• Proč se o tak závažných věcech (radioaktivita) informuje ex post, místo aby lidé měli čas se alespoň trochu chránit? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se o tak závažných věcech (radioaktivita) informuje ex post, místo aby lidé měli čas se alespoň trochu chránit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč se o tak závažných věcech (radioaktivita) informuje ex post, místo aby lidé měli čas se alespoň trochu chránit?

  • Který čas myslí Karel Gott v úžasné písničce: Stokrát chválím čas?



    Další informace


    Proč si na Úřadě práce kopírovali moje maturitní vysvědčení s těmi čtyřkami ? Proč je alespoň nezakryly ?



    Další informace


    Proc lide pachaji sebevrazdy ? Opravdu si mysli , ze uz to nejde jinak ? 3 lide , ktere vzdalene znam v jednom tydnu



    Další informace


  • Co si myslíte o filmu Post coitum? Ví někdo, co přivedlo Lucii Vondráčkovou na nápad hrát v tomto filmu?

    Nějak mi to nepasuje k její povaze a k jejímu stylu hraní . Chci tím říct, že snad nikdy neřekla na veřejnosti jakoukoliv nadávku, natož aby hrála v erotickém filmu. Co myslíte? Nikde na internetu se k tomu nevyjadřuje. Ona není ten typ herečky, která hraje v kdejakým pornu jen kvůli penězům.

    Další informace


  • ASP Response.Redirect pro metodu POST



    Další informace


  • Měli by přihlížet učitelé alespoň z části na osobní problémy žáků?

    Když má žák vážné osobní problémy (např. stěhování, smrt v rodině, lupič apod.), měl by na to učitelé brát ohledy?poznámka: I jedna výrobní firma, ve které jsem pracoval, brala ohledy na své zaměstnance, pokud měla vážné osobní problémy.

    Další informace


    Zaměstnavatel odpovídá za škodu na majetku zaměstnanců jen na věcech běžně nošených do práce, ale jak to je, když

    se mi zničí nebo mi někdo v práci ukradne mobil za 20 tisíc ?Je mobil věc běžně nošená do práce nebo není ?V některých pracech je povinnost mobily odkládat na určené místo třeba na vrátnici.Co když mi jej vrátný ze zvědavosti bude lustrovat (koukat co tam mám uloženo) a pak aby toho nebylo málo tak mu upadne na zem (samozřejmě vše bude popírat a vedení se za něj postaví).Třeba u dělníka co dělá za 15 tisíc je 20 litrový mobil trochu divný, ale třeba u vedoucího pracovníka (nemám na mysli TOP management), co bere 30 tisíc už by se to dalo předpokládat.Taky pro zaměstnance by mohlo hovořit, že mu na mobil volá vyšší vedení nebo kolegové z pracovních důvodů (např. jestli si může za něj vyměnit službu, že si ji zase vezme za mě pozítří). Všude nejsou služební mobily a tahat 2 přístroje není zrovna nejlepší, když už existují Dual-SIM telefony.

    Další informace


    Advokát mi dal podepsat Plnou moc,že mě může zastupovat ve všech práv.věcech Teď se bojím aby tuto Pl.moc nezneužil. Jan

    Jak by mohl advokát zneužít tuto Plnou moc?

    Další informace


    Mého přítele zavřeli neprávem!!!Na který orgán mám apelovat, aby mi ho pusitili?Policie nereafuje - pomáhat a chránit???

    Doplňuji:To,že mi ho odvedli je jen nedorozumění (složité),kterým se už asi jen někdo nechtěl zabývat,tak to vidím já.Bohužel nemám na to abych si mohla dovolit dobrého advokáta,mám šanci zvládnout to bez něj?

    Další informace


  • Jak chránit svoji rodinu před teroristy?

    Je to opravdu strašný pohled vidět ty děti se zbraněmi v ruce... nová generace teroristů. :-(Vymyslel jsem novou říkanku:SpecNaz spadla, SpecNaz spadla,kdopak se ji postaví ?Jak se vám to líbí ?ivzez: Ano, měl bych propagovat mír a lásku, ale muselo by to být oboustranné. -) A ne aby vrahové beztrestně zabíjeli. :P

    Další informace