• Proč za socialismu lidé měli rádi USA? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč za socialismu lidé měli rádi USA?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč za socialismu lidé měli rádi USA?

  • Měli jste rádi českého Elvise?



    Další informace


    Znáte nějaká hesla z dob socialismu?



    Další informace


    Líbila se vám více Praha za socialismu nebo ta dnešní?



    Další informace


    Jak se topilo za socialismu když byla v bytech trenýrková pohoda? To teplo tehdy neunikalo spárami mezi okny a zdí?



    Další informace


    Máte rádi rádio,jogurty, bezdomáče,MHD,déšť,a tak? Máte něco rádi?



    Další informace


  • Kdyby jste měli žít v jednom ze států USA, který by to byl a proč?



    Další informace


  • Patří evropské dotace do socialismu?



    Další informace


  • Měli jste rádi Helenu Růžičkovou?

    Já ji mam rada a vy? Sice neměla hereckou školu, ale byla i tak izasna. Ještě dnes se ráda podivam na filmy s ní.

    Další informace


    Měli jste rádi B.B.Kinga?

    Riley umřel včera. Byl světovým kytaristou,skladatelem a byl považován za jednoho z nejlepších a nejuznávanějších bluesových umělců všech dob. Byl velkou inspirací pro mnoho kapel na celém světě.Díky za názory. a href"http://www.zbozi.cz/hledani/?qdla%C5%BEba%20marazzi" rel"nofollow" http://www.zbozi.cz/ hellip /a Pro vzpomínku vkládám kousek z jeho tvorby s dalším velikány světového blues jako jsou Eric Clapton/Buddy Guy/Jim VaughnOsobně dávám čest jeho památce co pro světovou hudbu udělal. a href"https://www.youtube.com/watch?vF4OXrmxDp44" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a a href"https://www.youtube.com/watch?vFMEzFgCLv8c" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a a href"https://www.youtube.com/results?search_querybbking+lucille+live" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


    Jaké nářadí jste měli po ruce, když se porouchala televize v dobách socialismu?!

    Já měl pod ni položené štípačky a když třeba lítal obraz a nešlo to naladit knoflíkem, tak bum bum do boku a už to zase šlapalo.

    Další informace