• Proč zamlaskání dokáže u spícího člověka zastavit chrápání? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč zamlaskání dokáže u spícího člověka zastavit chrápání?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč zamlaskání dokáže u spícího člověka zastavit chrápání?

 • Nejde to zastavit! - Prdím!  Další informace


  Jak máte vyřešeno spaní při chrápání partnera?  Další informace


  Dokáže mi někdo vysvětlit obsah lidové písničky ?  Další informace


  Co jsou sny a jak je mozek dokáže vymyslet ?  Další informace


 • Odkud muze policista zastavit vozidlo?  Další informace


 • Jak zastavit rozvod  Další informace


 • Proč nás dokáže pohltit děj nějakého filmu.?

  Dobrý den. Proč nás dokáže pohltit děj nějakého filmu, i když je patrné, že děj byl natáčen dlouhou dobu. Každý záběr stříh byl dělán zvlášť, ale člověk si to při sledování ani mnohokrát neuvědomí. Myslíte si, že právě proto je film sledovanější než divadlo? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Dokáže křesťanský Bůh odpustit i pokus o sebevraždu, pokud daná osoba k ní byla dohnána?

  příklad: Zločinec někdo těžce zmrzačí a oběť se rozhodne ukončit svůj život, protože kvalita života oběti byla rapidně snížena. Sebevražda se ale nepovede, ale oběť si uvědomí kladné stránky života a rozhodne se v životě pokračovat.jiný příklad: Těžce šikanovaný člověk se rozhodne spáchat neúspěšnou sebevraždu, ale pak se situace udobří a daná oběť pak vede spořádaný život.

  Další informace


 • start PC - místo startu Win XP přejde PC do spícího režimu.  Další informace


  Jak zastavit zálohování  Další informace


  Dokáže někdy 3D tiskárna vytisknout různé sloučeniny, léky?

  Nikdy neříkej nikdy. Co bude za sto let, to netuším. Ale v současné době pro tisk používá směs, která léčebné účinky nemá. Až bude tiskárna schopna tisknout z jakékoli hmoty, bude možné i toto. Ostatně, už teď se plánuje tisk potravin.

  Další informace


  Dokáže někdo z Vás vytvořit program na automatické hraní rulety dle předem daných pravidel?

  Takové podobné programy existují a dají se zakoupit ale nemohu zatím najít někoho, kdo by to vytvořil podle mých pravidel

  Další informace


 • Muzou majitelé domů zastavit vodu

  dobry den bydlim v rodinym dome ,majiteli domu jsou mi rodice kteri se pred 4 lety odstehovaly a o dum neemely zajem .bydlim tam sam a o vsechno se staram a opravuji a platil jsem vodu na tatovo jmeno ,nedavno otec zemrel a matka jse znovu prihlasila na nas dum ale bydli nekde jinde a nechala mi odpojit dodavku studene vody ma na to podle zakona pravo.ja v dome bydli 35let a vodu jsem platil poctive ale na tatovo jmeno jak jsem uz uvedl,muzu se nejak branit mam 4deti a vodu potrebujeme.na vodarne mi rekli ze dodavku vody musi zase oznamit majitel domu.dekuji za odpoved

  Další informace


  Musím zastavit u dopravní značky Stůj, dej přednost v jízdě!?

  Tato značka se kolikrát umísťuje u železničního přejezdu. Ale co když se železniční přejezd rekonstruuje, koleje chybí a tedy žádný vlak nepojede a ani jet nemůže. Značka tam však stále je.Musím tedy na této stopce zastavit, rozhlédnout se a pak pokračovat v jízdě?Mohl by mě policista pokutovat, pokud bych dopravní značku nerespektoval?

  Další informace


 • Dokáže defibrilátor detekovat voperovaný kardiostimulator, než se elektrickým výbojem obnoví správná činnost srdce?

  Pokud se ptáte na moderní AED - tedy automatický externí defibrilátor, tak ten to pozná určitě. Musí.

  Další informace


  Dokáže airsoftová zbraň prostřílet televizní obrazovku?

  Dokáže airsoftová zbraň o výkonu 400 FPS prostřílet televizní obrazovku z roku 1999 (tlustá, klasická stará 'bedna')?

  Další informace


  Dokáže zastavit hodiny tím že se na ně podívá.., co to přesně znamená?

  Doplňuji:MK44: nechtěl jsem ovlivnit odpovědi, je to z jednoho seriálu-sitcomu a když tahle hláška byla pronesena, ozval se umělý smích z publika, takže předpokládám nějakou vtipnou pointu, kterou my evropani nedávámeněkolikrát předtím si dělali legraci ze vzhledu jednoho chlápka, se kterým jejich kámoška začala randit, a celá ta scéna byla zakončena touto hláškou. Mě jediný co mě napadá, že se říká že když někdo umře tak se zastavěj hodiny, tak že by jeho vzhled tímhle způsobem připodobňovali ke smrtce, ale nevím jestli to chápu dobře..

  Další informace


 • Co funguje proti chrápání?

  Kromě klasického spaní na boku, všitého míčku do pyžama apod.

  Další informace


 • Jak zastavit prasklinu ve skle?

  Napadlo mě oblast (je zatím malá) naleptat NaOH a zaoblit tam ty zlomy(nebo jak se tomu říká) Bude to fungovat? Je to akvarijní sklo, sice by potom nebylo na tom místě průhledné, ale to mi nevadí. Hydroxidem SODNÝM. Praskat vlastně ani nezačalo, jen je na jednom místě rozrušené otěrem ostrého předmětů, ale bojím se.

  Další informace


  Dá se to zastavit ?

  Cituji z knihy Neviditelné fronty :Rostlinný život musí vždy vysoce převládat, protože živočichové se buď přímo živí rostlinami, nebo žerou býložravce resp.jiné masožravce, ti ovšem zase žerou býložravce. A´t je tento potravní řetězec sebedelší, na začátku a na konci potravního řetězce najdeme vždy rostliny.Když některého zvířecího druhu přibude ( rozumněj i člověka), musí jiného ubýt. Dokonalá rovnováha. To by do ní ovšem nesměl vstoupit člověk !!Zde je hlavní příčina vymírání druhů. Pokud by se nic nestalo, jednou a není to v řádu tisíc let ale 100-300 let by nebyl na Zemi žádný jiný živočich než člověk.V letech 1500 - 1800 vymřel jeden druh každých deset let. V letech 1850 - 1950 se vymírání druhů zvýšilo na jeden druh ročně. V devadestách letech 20. století už bylo vyhubeno denně 10 druhů. A na začátku 21. století vymírá jeden druh každou hodinu !!!!!To je horší vymírání než v době před 65 miliony let kdy meteorit vyhubil dinosaury !!!

  Další informace