• Proč se o tak závažných věcech (radioaktivita) informuje ex post, místo aby lidé měli čas se alespoň trochu chránit? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se o tak závažných věcech (radioaktivita) informuje ex post, místo aby lidé měli čas se alespoň trochu chránit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč se o tak závažných věcech (radioaktivita) informuje ex post, místo aby lidé měli čas se alespoň trochu chránit?

 • Proč si na Úřadě práce kopírovali moje maturitní vysvědčení s těmi čtyřkami ? Proč je alespoň nezakryly ?  Další informace


  Proc lide pachaji sebevrazdy ? Opravdu si mysli , ze uz to nejde jinak ? 3 lide , ktere vzdalene znam v jednom tydnu  Další informace


  Který čas myslí Karel Gott v úžasné písničce: Stokrát chválím čas?  Další informace


 • Co si myslíte o filmu Post coitum? Ví někdo, co přivedlo Lucii Vondráčkovou na nápad hrát v tomto filmu?

  Nějak mi to nepasuje k její povaze a k jejímu stylu hraní . Chci tím říct, že snad nikdy neřekla na veřejnosti jakoukoliv nadávku, natož aby hrála v erotickém filmu. Co myslíte? Nikde na internetu se k tomu nevyjadřuje. Ona není ten typ herečky, která hraje v kdejakým pornu jen kvůli penězům.

  Další informace


 • ASP Response.Redirect pro metodu POST  Další informace


 • Zaměstnavatel odpovídá za škodu na majetku zaměstnanců jen na věcech běžně nošených do práce, ale jak to je, když

  se mi zničí nebo mi někdo v práci ukradne mobil za 20 tisíc ?Je mobil věc běžně nošená do práce nebo není ?V některých pracech je povinnost mobily odkládat na určené místo třeba na vrátnici.Co když mi jej vrátný ze zvědavosti bude lustrovat (koukat co tam mám uloženo) a pak aby toho nebylo málo tak mu upadne na zem (samozřejmě vše bude popírat a vedení se za něj postaví).Třeba u dělníka co dělá za 15 tisíc je 20 litrový mobil trochu divný, ale třeba u vedoucího pracovníka (nemám na mysli TOP management), co bere 30 tisíc už by se to dalo předpokládat.Taky pro zaměstnance by mohlo hovořit, že mu na mobil volá vyšší vedení nebo kolegové z pracovních důvodů (např. jestli si může za něj vyměnit službu, že si ji zase vezme za mě pozítří). Všude nejsou služební mobily a tahat 2 přístroje není zrovna nejlepší, když už existují Dual-SIM telefony.

  Další informace


  Měli by přihlížet učitelé alespoň z části na osobní problémy žáků?

  Když má žák vážné osobní problémy (např. stěhování, smrt v rodině, lupič apod.), měl by na to učitelé brát ohledy?poznámka: I jedna výrobní firma, ve které jsem pracoval, brala ohledy na své zaměstnance, pokud měla vážné osobní problémy.

  Další informace


  Mého přítele zavřeli neprávem!!!Na který orgán mám apelovat, aby mi ho pusitili?Policie nereafuje - pomáhat a chránit???

  Doplňuji:To,že mi ho odvedli je jen nedorozumění (složité),kterým se už asi jen někdo nechtěl zabývat,tak to vidím já.Bohužel nemám na to abych si mohla dovolit dobrého advokáta,mám šanci zvládnout to bez něj?

  Další informace


  Advokát mi dal podepsat Plnou moc,že mě může zastupovat ve všech práv.věcech Teď se bojím aby tuto Pl.moc nezneužil. Jan

  Jak by mohl advokát zneužít tuto Plnou moc?

  Další informace


 • Jak chránit svoji rodinu před teroristy?

  Je to opravdu strašný pohled vidět ty děti se zbraněmi v ruce... nová generace teroristů. :-(Vymyslel jsem novou říkanku:SpecNaz spadla, SpecNaz spadla,kdopak se ji postaví ?Jak se vám to líbí ?ivzez: Ano, měl bych propagovat mír a lásku, ale muselo by to být oboustranné. -) A ne aby vrahové beztrestně zabíjeli. :P

  Další informace


 • Umí z vás někdo alespoň trochu japonsky či ovládá jiný asijský jazyk?

  Já umím 75 až 100 japonských slov.

  Další informace


  Jak může radioaktivita poškodit stroj?

  Když se pomocí bagrů, jeřábů a další techniky odklízely trosky reaktoru po neštěstí v Černobylské elektrárně, spousta strojů se po pár dnech pokazila kvůli radioaktivnímu záření. To, že takové záření ublíží člověku, chápu, ale jak může pokazit motor nebo ostatní části takového stroje?

  Další informace


 • Proč se lidé místo zabíjení raději neučí hrát hry ?

  Starším ročníkům pomáhá hraní počítačových her zlepšovat náladu. Určitě by bylo lepší, kdyby se i muslimové učili hrát hry místo zabíjení.

  Další informace


  K čemu je vlastně čas, když je proti nám? Vždy jen připomíná, že se náš čas krátí.

  Jen proto, aby jsme věděli, kdy už skončí směna.

  Další informace


  Hledám odpovědi na hádanky:Trochu voda, trochu zem, volá na tě: nechoď sem. Které zvíře pije nejdražší nápoj na světě?

  Stačílo zadat znění hádanky do vyhledávače a našla jste hned odpověď. a href"http://www.rodina.cz/rubrika/hadanky" rel"nofollow" http://www.rodina.cz/ hellip /a

  Další informace


 • proč je moravština v některých slovech tak trochu divná ?

  třeba ve slovech kraťase já bych řekla kraťasy a oni tam mají to e mě to příjde takový divnýDoplňuji:a jak mluví Pražáci ?

  Další informace


  Také jste měli před maturitou strach a pak jste měli pocit, že by to dal každý, že je to brnkačka?

  Mě škola nezajímala, a maturita už vůbec ne.

  Další informace


  Jak se měli zaměstnanci za socialismu o proti tomu jak se mají dnes ? Jaké například měli např. benefity a příplatky ?

  Benefity byly dvoje. oficiální - třeba zaměstnanec podepsal smlouvu na 10 let a dostal byt a nebo stabilizační půjčku anebo se postaral, aby benefit od firmy dostal neoficiálně. jen musel vymyslet, jak to dostat přes vrátnici.No a ti co byli hodní a třeba v práci si zničili zdravím, tak jim zaměstnavatel nabídl méně namáhavou práci s doplatkem do původního průměru.Jo a na Mikuláše odboráři dostali kolekci na stromeček a mohli si odstát na náměstí frontu na kilo mandarinek á jedno dítě.A v novinách nebyly bulvární zprávy, ale pravidelná černá kronika. A jinak samé tuzemské pozitivní zprávy.

  Další informace


 • O kterých léčivech, či jiných věcech si myslíte, že se jedná o placebo? Placebo = neúčinná látka upravena do formy léků.

  Já si třeba nejsem, tak úplně jistý svým multivitamínem, ale přesto jej beru dál, protože jsem si na něj zvykl.Jak zjistit pravdu? To by mohl jedině nějaký rozbor, že? Tam kde se dělá rozbor vody by to zvládly? Nestálo by to X tisíc?

  Další informace


 • jAk je možno se v bytě chránit před mravenci tzv. Faraoni ?

  mají rádi chladno, teplo ?

  Další informace