• Proč většina hlavních světových náboženství pochází z Asie? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč většina hlavních světových náboženství pochází z Asie?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč většina hlavních světových náboženství pochází z Asie?

 • Kdo ztvárnil jednu z hlavních rolí ve filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna?  Další informace


  Jsou odpovědi.cz také určitý druh náboženství?  Další informace


 • Proč má většina kontejnerových lodí kapitánský můstek v zadní části lodi?  Další informace


  Proč má většina bagrů žlutý nátěr?  Další informace


 • V USA točí filmy s menšinou v hlavních rolích, proč tomu tak není i u nás ?!

  Copak jich máme málo ?!

  Další informace


 • V kolika světových jazycích vychazí v knižní podobě Bible a Korán?

  Děkuji

  Další informace


  Proč usa po 11.září nevrthla do SA ale do Iráku když většina teroristu byla právě ze Saudské Arábie?

  Z iráku nebyl žádný z teroristu.Irák nikdy nenapadl usa a nikdy nevyhrožoval že je napadne.

  Další informace


  Proč u sebe vojáci ve světových válkách nemohli mít vlastní dávku morfia, ale museli při zraněních čekat na zdravotníka?

  Někdy ho i měli, píchali si to jednorázovým žihadlem přímo přes uniformu. Ale většinou to bylo tak nedostatkové, že zásoby docházely i lapiduchům.

  Další informace


  Proč si v dopravních prostředcích většina lidí radši postojí, než aby si k někomu přisedli?

  Tento jev sleduji už dlouhou dobu a vždycky mi to vrtalo hlavou. Když jsem jezdila autobusem a všechna dvojsedadla byla už obsazena jedním člověkem, tak přistupující zhodnotil situaci a radši si postál. Když někdo případně vystoupil, tak si sedl. Ve vlaku to ale nevídám, pouze v autobuse, MHD, trolejbusech atp. To je takový problém si vybrat někoho sympatického, mile se usmát a zeptat se, jestli si můžu přisednout? A když to udělám, tak spousta lidí hodí jen otrávenej výraz, ani neodpoví a jen si třeba sundají tašku ze sedadla. Já bych byla spíš ráda, kdyby si ke mně někdo přisednul...

  Další informace


  Kdy a kde byl postaven první kostel (nebo náboženský chrám) a jaké to bylo náboženství?

  Chrám Narození Páně byl postaven nad jeskyní předpokládaného narození Ježíše a je jedním z nejdéle fungujících kostelů na světě.První kostel byl postaven v první polovině čtvrtého století. Byl však částečně zbořen v šestém století a dnešní kostel byl vybudován r. 530 císařem Justiciánem. a href"http://viza.sopka.cz/zeme_kapitola.php?idZeme115 Klic11447" rel"nofollow" http://viza.sopka.cz/ hellip /a Na otázku se nedá jednoznačně odpovědět, protože se mluví o chrámech,, který byly postaveny jako první a zasvěceny určitému svatému.

  Další informace


  Je hinduismus polyteistické nebo monoteistické náboženství?

  Informace mého zeměpisáře na ZŠ a češtinářky na SŠ se liší.Hinduismus je náboženství, které věří v mnoho bohů, takže by logicky mělo být polyteistické. Nicméně všichni bohové jsou převtělením Brahmy, takže by se zároveň mohlo jednat o náboženství monoteistické.Jak to tedy je?

  Další informace


  Jakou roli hrálo náboženství v konfliktu v Jugoslávii?

  Pro nás je to s podivem, ale tu největší možnou. Všechno by ti Jugoši přemohli, ale rozdíl mezi katolickou a muslimskou vírou nikdy.

  Další informace


  Existuje nějaký termín pro náboženství bez boha?

  Vezměme třeba konfucianismus - pokud jej nebudeme vnímat jako filozofický směr, ale jako náboženství, existuje nějak´ý termín pro to, že neuctívají žádného boha?

  Další informace


  Co si myslíte o této reakci na otázku od zaměstnavatele týkající se náboženství?

  Pokud si firma přeje, abych byl věřící, tak jsem věřící. V případě, že se přeje, abych byl ateista, tak jsem ateista.Jak by podle vás zaměstnavatel reagoval na tuto otázku?

  Další informace


  Co je pro Vás náboženství?  Další informace


  Byl Steve Fossett jeden ze světových plachtařů?

  Jak se proslavil?

  Další informace


 • Proč má většina mužů tak nízké nároky na partnerky a většina žen tak vysoké nároky na partnery,když žen je na světě víc?

  Doplňuji:Nezajímají mě odpovědi dobře vypadajících kluků, vy nemáte co řešit ani si na co stěžovat, ohledně téhle věci )Každý tlustý člověk nemusí mít ručičky dozadu ani nemusí být líný, genetika je holt někdy pěkná ku*** ale to lidi jako nemůžou pochopit )

  Další informace


 • Je možné, že slovo NEWS vzniklo z počátečních písmen světových stran?

  N - NorthE - EastW - WestS - SouthVím, že to s tím nemusí souviset, protože samotné NOVINKY vyjadřují to, čeho se to obecně týká. Jen mi přišlo vtipné, že jsou novinky obecně ze všech koutů země. Může to být jen náhoda, jen se ptám na váš názor.Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Víte proč lidé mají hlavu? Většina asi jen na ozdobu

  Než se na něco zeptáte,zkuste používat vyhledavače.Třeba si pak o Vás nebudem myslet že jste ůplně zdegenerovaníDoplňuji:souhlasím s vámi,ale vidím že 90% nikde nehledá,jen píše a někdy fakt stupidity

  Další informace


 • V které části Austrálie leží většina velkých měst? Proč?

  V jižní. , nebospíše jihovýchodní. Byla prvně osídlena.

  Další informace