• Proč tady bohatí-nepracující cizinci tak hlučí a vysmívají se českým lidem? Myslím tím děvky a ožralé proutníky. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč tady bohatí-nepracující cizinci tak hlučí a vysmívají se českým lidem? Myslím tím děvky a ožralé proutníky.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč tady bohatí-nepracující cizinci tak hlučí a vysmívají se českým lidem? Myslím tím děvky a ožralé proutníky.

  • Psaní s cizinci



    Další informace


    Kolik se platí Českým Drahým za převoz zboží v naložených vagónech z místa A do místa B?



    Další informace


    Taky vám teď za okny hlučí škrabky domovníků odhrabujících pěkný nános sněhu?



    Další informace


  • Domluví se v ČR cizinci anglicky alespoň na úřadech, či se na ně budou na většině míst koukat s pusou dokořán?



    Další informace


  • Jste chudí nebo bohatí?

    Moje rodina byla tak chudá, že kdybych se nenarodil jako chlapeček, tak bych siani neměl s čím hrát.Doplňuji:Hráli jste si taky? Platí jen pro muže, protože ženy si s ním hrají i nyní :D

    Další informace


  • Kdy bude SGU s českým dabingem?

    15. ledna 2011 česká komerční televize TV Nova oznámila, že zakoupila vysílací práva na obě série seriálu a odvysílá je i s českým dabingem ke konci roku 2011.

    Další informace


    Nevíte, kdy budou v kinech Vražda v Orient Expresu a Jigsaw s českým dabingem? Nebo to už někde je? Viděli jste je?

    Přijde mi zvláštní, že už to je v kinech tak dlouho a pořád jenom s titulkama.Bejvá to často, tak že jsou filmy v kinech třeba 2 měsíce bez dabingu?

    Další informace


  • Kde sehnat na českým netu duhový piercing do jazyka, obočí, či pierc ve tvaru podkovy?

    a href"http://www.piercingate.cz/" rel"nofollow" http://www.piercingate.cz/ /a Doufám, že najdete co hledáte. Je to největší piercing e-shop v ČR. :-)

    Další informace


  • Proč peníze tak moc lidem kazí charakter?



    Další informace


  • Pod jakým českým názvem najít tento druh lampičky?

    Jako dítě jsem jí měla za pár kaček a byla úžasná. Nedávno jsem si jí objednala z jednoho obchodu ale je to strašně nekvalitní a ohýbá se to k jedné straně místo roztřepení. Nevíte, pod jakým českým názvem bych tuto lampičku mohla na netu najít? Znám jí jen jako fiber optic light a href"https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/9a/b9/66/9ab966c33066eb352a738a9cadb0d922.jpg" rel"nofollow" https://s-media-cache-ak0.pini mg.com/ hellip /a

    Další informace