašel a co jsem našel tak bylo placené. Pak jsem našel video u kterého nebylo napsané kolikátka to je ale dvojka to být nemohla protože žačínala jinka.(Vyděl jsem jen začátek protože mě to potom vyplo protože to bylo placené.) Podíval jsem se na trailer na 3 ale odpovídalo to jen trošku (pokojík těch holek). Podíval jsem se i na trailer na 4 ale to už vůbec neodpovídá. Jedničku jsem vyděl a ta to není. Nevíte co to je ?Odkaz : a href"http://www.zkouknito.cz/video_84612_paranormal-activity" rel"nofollow" http://www.zkouknito.cz/ hellip /a

    Další informace


    Který je to díl Top Gearu ?

    O tom díle vím, že dělají řidiče pro nějaké lidi, ale na místo je zavezou s velkým spožděním.Děkuji za odpověď.

    Další informace


    Kterej díl Simpsonů máte nejradši?

    Nezapomenu jak šel Homer na soutěž v pojídání chilli a strávil den v halucinacích a mluvil s červeným kojotem, nebo jak to bylo :)

    Další informace


    Jak je to s 24. dílem 2. řady seriálu Arrow?

    Zdravím,nedávno jsem se začal dívat na seriál Arrow. Právě ho dávají každý pracovní den kolem 17:45 na Fandovi (možná je to už repríza).Pár dnů mi ale vrtá hlavou jedna věc. Díval jsem se do programu, jestli budou dávat i 3. sérii, ovšem místo 3. série jsem zpozoroval, že v úterý mají dávat záhadný 24. díl.Proč záhadný? Dle všech oficiálních zdrojů má totiž série (i všechny ostatní) dílů 23.Nejdřív jsem si říkal, že to bude asi nějaká chyba a dívám se na program moc dopředu. Jenže už je sobota a už by program snad mohl být tak nějak v pořádku. Díl se vyskytuje i na Voyo (leč nemám účet, abych to ozkoušel).Přikládám odkazy: a href"http://fanda.nova.cz/rubrikarogram?epg_date2015-10-06 epg_time16%3A00" rel"nofollow" http://fanda.nova.cz/ hellip /a a href"http://fanda.nova.cz/rubrikarogram?CZepgDetail25061249" rel"nofollow" http://fanda.nova.cz/ hellip /a a href"http://voyo.nova.czroduct/serialy/47280-arrow-2-serie-24-dil" rel"nofollow" http://voyo.nova.cz/ hellip /a Nevíte někdo, jak je to s tím dílem? Jsem z toho trochu zmatený.Když už se ptám - nemáte ještě tušení, kdy se bude vysílat nadabovaná 3. série?Děkuji za odpověď.

    Další informace


    Kde shlédnout první díl 4. série pořadu Den D?

    Na iVysilani České televize to už není k dispozici ...

    Další informace


    Kde najdu letošní první díl čs má talent online?

    Mělo by to být ono: a href"http:/lay.iprima.cz/videoplayer/278853" rel"nofollow" http:/lay.iprima.cz/ hellip /a .

    Další informace


    Je 5.díl ságy stmívání,a jak se jmenuje?

    jen chci vedet jestli je i 5. dil.

    Další informace


    Kolikátý díl Tele Tele dávali 16.1.2014 na Smíchově? Dá se někde sehnat?

    Prosím sehnat tento díl na netu? Zpíval tam Carda Mumuland a Michal s Richardem se bavili o pojistce.. Děkuji

    Další informace


    Kde stáhnout tento díl? Všude jsem hledal, ale nikde nic ...

    Zdravím,na uloz.to i na google jsem zkoušel hledat,ale nikde nic.Potřebuji stáhnout Tisíc a jedna noc.3gp a česky.Všude se mi ukazovalo slovensky a poté česky,ale s koncovkou .avi.Nevíte kde to mám stáhnout-nejlépe tuto epizodu 133,ale i jinou.Díky moc

    Další informace