• Proč většina lidi používá letní a zimní pneu a málokdo UNIVERZÁLNÍ? A kdy ještě přibudou jarní a podzimní pneu? :-(( - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč většina lidi používá letní a zimní pneu a málokdo UNIVERZÁLNÍ? A kdy ještě přibudou jarní a podzimní pneu? :-((. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč většina lidi používá letní a zimní pneu a málokdo UNIVERZÁLNÍ? A kdy ještě přibudou jarní a podzimní pneu? :-((

 • Jak to, že se po ránu většina lidí mračí?  Další informace


 • Zimní pneu jen hnací nápravu?  Další informace


  Zimni pneu a smer vzorku  Další informace


  Je nějakým zákonem dáno přezutí na letní pneu?  Další informace


 • Tvoříte si podzimní dekorace doma sami nebo samy? Nebo vánoční, ...  Další informace


 • Proč většina lidí drží vidličku v levé a nůž v pravé ruce?

  Doplňuji:lahny: No, já nůž v levé právě držím normálně a maso se mně krájí dobře :D Proto se ptám, proč to vlastně celej svět drží obráceně.

  Další informace


  Proč většina lidí by nejraději viděla vrcholné politiky s minimální mzdou?

  Osobně to jaksi vůbec nechápu. Poté by se dali daleko snadněji uplatit, neměli by tolik času na svoji práci a při dalším kole by tam šli jen ti, co jsou čistě kvůli úplatkům a nebo ti, kteří mají nejvyšší cíl pouze brát tu minimální mzdu, kteří by poté rozhodovali o tom, kolik budeme za co v obchodech platit, jaké zákony budeme muset dodržovat, jaký budeme brát důchod a nebo kolik budeme odvádět státu z výplaty.

  Další informace


  Proc vetsina neuspesnych lidi jsou levicaci ?

  Spousta punkacu a lidi co maji sotva zakladku rika, ze by nejradeji volili komunisty, ze pravice je zlo atd...Co si o tom myslite ? Jsou levicaci prevazne nizsi, hloupejsi vrstva ? Nebo je to pouze ma (spatna) zkusenost ?

  Další informace


  Pro studijní účely bych potřebovala sehnat tabulku oficiálních změn času (letní/zimní) v naší zemi od počátku změn času.

  Nevíte kde, popř. jak ji sehnat? Mockrát děkuji

  Další informace


  Myslíte si, že je většina lidí spokojena se svou sílou osobnosti?

  Asi není nejlepší hodnotit sám sebe, ale v globálu.... Platí, že kdo si uvědomuje svoji menší sílu osobnosti, ten si přeje ji mít větší a kdo ji má větší, ten si je toho vědom, proto už netouží po vyšší? Ad hapikyPorušil jste pravidla tím, že jste změnil otázku. Je to nefér. To se nedělá. Jak byste zhodnotil sám sebe?Původní dotazMyslíte si, že je většina lidí spokojena se svou osobností?Asi není nejlepší hodnotit sám sebe, ale v globálu....

  Další informace


 • U nás je dnes podzimní počasí. Předpověď meteorologů se vyplnila. Kdo první začal předpovídat počasí?

  Má slovo meteorologie něco společného s meteorem či meteoritem?

  Další informace


 • Proč většina lidí s IQ génia pracuje (nebo se zajímá) o takové pitomosti - částicová fyzika, aplikovaná matematika?

  teorie strun.. a prostě vůbec všechno čím s kdy zabýval Stephan Hawking. Copak někoho zajímá proč se subatomární částice pohybují tak jak se pohybují. Copak někoho zajímá co je to Doplarův jev nebo Hixův bozon ?? Proč se nezajímají o něco opravdu důležité třeba o ekonomiku, politiku (aby tam byl konečně někdo chytrej)o hospodářství,o letectví, o kosmonautiku...

  Další informace


  Kdy se v češtině používá ho a kdy jej?

  Bohužel, Mc Mercurion vložil odklaz na pravidla z r. 1931, která už dááávno neplatí.Projděte si skloňování zájmen on - životného a neživotného a uvidíte, že jsou možné oba tvary. a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?idon_1" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?idon refon_1" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a Tvary ho/jej se používají v postavení příklonky.

  Další informace


  Jsou tvary Bré ráno či Brý den spisovné v mluvené češtině, když si stejně málokdo uslyší zkrácení slova Dobrý?

  Jak je to pak u psané formy?

  Další informace


  Jak to, že mravenec uzvedne třicetkrát víc, než váží, a lidi míň? Kolik většina lidí uzvedne?

  Je k tomu tak konstruován a stvořen. Běžní lidé dokáží povětšinou zvednout o něco méně, než je jejich tělesná hmotnost.

  Další informace


 • Proc vetsina lidi neumi velka cisla?

  Umi max. miliardu, bilion a tim to hasne .. a to jim je 25 a studuji na vysoke skole, ja umel uz v 5. tride do vigintilionu :-D

  Další informace


  Jaký je v angličtině rozdíl v popisu bolesti? Kdy se používá ACHE a kdy throat?

  Moc tomu nerozumím, ache je bolest, throat je hrdlo/krk, throat-ache je bolest v krku.EDIT:Jestli jsi myslela rozdíl mezi ache a pain , tak pain je bolest duševní, žal, utrpení.

  Další informace


 • S jakémi problémy se potíká většina lidí Afriky?

  Vím,že je tam hodně častý AIDS. Poradili by ste mi ještě další?Doplňuji:Chtěla jsem upozornit za chybičku:-) Místo potíká tam má být potýká-)

  Další informace


  Proč jsou jarní deprese?

  Na podzim ubývá slunečního svitu to bych chápal, že to na některé lidi působí smutně , ale na jaře je to naopak - slunečního svitu přibývá, tak proč mají lidé deprese?

  Další informace


  Co je příčinou návratu podzimní lupénky?

  Když už to bylo v létě pryč, v náhledu a href"https://www.amateri.com/en/album/1274097" rel"nofollow" https://www.amateri.com/ hellip /a je na podzim zpět. Vznik lupénky po dlouhodobém stresu, nyní dlouhodobě není.

  Další informace